Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δοκιμή δαχτυλάκι κ η συνέχεια περιεργα ερωτική

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mindgames, στις 20 Απριλίου 2016.

  1. Mindgames

    Mindgames New Member

    Πριν λίγους μήνες δοκιμάσαμε με την κοπέλα μου το τοοοοσο περιεργο που ακούγεται κ λένε περι δαχτυλο στον ποπο.
    Ηταν περιεργο κ διαφορετική αίσθηση που μας αρεσε κ το βάλαμε στο "μενού" του προγράμματος μας. Για να μην τα πολυ λόγο πλέον μερικές φορες χρησιμοποιούμε διπλο δονητή μεταξύ μας και δεν αναζητούμε τρίο η κατι τετοιο. Αναρωτιόμαστε αν εχουμε "ξεπεράσει" τα ορθά η ειναι σχετικά ναι κ μας φαίνεται λιγο περιεργο.
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    ότι κάνεις είνια για καλό.

    είνια σημαντικό για τον άντρα να μάθει να χύνει προστατικά.

    πολύ σημαντικό κιόλας.

    καλή αρχή λοιπόν.
     
  3. δεν κατάλαβα το δάχτυλο σε ποιανού τον ποπό μπαίνει... εκτός αυτού τα ορθά είναι αυτά που μας αρέσουν... και αν δεν ξεπερνάμε τα δικά μας όρια όλα είναι οκ... άλλωστε στο κρεβάτι οι δυο σας είστε και όχι όλη η κοινωνία
     
  4. Mindgames

    Mindgames New Member

    Της κοπέλας σε εμενα.
     
  5. οκ κατάλαβα... η απάντηση μου παραμένει ιδια προφανώς... σωστό και λάθος δεν έχει, έχει μονο τι αρέσει στον καθένα και τι όχι
     
  6. Mindgames

    Mindgames New Member

    Απλα ειναι λιγο περιεργα ερωτικο για την ωρα  
     
  7. περίεργα εννοείς πως το νιώθεις εσύ ή πως η κοινωνία το βλέπει περίεργα?
    αν εννοείς το δεύτερο προφανώς δεν είναι και να σε απασχολεί.... αν εννοείς το πρώτο είναι ίσως επειδή είσαι επηρεασμένος από το δεύτερο
     
  8. Mindgames

    Mindgames New Member

    Σιγουρα μεχρι να αποβάλλω τα περι λιγότερο ανδρισμού ( που πραγματικά ειναι εντελως άκυρα) ειναι λιγο περιεργα αλλα γι αυτο ειμαι κ εδω να ακούσω γνώμες κ να μοοραστουμε απόψεις
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αφήκετε τα περί "ορθότητας" και καταπιαστείτε με τα του ορθού  
     
  10. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Στο σεξ πρεπει να ξεπερναμε ορια και να δοκιμαζουμε νεα πραγματα..
    Ετσι πολλαπλασιαζεται η απολαυση..
    ;-) ;-)

    Τελειο αυτο που λες..
     
  11. Mindgames

    Mindgames New Member

    Πραγματικά ειναι ωραιο! Δεν το περίμενα ποτε οτι θα μου αρεσε με δαχτυλο κτλ  
     
  12. Όντως αυτά δεν ισχύουν είναι τα κοινωνικά πρέπει όμως που δυστυχως πολλές φορές επηρεάζουν τον τρόπο που νιώθουμε και σκεφτόμαστε...

    χααχαχαχαχαχα θεά