Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός Ερωτικών ιστοριών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Casus Belli, στις 22 Ιουνίου 2016.

  1. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    Γράφουμε οτιδήποτε αισθησιακό καυλωμένο παράξενο φετιχικό παραμύθι σαν ιστορίουλα..
     
  2. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    Μπήκαμε χτες το βράδυ σπίτι μου, χωρίς να το έχουμε προσχεδιάσει και μόλις άναψα το φως, συνειδητοποίησα πόσο μπουρδέλο είχα αφήσει το δωμάτιο. Το κρεβάτι άστρωτο, τα τασάκια γεμάτα, παντελόνια και μπλουζάκια δεξιά αριστερά, κάλτσες στο πάτωμα του μπάνιου και στη κουζίνα χάος ακαταστασίας… Η όλη εικόνα ήταν εντελώς παράταιρη με την εξαιρετικά προσεγμένη βραδυνή σου εμφάνιση, αλλά θα το γυρνούσα προς όφελος μου παρασέρνοντάς-σε σε ένα παιχνίδι εξευτελισμού. Έτσι και αλλοιώς ο χρόνος δεν με πίεζε, θα εκμεταλλευόμουνα μέχρις εσχάτων την τριήμερη απουσία του κερατά...

    - Είναι λίγο… άνω-κάτω.

    - Δεν πιστεύω να περίμενες μεγαλεία. Για ξεκωλιάρα του δρόμου σε πήρα σήμερα, όχι για πόρνη πολυτελείας.

    Μπήκες κατ' ευθείαν στο role play. Αυτοσχεδίασες…

    - Και τώρα τί; Να γδυθώ πρώτη δηλαδή;

    - Ωραία ερώτηση… Για πουτάνα…

    - Ο πελάτης πληρώνει πάντα μπροστά, έτσι δεν είναι;

    - Ο κανονικός πελάτης ναι, εγώ όμως θα σε πληρώσω στο τέλος. Μέχρι της 8 το πρωί είσαι δικιά μου.

    - Εντάξει.

    - Να θυμάσαι απλά τι συμφωνήσαμε…

    - Το θυμάμαι!

    Άνοιξα το φύλλο της ντουλάπας. Είχε ένα μεγάλο καθρέφτη στο εσωτερικό του που έβλεπε περισσότερο από το μισό δωμάτιο. Πήρα μια καρέκλα και κάθισα λίγο διαγώνια, απέναντι του.

    -Στάσου μπροστά στον καθρέφτη. Να τον βλέπεις φάτσα γυρίζοντάς μου τη πλάτη!

    Δεν θα έφερνες αντίρρηση σε ό,τι θα σου ζητούσα να κάνεις… Κατευθύνθηκες σιωπηλή, με ένα μεθυσμένο αισθησιασμό προς το είδωλό σου.

    -Βγάλε τα ρούχα σου καυλόμουνο! Ασ' τα να πέσουν στο πάτωμα!

    Έβλεπα το κορμί σου να γυμνώνεται. Σκέτη καύλα! Ήθελα από νωρίς το απόγευμα που σε είδα να σου χώσω τον πούτσο μου παντού, ξανά και ξανά και ξανά… αλλά δεν έφτιαξα στο μυαλό μου τέτοιο σενάριο μόνο για να ξεκαυλώσω. Ήθελα πολλά περισσότερα από το σημερινό γαμήσι μας…

    - Και το σουτιέν σου. Βγάλ' το! Και άνοιξε λίγο τα πόδια σου. Να βλέπεις πόσο τσούλα μπορείς να γίνεις για μένα!

    Με κοίταζες με τη σειρά σου μέσα από τον καθρέφτη. Έβλεπες το βλέμμα μου να σε καρφώνει. Δεν σε είχαν συνηθίσει, ούτε ο αντρούλης σου, ούτε και οι υπόλοιποι πρώην σου τόσο πρόστυχα. Μα μέσα από την ντροπή σου, ήμουν σίγουρος που σου άρεσε. Συνέχισα να σου δίνω εντολές, με κοφτό τρόπο, αλλά με τον κατάλληλο διάστημα ανάμεσα τους για να ανταποκριθείς.

