Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός υπεροχής...!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 8 Οκτωβρίου 2017.

  1. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Ενα ζευγαρι με κυριαρχικες τασεις εξισου και οι δυο παλευουν ποιος θα υπερισχυσει σαν κυριαρχος και ποιος θα υποκειψει...!!! Εμενα προσωπικα μου θυμιζει την υπεροχη ενος "νορμαλ" ζευγαριου για το ποιος θα ειναι το αφεντικο του σπιτιου. Θα κερδισει αυτος που το θελει πιο πολυ? Ή μηπως θα υποκυψει αυτος που νοιαζεται περισσοτερο? Και θα ηταν σωστο για αυτο το ζευγαρι καποιος να καταπιεστει στον αλλον χωρις να εχει υποτακτικες τασεις?? Ολοι μας ομως δεν θα ημασταν πιθανοι υποτακτικοι-κυριαρχοι- ειδονοβλεψιες- βανιλια κ.ο.κ μεχρι να τα δοκιμασουμε? Και αν ο ενας δοκιμασει και ο αλλος αρνηται πεισματικα να δοκιμασει θα ηταν λογικο να φυγει εφοσον ειναι ο "μαλακας" της παρεας?
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εμένα μου θυμίζει πάλη (αγώνισμα) , who's the boss bitch?!   
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τελειωμένη βανιλοκαψουροκατάσταση εν πλήρει εξελίξει βλέπω...
     
  4. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Η υποταγή είναι κάτι που θα πρέπει να βγαίνει αβίαστα.
    Με το στανιο δεν...
     
  6. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Ξενέρωτη φάση κατά την άποψή μου...
     
  7. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Άμα είναι και οι δυο κυρίαρχοι νομίζω αντί για σεξ θα πέφτει ξύλο χαχα πλάκα κάνω... Πιστεύω ότι πάντα κάποιος θα υποχωρεί ειδάλλως δεν τους κόβω για πολύ μαζι
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Όχι τελειωμένη ιστορία, ούτε καν αρχινημένη.
    Βανιλοκατάσταση με χρώματα παραλλαγής κι απόκρυψης.
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή φαίνεται, ότι οτιδήποτε το vanilla ( δλδ. ότι δεν τρώει σφαλιαρίτσες λέγοντας ευχαριστώ, δεν φοράει κολάρο ιγκουάνα με περισσή χαρά ή δεν μαστιγώνεται μέχρι να φανούν τα κόκκαλα του σε κανά δάσος/πυλωτή ), είναι το λιγότερο αστείο αν όχι κατάπτυστο.
    Απαντώ κι εγώ - μια απ' τις ελάχιστες φορές - με "ρίμα".
    Ξέτε, δεν γνωρίζονται όλοι/ες και πάντα σε μια ιστοσελίδα, όπου το "πιάτο" είναι εύκολο αφού τουλάχιστον "δηλωμένο".
    Επιπλέον, υπάρχει και κάτι τζιζ κακά, που ονομάζεται έρωτας. Και αν σε κουτουλήσει, δε μαμιέται αν και οι δύο θα ήταν Κ. Το προσπαθούν κι ας φάνε τα μούτρα τους.
    Τέσπα, το "δικό μου" είναι καλύτερο από "κείνο" των άλλοι. Εγώ το ένα, εγώ το άλλο, "δοξάστε με" - μου αρκεί το κλαπ κλαπ σε μια οθόνη - και κουβέντα να γίνεται ( πολλές φορές για μια τρύπια ηλεκτρονική κουβέρτα ).

    Αυτά...και vanilloγαμηθήκαν/vanilloέλιωσαν οι δύο Κ ( ή για κάποιους/ες ψευτο Κ ) καλά και για τους άλλοι, χέστηκε η Φατμέ στον γκιούλ μπαξέ ( με κάθε συμπάθιο ).

    Υ.Γ.

    Και το μπουρδούκλωμα σαδισμού με Κυριαρχία καλά κρατεί.
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2017
  10. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Σκεψου το σαν ιστορια που θα κλεισει και θα εξελιχθει με τις αναγκες του γκρουπ
     
  11. Anais...

    Anais...

    Δεν θεωρώ πως μπορεί να λειτουργήσει μια τέτοια σχέση. Την υποταγή όπως και την Κυριαρχια είτε την έχεις μέσα σου είτε όχι. Εγω προσωπικά δεν θα μπορουσα να προσποιηθώ κατι το οποίο δεν είμαι, πολυ περισσότερο να ανταπεξέλθω σε κάτι το οποίο δεν με εκφράζει απλά και μονο για να ευχαριστήσω τον αλλο. Και δεν βρίσκω το λόγο να συμβιβαστώ με κάτι τέτοιο.
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2017
  12. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Tenebra Μέσα στο μυαλό μου είσαι ...
    Ετοιμάζω ένα νήμα σχετικά με αυτό που έγραψες
    Μια δυο μέρες και θα ανέβει