Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαγωνισμός υπεροχής...!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος TzepetoPetro, στις 8 Οκτωβρίου 2017.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Περιμένω να το διαβάσω με ειλικρινή χαρά και περιέργεια.
    Να γράψω και κάτι σχετικό με το νήμα ( εν είδει ίσως άκυρου παραδείγματος ).
    Στο ζωικό βασίλειο, κάποια θηλαστικά αναμετρούνται για το πιο θα πάρει την πρωτοκαθεδρία της ομάδας.
    Δεν κοντράρονται ένα Κ με ένα υ, αλλά δύο Κ. Και όποιο ηττηθεί, αποδέχεται τον νικητή ως ανώτερο του.
    Θα μου πείτε, 1) οι ανθρώπινες σχέσεις δεν είναι πεδίο μάχης - ή δεν είναι πάντα ή είναι ? -
    2) οι άνθρωποι δεν είναι ζώα - υπεραπλούστευση με την οποία δεν έχει νόημα ν' ασχοληθεί κάποιος -
    και 3) Σιγά μην κάτσει ένας/μια Κ να φάει "μπούφλες" - άλλο ένα άκυρο για μένα επιχείρημα. Αφού πιστεύω ότι σαδισμός και Κυριαρχία δεν πάνε πάντα χέρι χέρι.
    Ούτε ότι η Κυριαρχία δεν θα μπορούσε, να εκφραστεί αλλιώς. Ούτε ότι η Κυριαρχία θα έπρεπε σώνει και ντε, να συνεπάγεται την συντριπτική επικράτηση στον άλλον -.

    Αυτά κι άλλα πολλά, στα απίστευτα κι όμως σκοταδικά - δλδ. παραπιές να γράφω, να περνάει η ώρα...για τους άλλοι. Για μένα, εγώ κερνώ, εγώ πίνω. Εγώ και όσοι/ες αλήθεια με γνωρίζουν και γνωρίζω. Όπως και όσοι/ες θα ήθελαν στ' αλήθεια να συζητήσουμε και όχι ν' ανταλλάξουμε αξιώματα ή "κραυγές" -.
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2017
  2. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Καλά τα λες Tenebra Μόνο που μου γάμησες το νήμα ... Έκανες μία ωραιότατη ανάλυση . Απάντησες και στα μισά !!!
    Μέσα στο μυαλό μου είσαι !!!
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Όλα λάθος. Επί της αρχής και εξαρχής. Play it again Sam...
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    ...βρισκουν ένα, δύο, τρία υ και περνάνε τέλεια. -

    Μη μπλέκεστε.
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κ+Κ = ψάχνουμε τρίτο άτομο υ, πετ, ότι λάχει. Γνωστή πλέον η συνταγή.
    Δουλεύει και με επιτυχία έχω πληροφορηθει. Φυσικά δεν υπάρχει BDSM interaction μεταξύ των Κ. Θα ήταν άλλωστε τουλάχιστον επικίνδυνο το θέαμα του "ποιος θα προλάβει να μαστιγωσει ποιον, για πόσο και πως". Παιδιαστικο κιόλας. Τώρα, αν ήταν switches, μια χαρά θα την έβρισκαν θαρρώ με το παιχνίδι αυτό  
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κι αυτό όλο λάθος είναι, αλλά ΟΚ...
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν θα κρίνω τι επιλέγουν οι άλλοι. Τώρα το πως το βλέπω εγώ, λίγο τους ενδιαφέρει, γιαυτό δεν εξεφρασα και δεν σχολιασα, όσο μπορούσα.
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Καλά λοιπόν...