    - Χαϊδεψε το σώμα σου!... Τα βυζιά σου!... Πίεσέ τα!... Άγγιξε τις ρώγες σου!... Τσίμπα τες!… Τώρα παίξε με το μουνί σου! Πάνω από το εσώρουχο, καριόλα…

    Η ντροπή σου σιγά-σιγά εξαφανίζονταν παραχωρώντας τη θέση της σε ένα υφέρποντα ερεθισμό που γίνονταν όλοένα και πιο εμφανής. Το σώμα σου αντιδρούσε γρήγορα στα χάδια σου. Η ανάσα σου ακούγονταν δυνατότερα. Άναψα τσιγάρο και απόλαυσα το θέαμα. Ο πούτσος μου είχε γίνει πέτρα…

    - Έλα κοντά μου, με προσκάλεσες.

    - Όχι ακόμα τσούλα! Δεν σου έδωσα το δικαίωμα.

    Συνέχισα να καπνίζω.

    - Σε παρακαλώ… Έχω καυλώσει.

    Τελείωσα πρώτα το τσιγάρο μου και μετά σε πλησίασα. Σου έσκυψα το κεφάλι, παραμέρισα τα μαλλιά σου και σε δάγκωσα στον αυχένα, φιλώντας τον. Τα δάχτυλά μου κατευθύνθηκαν από τους ώμους σου πάνω από τα βυζιά σου, μετά προς τα κάτω και στη συνέχεια στη κοιλιά σου, μέχρι που γλίστρησαν μέσα από το στρίνγκ σου. Αργά… Δεν σταμάτησα να σε φιλάω, να σε γλύφω και να σε δαγκώνω απαλά. Ησουν ήδη μούσκεμα. Έπαιξα για ώρα με την κλειτορίδα και τα μουνόχειλά σου χωρίς να σπρώξω τα δάχτυλά μου μέσα σου… Δεν βιαζόμουν.

    - Δεν αντέχω άλλο…

    - Τί είσαι;

    - ….

    - Τί είσαι γαμιόλα;

    - Μη μου το κάνεις αυτό!

    Χαστούκισα δυνατά τον κώλο σου. Ξαφνιάστηκες αλλά ήδη ήσουν σε μεγάλες καύλες.

    - Παρακαλετά, πουτάνα. Ξέχασες;

    - Μη με παιδεύεις έτσι. Γάμησέ με! Σε παρακαλώ...

    Είχες μπει εντελώς στο mood. Απομακρύνθηκα. Έψαξα στo ντουλάπι μου για ένα φουλάρι. Σε πλησίασα πάλι. Το σώμα σου έτρεμε από ερεθισμό. Σου σκέπασα τα μάτια. Όταν αισθάνθηκες τον κόμπο του δεσίματος, δάγκωσες τα χείλη σου. Σε οδήγησα μπροστά από το παράθυρο. Οι κουρτίνες ήταν ανοιχτές και έβλεπα τη πλατεία και την εκκλησία απέναντι. Σου άνοιξα τα πόδια, παραμέρισα το κορδόνι του στρίνγκ και ο πούτσος μου άγγιξε το υγρό μουνί σου. Άρχισα να τον πινελάρω πάνω στα μουνόχειλα… πέθαινες από καύλα!

    - Τί είσαι λοιπόν;

    - H ερωμένη σου…

    Σε χαστούκισα πάλι στο κωλομέρι. Πιο δυνατά αυτή τη φορά.

    - Τί είπες ότι είσαι;

    - H πουτάνα σου!

    - Δεν άκουσα καριόλα…

    - Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΟΥ!

