Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yes, στις 16 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Yes

    Yes Regular Member

    Sorry guys αλλά θα σας στεναχωρήσω απόψε.
    Πάτε καλά; Τι είναι αυτό το όργιο με τις slaves που τις αφήνετε να σουλατσάρουν νυχθημερόν στο forum χωρίς χαλινάρι; Να εκθέτουν με παρρησία της απόψεις τους. Να χλευάζουν τα αδέλφια σας. Να φλερτάρουν με όποιον τους καπνίσει πίσω από την ασφάλεια ότι ανήκουν σε σας. Να σας βάζουν να τσακώνεστε. Σας χρησιμοποιούνε ρε, ξυπνάτε. Υπάρχετε για να τους προσφέρετε πλάτες σε μια κοινωνία που έτσι κι αλλιώς έχουν το πάνω χέρι. Η ιδιοκτησία έχει ευθύνες και πολύ πολύ δουλειά. Not my cup of tea. Γι’ αυτό και ουδέποτε είχα σκλάβα. Και ούτε πρόκειται, αδέλφια μου. Προσοχή όμως, εδώ ακολουθεί το ερώτημά μου. Έχω σαπίσει κατά καιρούς πολλές και διάφορες free lancers, ένας σημαντικός αριθμός εκ των οποίων με σκέφτεται με πραγματικά τρυφερά αισθήματα και ίσως και αγάπη, θέλω να πιστεύω. Και σε περιόδους μεγαλύτερης οικονομικής ευμάρειας και διάφορες επαγγελματίες, ορισμένες από τις οποίες τις πήγαινα τρελά. Το ερώτημα: Θέλετε να έχετε slaves γιατί σας καλύπτει κάτι που εγώ δεν μπορώ να καταλάβω, ή γιατί είναι το αντάλλαγμα που δίνετε προκειμένου να τις σαπίζετε; (Εντάξει μας αρέσει αυτό το τελευταίο έτσι δεν είναι; Μη με τρελάνετε τελείως τώρα.)
    Το παρόν ερώτημα απευθύνεται και στο άλλο φύλλο.
    Δικός σας,
    Μaster Yes
    ΥΓ. Κι αυτά τα Λατινικά ερωτηματικά στα Ελληνικά κείμενα… Πόσο μου δίνουν στα νεύρα!
     
  2. Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Μισό να πιάσω τα ποπ κορν.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Αδέρφια μου αλήτες πουλιά...
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Μαζι σου  
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Περιμένετε καλέ που πιάσατε όλες τις καλές θέσεις....έχω μυωπία θέλω να βλέπω.
    Βάζω τον Κύρη μου για ύπνο, ένα baileys, πιάνω και τα ξηρά καρπά κι έρχομαι....μην ξεκινήσετε χωρίς εμένα!
     
  6. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Θα σου απαντήσω στο ύφος σου και πάρτο φιλικά και χιουμοριστικά.

    Έχουμε σκλάβους/ες γιατί δεν είμαστε όλοι και όλες σαδίστές/σαδίστριες.
    Έχουμε σκλάβους/ες γιατί δεν είμαστε όλοι κύριοι γαμίκουλες και δεν ενδιαφερόμαστε μόνο για one night stands, ούτε έχουμε όρεξη όλη την ώρα να ασχολούμαστε με άσχετους που νομίζουν ότι γίνονται σκλάβοι σε μία νύχτα.
    Έχουμε σκλάβους/ες γιατί μερικοί απολαμβάνουμε τη μονογαμία και την ανάπτυξη της Κυριαρχίας και δεν αρκούμαστε σε κάτι μασκαριλίκια της μια νύχτας λες και γυρίζουμε τσόντα.
    Τους/Τις αφήνουμε να αλωνίζουν γιατί έτσι γουστάρουμε και κρατάμε παράλληλα και το λουρί τους δεμένο στην αυλή.

    φιλικά   καλώς ήρθες.
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Uther-Yes: 1-0!!!
    Και ο αγώνας συνεχίζεται....στην σέντρα ο....έλα μην αργούμε
     
  8. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    φιλικό είπαμε βρε.
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    Καλά κι εγώ δεν είπα ότι είναι αγώνας champion league....φιλικός είναι....γιά πάμε πάσα τώρα στον επόμενο Κ
     
  10. lizard

    lizard Regular Member

    hahahahaaah !!!!

    εδω εχει πλακα ! .... θα παρω κι εγω τα ποπ κορν μου ! μισο, να βαλω κι ενα ποτο....
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Διαστροφή και αφοσίωση: Ένα τέλειο εμετικό

    ΠΩ ΠΩ ΠΙΚΡΑ Ο ΤΥΠΟΟΟΣΣ .....

    παντως γουσταρω να τον ακουω να φωναζει το ονομα του (μαζι με το status του οπως υπογραφει) ...  
     
  12. Yes

    Yes Regular Member

    Άπερ μεθερμηνευόμενα σημαίνουν: η ένωση μεταξύ ενός άνδρα και μιας γυναίκας είναι ΙΕΡΗ, είτε εντός της Εκκλησίας, είτε στο Greek BDSM Forum.
    Ευτυχείτε.
    ΥΓ. Sorry για το politically incorrect "άνδρα και γυναίκας" αλλά ταίριαζε με το ύφος του παρόντος forum. Και πάλι συγγνώμη,