Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός Καλύτερου BDSMer eveeeeeerrrrrr

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 11 Νοεμβρίου 2016.

  1. Noardos

    Noardos Regular Member

  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    ψηφίζω δίχως φόβο και πάθος τον @extremakis . Διότι θεωρώ ότι ο καλύτερος bdsmer είναι ο πιο καινούργιος. (όπως το καλύτερο φρούτο είναι το πιο φρέσκο)
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Σου συνιστώ να φας φρέσκο λωτό.      
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Φρέσκος meaning άγουρος; οϊμέ  
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    δεν μου αρέσουν οι λωτοί. εκτός από ειδικές ποικιλίες. κατά τ' άλλα ακόμα κι αν μου άρεσαν ασφαλώς θα επέλεγα φρέσκους κι όχι σάπιους. ευχαριστώ.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Σου συνιστώ και πάλι να δοκιμάσεις μια φορά. Έναν ζωηρόχρωμο, πορτοκαλόχρωμο, γυαλιστερό, τσιτωμένο, ελκυστικό, φρέσκο λωτό, κομμένο από το δέντρο.
    Είναι στην εποχή τους τώρα που γράφουμε.
    Θα έχεις μια αξέχαστη εμπειρία.
           
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    ευχαριστώ και πάλι αλλά δεν έχω την ευτυχία να έχω τέτοια δέντρα κοντά μου. μια άλλη φορά ίσως.
     
  8. Προφανώς και θα ψηφίσω την μια μοναδική πανμεγιστη υπερτέλεια @sokolata που αναμφισβήτητα είναι η σκληροπυρηνικοτερη bdsmer ever στον τομέα της , η πιο προχωρημένη , η πιο ανοιχτόμυαλη , εκείνη που χάραξε πορεία και άνοιξε τα μάτια στις σουμπες που δεν γνώριζαν τα δικαιώματα τους και δεινοπαθουσαν στα χέρια των μοχθηρων κ. Η πρωτοπόρος που εισήγαγε το μικρό κ και το μεγάλο Υ ως την σωστή σηματοδότηση των ρόλων .
    Εκείνη που πρωτοστάτησε στους αγώνες για πουπουλενια flogger και paddle με γουνινη απαλή επιφάνεια .
    Η καυστική και σαρκαστική περσόνα που δεν έκανε πίσω λεπτό παρά τις στοχευμένες επιθέσεις που δέχτηκε κατά καιρούς . Εκείνη που σας κρατησε συντροφιά για χρόνια προσφέροντας απλόχερα χαμόγελα αλλά και εγκεφαλικά . .
     
  9. @mad_hatter , @dina @libra @_tasos_ @Brigitte δεν κάνουμε όμως δουλειά μόνο με τα λαικ μανούλες μου . Ψηφίστε με να βγω η πριγκίπισσα του χώρου να τελειώνουμε. Ο τίτλος μου ανήκει δικαιωματικά .
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Και μόνο που με έβαλες δεύτερη στη λίστα...ψηφίζω την @estelwen
       
     
  11. Α, @sokolata εγώ μέχρι like μπορώ μετά πρέπει να πάρω άδεια  .
     
  12. Μην έρθεις το βράδυ απ το σπίτι .. θα είναι κλειστή η πόρτα και αλλαγμένες οι κλειδαριές .