    Σ' έσπρωξα μπροστά. Όταν οι παλάμες σου ακούμπησαν τα τζάμια, κατάλαβες που βρισκόσουν και έκανες να τραβηχτείς. Ο πούτσος μου όμως σε εμπόδισε, έτσι όπως μπήκε μέσα σου. Απότομα... βαθειά. Ούρλιαξες από καύλα! Δεν μπορούσες να κάνεις τίποτε άλλο από το να αφεθείς στην ηδονή του πηδήματος… Σε γάμησα πολύ έντονα. Γρήγορα και δυνατά. Έχυσες σχεδόν αμέσως. Η κραυγή σου πρέπει να ακούστηκε μέχρι το δρόμο. Συνέχισα να σε πηδάω. Ακόμα πιο γρήγορα, ακόμα πιο δυνατά... Ασταμάτητα. Με έχυσες πάλι κραυγάζοντας. Σου έβγαλα το φουλάρι. Ήμασταν στον τρίτο όροφο. Φαινόμασταν σχετικά κοντά σε όποιον ύψωνε τη ματιά του. Δεν πτοήθηκες. Βγήκα από μέσα σου, σε γύρισα και σε κόλλησα στο τζάμι. Σε φίλησα με πάθος, πιέζοντας τις ρώγες σου στο στέρνο μου. Ερεθίστηκες ακόμα περισσότερο.

    Σ' έπιασα από τα μαλλιά και σε γονάτισα μπροστά μου. Με πήρες στο στόμα σου λαίμαργα. Ήξερα ότι σου άρεσε να γεύεσαι τα υγρά σου πάνω στο πούτσο μου, ότι σ' έφτιαχνε να μυρίζει ο πούτσος μου μουνίλα. Τη δική σου μουνίλα! Τσιμπούκωνες με λαχτάρα. Για να σε επιβραβεύσω σ' έπνιξα. Επέμεινες να τον πάρεις βαθύτερα στο λαρύγγι, πέρα από τις αμυγδαλές. Είχες ξεφύγει από τη καύλα. Δεν σε πτοούσε τίποτα. Ήσουν τώρα εντελώς η πουτάνα μου, αλλά δεν ήταν μόνο αυτό το ζητούμενο. Στο καλό γαμήσι, όλες "πουτάνες" γίνονται…

    Σαν ξεκαύλωμα και επιβράβευση, σου έδωσα τα πρώτα χύσια μου, στο στόμα σου. Τα ήπιες. Όσα περισσότερα μπορούσες, ένα τόσο ζεστό βράδυ. Σου άλειψα το πρόσωπο με τον πούτσο μου και σου τον έδωσα να τον καθαρίσεις. Το έκανες με θέρμη...

    - Ήταν καταπληκτικά μωρό μου. Με τρέλανες!

    Σε σήκωσα απαλά. Σ' αγκάλιασα και σου χάιδεψα τα μαλλιά... το πρόσωπο... τα χείλη… τον λαιμό σου... Όχι μόνο με τα δάχτυλα, αλλά και με τις παλάμες μου. Σε κοίταζα στα μάτια…

    - Δεν ξέρω γιατί θα στο πω αυτό, αλλά θέλω να στο πω, είπες.

    - Ακούω…

    - Δεν μ' έχει ξαναγαμήσει κανένας έτσι… Ούτε έχω ξανανοιώσει τόσο πουτάνα. Κάνε με ό,τι θέλεις. Όσο θέλεις...

    - Πες μου πόσο το θέλεις μωρό μου;

    - Το θέλω πολύ, σε θέλω καύλα μου…

    - Είσαι βέβαιη;

    Δεν δίστασες ούτε στιγμή.

    - Είμαι μωρό μου.

    - Στο μπαλκόνι! Με την πλάτη σε μένα.

    - Μάλιστα.

    - Τα χέρια σου ανοιχτά. Οι παλάμες σου στο κάγκελο.

    - Μωρό μου…

    -Έχει κόσμο κάτω;

    -Έχει!

    -Θέλεις να φύγεις από εκεί;

    -Όχι καύλα μου.

