Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός Καλύτερου BDSMer eveeeeeerrrrrr

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 11 Νοεμβρίου 2016.

  1. Ε πάρτην τι κάθεσαι
     
  2. Στα διαδικαστικά έμπλεξα @sokolata δαγκωτό με τα δυο χέρια! 
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να σου πω...δε θέλω να τσακωνόμαστε μπροστά στον κόσμο.
    Ηρέμησε.
     
  4. libra

    libra Regular Member

    Εγω σ εχω ψηφισει χρονια τωρα για πριγκιπισσα στο χωρο. Κ γω δαγκωτο!!
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Εγώ καταλαβαίνεις ότι κωλύομαι γιατί πρέπει να επιδείξω μια υποτυπώδη αντικειμενικότητα λόγω του νήματος ..και καλά..δεν πρέπει να παρασύρω τα πλήθη που ψηφίζουν.. αλλά ξέρεις πολύ καλά ότι συντάσσομαι μαζί σου ασυζητητί  
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν ξέρω τι να πω, κάτσε να ρωτήσω - εννοώ να *σκεφτώ*.
    ψουψουψου
    ψουψουψουψουψου
    ψουψουψουψου

    Λοιπόν: ευχαριστώ για τη πρόταση, αλλά δεν μπορείς να δεχτείς- πως; Εγώ είμαι που δεν δέχομαι; Μάλιστα Κύριε. Ξανά.
    Δεν μπορώ να δεχτώ λοιπόν την υποψηφιότητα γιατί οι γνήσιοι μπιντιεσέμερς είμαστε σαν τις φρυγανιές- ε; λάθος; μα δεν είναι το ίδιο Κύριε; μάλιστα Κύριε. ελίτ, είμαστε ελίτ, και δεν ανακατευόμαστε σε κοσμικά γεγονότα, είμαστε υπερωκεάνιο - πάλι δεν το είπα σωστά Κύριε; Ααα, μάλιστα Κύριε. είμαστε υπεράνω λοιπόν. Και έλα εδώ τώρα να μετρήσεις πόσες τρίχες έχει η αριστερή μου γάμπα. Όχι αυτή, εσύ. Ποιά εσύ, Κύριε; Α, εμένα εννοούσατε. Μάλιστα Κύριε.

    Αυτές είναι οι αυθόρμητες και ανεπεξέργαστες μου σκέψεις για την υποψηφιότητα, και σε παρακαλώ να τις Σεβαστείς. Έρχομαι Κύριε.
     
    Last edited: 24 Νοεμβρίου 2017
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

     
    Κοίτα...δε θα σεβόμουν την επιθυμία σου,αλλά επειδή κι εγώ τις ίδιες φρυγανιές παίρνω,θα το κάνω.
    Αναιρω την προηγούμενη υποψηφιότητά μου και ψηφίζω @afenthsbikys
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Ψηφίζω τον Αφέντη με το ροζ στραπόν. Δεν αποκαλύπτω νικ, ας αποκαλυφθεί μόνος στην απονομή του τίτλου.

    Τριγυρνάει ζωηρά - ζωηρά.
     
  10. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Ψηφιζω και εγω @sokolata..ειναι εκεινη που κανει τους top να γινουν dom, τους dom master, και τον τυπο που "στα kinkier του" δινει δυο μπατσακια sadist. Ειναι εκεινη που μετατρεπει τις σουμπες μπρατ και εχει προκαλεσει θυελλα αντιδρασεων στο παγκοσμιο dom κατεστημενο. Συνθημα της, "αν δεν κανεις τον master να δακρυσει 2 φορες την μερα απο τα νευρα του, τοτε δεν εισαι ο εαυτος σου"..
    Ειναι θαρρω η καταλληλοτερη για τη θεση και τα πολλα λογια περιττευουν
     
  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    @sokolata και κλεινω. Δεν εχω να πω κατι τα λεει ολα απο μονη της