Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαφορετικοτητα και ανοχη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 31 Δεκεμβρίου 2005.

  1. @Madeleine Rk , Θεωρείς ότι γνωρίζεις το χαρακτήρα μου και την προσωπικότητά μου μόνο από τις απόψεις που διατυπώνω στο φόρουμ και τον τρόπο που επικοινωνώ?
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @peleas

    Έχω ένστικτο, έτσι λειτουργώ εγώ και συνήθως δεν πέφτω έξω.
     
  3. Αυτό το κατανοώ.
    Καλά κάνεις και το εμπιστεύεσαι.
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ναι αλλά για να επιβεβαιώσεις το ενστικτο σου θα πρέπει να γνωρίσεις τον άλλον/η. Αλλιώς απλά εικάζεις.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ορισμένοι άνθρωποι είναι μία μούφα. Οι πιο εξελιγμένοι, μιάμιση.
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Δηλαδη;
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλοί/κακοί, δίκαιοι/άδικοι, ψεύτες/ειλικρινείς, θύτες/θύματα, γνώστες/αδαείς: εμείς και οι άλλοι.

    Ψέματα να πω;
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Οχι βέβαια δεν θέλω να πεις ψέματα...αλλά και πάλι δεν εχω καταλάβει πως αυτο το ποστ εξηγεί το προηγούμενο.
    Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως συνδέεται το οτι και οι καλοί και οι κακοί είναι μούφα...και πως οι πιο εξελιγμένοι κακοι και καλοί μιαμιση μουφα...και φυσικά ποιοι θεωρούνται εξελιγμένοι.
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Εδώ είναι το δικαστήριο;
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Keep going, σας διαβάζω.*
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είμαστε και ό,τι απλώνουμε σε ένα κείμενο...
    Τις πιο πολλές φορές αρκεί...
    Αν δεν, πάμε για καφέ...
    Πα να πει, πως κάτι έχουμε να πούμε...
    Με πόσα παιδάκια έχετε γνωριστεί από δω μέσα για να τα πείτε κιμπάρικα?
     
  12. @cadpmpc , σαφώς και είμαστε ότι απλώνουμε σε ένα και περισσότερα κείμενα. Αλλά όχι μόνο αυτό. Εξαρτάται από το ποιές πλευρές μας επιλέγουμε να εκθέσουμε και πώς προσλαμβάνεται αυτό από τους άλλους.
    Έχω βγει για καφέ με κάποιους από εδώ και συνεχίζουμε να επικοινωνούμε.
    Σου απευθύνω προσωπική πρόσκληση.