    Είναι η ώρα λοιπόν. Να σε περάσω, στην αντίπερα όχθη. Πέρα από την ερωτική παρανομία. Σε θέλω ολότελα ξεδιάντροπη όταν σε γαμάω. Χειρότερη και από πουτάνα. Πήγα πίσω σου... Όταν σε αγκάλιασα, αναστέναξες… Είχες αρχίσει να ελευθερώνεσαι από κάθε ντροπή. Πρέπει να κρύβονταν πολλά χρόνια καταπιεσμένου ερωτισμού σε αυτά τα βογκητά καύλας που απελευθέρωσα. Σε άγγιξα στο μουνί σου. Ήταν μούσκεμα. Ένα δάχτυλό μου χάθηκε μέσα σου, μετά δύο και μετά τρία… Ήσουν σχετικά στενή, αλλά το χέρι μου έμπαινε μέσα σου πανεύκολα, υποβοηθούμενο από την λίμνη των υγρών σου.

    - Τι είσαι;

    - Ό,τι θέλεις εσύ είμαι μωρό μου. Η πουτάνα σου, η καριόλα σου, η σκύλα σου… Ό,τι θέλεις εσύ...

    Σου άνοιξα τα κωλομέρια με τα χέρια μου και έφτυσα την κωλοτρυπίδα σου. Πάλι πρόστυχο γαμήσι, αυτή τη φορά από κώλο! Ο πούτσος μου άρχισε να χώνεται μέσα σου. Αργά… Εκστασιάστηκα. Απολάμβανα τις κραυγές της ηδονής και του πόνου σου. Μπήκα μέσα σου όλος. Η κραυγή σου δυνάμωσε. Και η καύλα μου επίσης. Η θέα από τα ανοιγμένα κωλομέρια σου, ο χώρος που βρισκόμαστε και όλη η στάση σου σε συνδυασμό με την αίσθηση στον πούτσο μου από την πολύ σφιχτή τρύπα σου, με έκαναν να εκραγώ από ερεθισμό.

    Σε γάμησα δυνατά, γρήγορα, έντονα... Οι κραυγές σου έγιναν αναστεναγμοί ερωτικής απόλαυσης και ευχαρίστησης. Σε γαμούσα με μανία. Ζαλισμένη από το αίσθημα του πούτσου μου, τον τρόπο που σε ξεκώλιαζε άγρια και απόλυτα, σ' έκανα να χύσεις και πάλι… Κραυγές ηδονής και πάθους πλημμύρισαν τον χώρο. Βγήκα και σε γύρισα ανάσκελα στο πάτωμα, μπροστά στο παράθυρο. Μπήκα πάλι στο ξεσκισμένο κώλο σου. Ήθελα να σε κοιτάζω στα μάτια όταν θα στον έχυνα...

    Τελείωσα μέσα σου με δυνατούς σπασμούς. Πηχτά χύσια… Σου έδωσα και την τελευταία σταγόνα μου. Ήσουν πανέμορφη έτσι όπως απολάμβανες το καυλί μου να αδειάζει μέσα στη κωλάρα σου. Όταν άδειασα όλο μου το είναι στα σωθικά σου, κάθισα σε μια καρέκλα σε θέση που βόλευε και οδήγησα τον πούτσο μου στο στόμα σου. Ο δισταγμός σου κράτησε μόνο μια στιγμή. Τον πήρες όλον να τον ευχαριστήσεις τρυφερά, και για πρώτη φορά πνίγηκες μόνη σου…

    Ναι, ήσουν πέρα από καλή! Η υπέρτατη γαμιόλα, όπως σου έχω ξαναπεί
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Λίγο ποιο μικρές αν γίνετε να τις διαβάζουμε..
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι κερδίζει ο καλύτερος;
     
  5. Θα έγραφα μια αληθινή ιστορία αλλά λέω να μην ξεφτιλιστώ
     
  6. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    Δωρεάν σπα!
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Πήγα περίπτερο, αγόρασα παγωτό, έφαγα παγωτό...

