Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός Καλύτερου BDSMer eveeeeeerrrrrr

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 11 Νοεμβρίου 2016.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Καλως ηρθατε φιλες και φιλοι στον Διαγωνισμο Καλυτερου BDSMer εβααα (με προφορα ντε!)  

    Εδω θελω να ψηφιζετε ποιος θεωρειτε οτι ειναι ο καλυτερος (τουτεστιν : ο πιο αφοσιωμενος, σκληροπυρηνικος, ταγμενος, προχωρημενος σε ανωτερα βουδουσουμικα λεβελ, εφαρμόσας τις πιο δυσκολες βουδουσουμικες πρακτικες, υπερανω ολων) bdsmer.

    Αυτος που θα συγκεντρωσει τις περισσοτερες ψηφους θα λαβει φυσικα και το καταλληλο (αναλογο του βεληνεκούς του βρε!) επαθλο. Μή με ρωτήσετε τί.  

    Σε αυτο το σημειο για να μη μυγιαστει κανεις, να τονισω οτι βρισκομαστε στην ενοτητα bdsm humour! Φχαριστω.

    Χρονικη διαρκεια δεν υπαρχει στον διαγωνισμο..θα τελειωσει οταν συγκεντρωθει αρκετος αριθμος ψηφων.

    Αιτιολογηση για τις επιλογες σας δεν ειναι απαραιτητη, αλλα ειναι ευπροσδεκτη.

    GOOD LUCK!!! And thanks for participating  
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2016
  2. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Θέλω να μάθω το έπαθλο πρώτα για να δω αν θα δηλώσω συμμετοχή..... 
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Παντα ησουνα κερδοσκοπος παναθεμα σε! Ειπαμε οχι, δε στο λεω!  
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θεωρώ τον εαυτό μου, και τον σύντροφο μου, τους καλύτερους ακροβάτες μακράν, καθώς και τους πιο συνεπείς στο πλαίσιο, ασχέτως έαν το χιουμορίζουμε συχνά το θέμα  
    Επιστημονικώς μιλώντας, και μαθηματικώς πάνω από όλα,για συντομία, ισχύει το Μπαμπλούνιο θεώρημα :

    @bumblebee - @Elune > ο εαυτός σου ως Κ> @thanasis > @Iagos > @espimain > @Kostas.V. > ο εαυτός σου ως υ> @folha > @Μαντλίν > @sorriso solare > @mad_hatter > @MauveDelastrange > @kinsha no onna > @vussinada > @subwhat > @Sofei > @SIMONA.

    Και όποιος θέλει, ας αποδείξει ότι δεν είναι έτσι   Εδώ ειμαστε, θα γίνει μάχη επιχειρημάτων.

    Και τα γράφω αυτά για σένα νέα μου υποτακτική, που διαβάζεις τώρα, που είσαι μπερδεμένη, αλλά θέλεις να κάνεις σταδιοδρομία.

    Ναι ναι σε μας να στείλεις..   Ασεε τους άλλους, ελα στην κορυφή απευθείας.
    Να εκπαιδευτείς από τους καλύτερους  

    Τους λοιπούς στο φόρουμ δεν τους αναφέρω κάν, γλυκιά μου, αστους ειναι εδώ για να γαμήσουν  
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2016
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εγω το καημενο πως κολλαω σ αυτη την αλυσοδωτη αντιδραση θα μου πει κανεις???
    *μη με ψαξετε στο καπελο μου θα βγαλετε παστιτσιο
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Κανείς λάθος μικρό κακομαθημένο.....είδη σε άλλο νήμα απάντησα πως σας τα χαρίζω όλα....σφετερίστρια.....  
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    χαχαχααχαχαχ...αφιερωμενο απο τη σφετεριστρια  

     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εχεις απόλυτο δίκιο. Θα κάνω την διορθωση ευθύς αμέσως  
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Εγω;;;;
    Πουθενα;;;;
    Με πλ(ι)η γωνιειιιιις!!!!!!

     
  10. folha

    folha deja vu

    θέλει κι ερώτημα; ο ΣΑΚΗΣ φυσικά!!!  
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ριχνω το πρωτο ονομα στην αρενα του διαγωνισμού, και αυτο δεν ειναι αλλο απο το χθεσινό μου απωθημενο (χαχαχα  ) ---------> @espimain

    Και περναει στην πρωτη (μέχρι στιγμής) θεση με 2 points..

    Συνεχίζεται..  
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γκουχουμ.... μαθηματικά δεν θυμάμαι και πολλά, ωστόσο θυμάμαι πως το θεώρημα χρήζει αποδείξεως πως είναι έτσι κι όχι πως δεν είναι έτσι...