Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός Καλύτερου BDSMer eveeeeeerrrrrr

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 11 Νοεμβρίου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    Με τη σειρά μου και εντελώς ξεχωριστά γιατί το αξίζει ψηφίζω τον Κύριο @MasterJp
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ επειδή γνωρίζω αληθινά μονάχα τον εαυτό μου. Με ψηφίζω ( είμαι μεγάλη ψωνάρα χαχαχα ) σαν τον μακράν καλύτερο ( και με μεγάλη απόσταση απ' τον δεύτερο ) μούφα/γιαλαντζί Κ.   
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    Τις επόμενες ψήφους μου τις δίνω με πολυ αγάπη στις @gaby και @lara[E-p]
    Χωρίς σειρά προτεραιότητας  
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    Οι επόμενες ψήφοι φυσικά στις αξιότιμες πέννες του Greek BDSM community @Iagos
    Και @angel42.
     
  5. Soraya

    Soraya Guest

    Και φυσικά στον @Elune και @Μαντλιν
    Όπως και σε όλα τα ζευγάρια που το ζουν καθημερινά  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή η νηματοθέτρια δεν θέσπισε βραβείο. Είπα να το κάνω εγώ ( εννοείται, ότι τα έξοδα αγοράς και αποστολής του θα είναι δικά της. Τι το περάσαμε   ).

    Το λοιπόν, ο/η νικητής/νικήτρια θα λάβει σπίτι του/της ( ή στην οθόνη του υπολογιστή του/της που κάνει πιο βουδουσουμιάρικο ) ένα flogger από ζαχαρωτά.
    Αν δεν το καταβροχθίσει, μπορεί να κουρελιάσει άφοβα την σάρκα, το μυαλό και την ψυχή του/της υ/σ/m/b του/της.

    * Αντενδείξεις : μην της/του το βάλτε στο στόμα, αν έχει προβληματάκια με τα δόντια του/της.    

     
     
  7. Soraya

    Soraya Guest

    Πόσο τρομερή ιδέα!!!!! Έχουμε εδώ στην Ελλάδα τέτοιες καραμέλες;;;;
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν ψάξεις σε κείνα τα καταστήματα που έχουν μόνο καραμέλες και λοιπά ματζούνια, θα βρεις. Εμένα το χέρι μου δεν πιάνει, για να φτιάξω ένα.
    Πάλι καλά που βρήκα την "Ευτέρπη" και ησύχασα, έχει το πλάτος 5 κανονικών cane, από μπαμπού και είναι πολύ υπάκουη αν και λίγο πεινασμένη ( θέλει να χτυπάει κάποια συνέχεια ). Μια υ την έχει γευτεί μέχρι σήμερα ( απ' το τηλέφωνο πάντα, με sms ή με mail. Αλλιώς τι γιαλαντζί Κ θα ήμουν? Μην χάσω και τον τίτλο χαχα ) και να δεις για πότε έκοψε ακόμη και το μαλλί της γριάς.    
     
  9. Soraya

    Soraya Guest

    Αν βρω λοιπόν τα Χριστούγεννα θα κανω δώρο στους φίλους μου αυτό!!!
    Ευχαριστώ για την ιδέα
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Σε κατι πολυ ψαγμενα μαγαζια... καραμελες γλυκοριζας.. εκανα πλεξουδες βραχιολακια για να μη βλεπουν οι γονεις μου ποσα ετρωγα.. με προδιδε ο στομαχοπονος και η πιεση μου χαχαχαχαχαχα
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    Χαλαμε το νήμα.... Θα φάμε βρίσιμο... Αλλα ευχαριστωωωωωωωωωω
     
  12. Brigitte

    Brigitte Contributor