    The End

    Θα μου πείτε δεν ήταν ερωτική η ιστορία, εδώ κάνετε λάθος, το παγωτό έλιωνε για πάρτυ μου και να μην αναφέρω το γλύψιμο .... Πύραυλος έγινε, it was "magic"     

    Shakespeare και μαλακίες...   μάλλον μαλακίες  
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2016
  8. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    κάποτε..

    Ήταν πρωί.. καθημερινή... Δεν δούλευα εκείνη την μέρα.. γενικά είχα εναλλακτικό ωράριο ως διδακτορικός φοιτητής.. Ξύπνησα δίπλα στην αγαπημένη μου, την φίλησα, εκείνη σε λίγη ώρα θα έφευγε

    για δουλειά.. Στο μυαλό μου υπήρχε μόνο ένα πράγμα, ο πόνος...

    Της έστειλα μήνυμα. Σε λίγη ώρα θα είμαι εκεί..

    Δεν χρειαζόνταν να της πω τίποτα άλλο. Είχα φροντίσει το σπίτι της ν᾽απέχει μόλις λίγα τετράγωνα από το δικό μου ώστε να μπορώ να την χρησιμοποιώ ότι ώρα θελήσω,

    Δεν υπήρχαν όρια στη χρήση της, μόνο όσα έθετα εγώ. Σήμερα ήθελα απλά να την κάνω να τρομάξει. Να δει μία σκληρή μεριά μου. Με θέλει όλο, θα πρέπει να τα δέχεται όλα.

    Οι εντολές της ήταν ξεκάθαρες. Στο σπίτι θα είναι μόνιμα γυμνή, θα φροντίζει την διατροφή της και το σώμα της θα πρέπει να είναι αποτριχωμένο πάντα και καθαρό. Θα πλένεται μόνο με πράσινο σαπούνι.

    Επιθυμούσα μόνο την πραγματική μυρωδιά της. Αυτή που βγάζει το ιδρωμένο σώμα όταν δέρνεται, όταν καυλώνει, όταν υποφέρει.

    Ήταν πολύ σημαντική για μένα, τόσο πολύ που την ήθελα όλη από την αρχή, αλλά πρώτα έπρεπε να την ᾽᾽καθαρίσω᾽᾽ με τον τρόπο μου..

    Χτύπησα το κουδούνι της. Δεν χρησιμοποίησα τα κλειδιά μου, για να μεγαλώνει η αγωνία της όσο ακούει ν᾽ ανεβαίνω τα σκαλιά.

    Η πόρτα άνοιξε, γυμνή, είχε σκύψει το κεφάλι της στο πάτωμα.. Τόσο όμορφη, τόσο όμως που δεν της το έλεγα ποτέ..

    Χαμόγελο στα χείλη της, καθώς η πόρτα έκλεινε πίσω μου.

    Της έδωσα το παλτό μου και την ομπρέλα μου.

    Τα πήρε, τα έβαλε στην θέση τους και ήρθε κοντά μου..

    Την χαστούκισα, δύο φορές, ήταν χαμένη..

    -Χαμόγελο χωρίς άδεια

    Έπρεπε να ξέρει τον λόγο για την τιμωρία.

    -Φέρε το μαστίγιο και πάρε την θέση σου στον τοίχο

    Η διαταγή μου..

    Έπεσε στα γόνατα και πήγε να φέρει το μαστίγιο.. Τώρα χαμογελούσα εγώ, υπάκουσε και κινήθηκε με τον τρόπο που της έχω μάθει.

    Μου πρόσφερε το μαστίγιο, ανασήκωσα το κεφάλι της και την κοίταξα μέσα στα γεμάτα απορία μάτια της. Με το χέρι που κρατούσε το μαστίγιο της έδειξα προς τα που να πάει.

    Σηκώθηκε, όρθια στον τοίχο, τα μεγάλα στήθη της πιέζονταν σε αυτόν, τα μαλλία της τα μάζεψε κότσο πίσω από το κεφάλι της. τα χέρια της στον τοίχο και αυτά προς τα πάνω.

    Πήγα λίγα μέτρα πιο πίσω της και πήρα το tail whip, δεν θα υπήρχε ζέσταμα, μόνο πόνος σε αυτή την υπέροχη πλατούλα. Η πλάτη της είναι φτιαγμένη για μαστίγωμα.

    Άρχισα να την χτυπάω. Δυνατά. Ξέρει ότι χτυπάω δυνατά. Κρατιόνταν. Αναπνοή βαθειά, χτύπημα, σιωπηλή κραυγή. Η μικρή μου προσπαθούσε να μην ακούγεται. Από νεύρα.

    Ήξερε ότι χαμογέλασε από χαρά που με είδε, δεν υπήρχε λόγος να είμαι τόσο σκληρός μαζί της. Αυτό που δεν ήξερε είναι ότι αυτό δεν είναι τιμωρία.

    Τα χτυπήματα γίνονταν ολοένα και πιο δυνατά. Έβαλε τα κλάματα.. Δάκρυα, μύξες όλα μαζί.. Η μυρωδιά της.. Μερικά χτυπήματα ακόμη πριν την πλησιάσω.

    Την έπιασα από το σβέρκο, ψιθύρισα στο αυτί της...

    - ᾽᾽ακόμα δεν αρχίσαμε αυτό είναι το ζέσταμα, τσουλάκι μου᾽᾽

    (Έπρεπε να καταλάβει ότι λέγοντας την τσουλάκι μου, έπαιζα μαζί της, την ευχαριστιόμουν δεν την τιμωρούσα και όμως τα νεύρα της, ο εγωισμός της δεν την άφηναν ακόμη να αφαιθεί)

    Συνέχισα να την μαστιγώνω... Πονούσε, έκλαιγε... Είχα καυλώσει αρκετά, έπρεπε να αδειάσω την καύλα μου στο στόμα της..

    Την έφερα γονατιστή μπροστά μου, τα χέρια της πίσω από το κεφάλι της, κλαμμένη, φοβισμένη, όμορφη.. άνοιξε το στόμα της, η γλώσσα της ελαφριά έξω, ακριβώς όπως μου άρεσει..

    Μπήκα μέσα στο στόμα της και άρχισα να το παίρνω όπως με ευχαριστούσε.. Δεν άργησα να χύσω..

    Περίμενε εντολή.. Για να τα καταπιει...

    -Ναί, μπορείς...

    Τα κατάπιε, μ᾽ ευχαρίστηση..

    -Μικρή δε σε τιμωρώ, σε πονάω γιατί μου αρέσει..

    Άρχισε να κλαίει μέσα στα χέρια μου

    - Ξέρεις γιατί θα σε τιμωρήσω με την ζώνη σε λίγο;

    - Μάλιστα, Κύριε..

    -Γιατί μικρή μου;

    - Με είπατε τσουλάκι σας πριν και τα νεύρα μου δεν μ᾽ άφησαν να ευχαριστηθώ όλο αυτό που μου προσφέρατε..

    Της έσφιξα το λαιμό με τα χέρια μου, την κοιτούσα μες τα μάτια.. Δεν φοβόταν.. Έγνεψα με το κεφάλι μου..

    Το πρόσωπό της γέμισε χαμόγελο... Μάθαινε..
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2016
  9. Soraya

    Soraya Guest

    Το όνειρο

    Θεσσαλονίκη, μεσημέρι, ξαπλώνω για να κοιμηθώ. Με παίρνει ο ύπνος κατευθείαν όμως είμαι σε φάση που ενώ κοιμάμαι βαριά αισθάνομαι ότι λαγοκοιμάμαι... ή μοίπως ήταν το αντίθετο;;;;
    Βρίσκομαι σε ένα δωμάτιο... Άγνωστες εικόνες αλλά το νιώθω οικείο.
    Ακούω φωνές από έξω.
    Πάω να ανοίξω την πόρτα όμως αντιλαμβάνομαι πως είμαι γυμνή.
    Ψάχνω τα ρούχα μου.
    Πουθενά....
    Ξαφνικά η πόρτα ανοίγει...
    Τρέχω και κρύβομαι κάτω από τα σκεπάσματα...
    Και τον βλέπω μπροστά μου. Σοβαρός και κατσουφιασμένος.
    Κάτι έχω κάνει;;;;
    -Που είναι τα ρούχα μου; Ρωτάω.
    -Δεν τα χρειάζεσαι. Έλα μαζί μου.
    -Σοβαρολογείς;;; Δεν βγαίνω έτσι έξω!!!
    Μια δυνατή σφαλιάρα έρχεται να με ξαφνιάσει και να με εκνευρίσει απίστευτα!!!
    Είσαι με τα καλά σου;;; Τι κάνεις;;;;
    Κι άλλη σφαλιάρα!!!
    Κατεβάζω το πρόσωπο και βγαίνω από τα σκεπάσματα....
    Ντρέπομαι και κοκκινίζω...
    Με πιάνει από το χέρι και με οδηγεί έξω...
    Και τότε τους βλέπω...
    Είναι όλοι εκεί...
    Όλοι τους σκυθρωποί...
    Μα γιατί;;;; Πάντα ήμουν καλή μαζί τους... Δεν φταίω εγώ που δεν ταιριάξαμε... Έτσι είναι οι σχέσεις...
    Από την πόρτα κρέμονται κάτι σχοινιά...
    Με δένουν εκεί...
    Ένας ένας με πλησιάζουν και με χτυπάνε...
    Με βρίζουν...
    Κλαίω και φωνάζω πως δεν είναι δίκαιο...
    Πως πάντα ήμουν εντάξει...
    Ήμουν ξεκάθαρη...
    Δεν με ακουν...
    Συνεχίζουν...
    Όλοι τους ξέρουν πως κατά βάθος μου αρέσει...
    Ο ένας με πιάνει και χαμογελάει..
    -Ειναι έτοιμη, λέει...
    Και τότε με λύνουν...
    Με βάζουν στα γόνατα..
    Μαζεύονται κύκλος γύρο μου με τα καυλιά τους σκληρά να με περιτριγυρίζουν...
    Με τραβάει ο πρώτος από τα μαλλιά και καρφώνεται μέσα στο στόμα μου...
    Με παίρνει άγρια..
    Ύστερα ο επόμενος...
    Κι ο επόμενος...
    Μέχρι που γέμισα με σάλια...
    Μέχρι που αισθάνομαι τον λαιμό μου να πονάει...
    Με πιάνουν από το λαιμό και με ρίχνουν στα 4 στον καναπέ..
    Σκίζουν τις τρυπούλες μου...
    Δεν επιτρέπεται να χύσω...
    Κι όμως είμαι γεμάτη χύσια...
    Δικά τους χύσια...
    Με βάζουν να κάτσω σε ένα σκαμπό...
    το μουνάκι μου καυλωμένο και η κλειτορίδα μου πρησμένη έτοιμη να εκραγεί...
    Μου δίνουν ένα πλαστικό ομοίωμα και με διατάζουν να το γλείψω... μέχρι να χύσω... χωρίς να γαμήσω το μουνάκι μου... χωρίς να το αγγίξω... χωρίς να το τρίψω στο σκαμπό...Μόνο με το γλύψιμο της πλαστικής πούτσας...
     
  10. Θεσσαλονίκη, με τα όνειρα σου, είσαι και ..."εσύ που βγάζεις τα καλύτερα παιδιά !"
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γιατί πουλάκι μου, κατακλίσεις είχε το κορίτσι;
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μια φορά και έναν καιρό ήταν μια γριά κοντή μα τόσο καυλιαρα που όταν την έβλεπα η ψωλαρα η μαύρη γινόταν πετρα.. Ποτέ δεν μπόρεσα να την πλησίασω μόνον καθομασταν στο απέναντι τραπεζάκι του αζζουρο.. Είχα τραβήξει αρκετές μαλακιες για πάρτη της, Ως που έσκασε ένα βράδυ μύτη με τον άνδρα της και ζησανε αυτοί καλά κ εμείς καλύτερα..