Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Δράκοι", λογοκριμένο.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 18 Νοεμβρίου 2010.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: "Δράκοι", λογοκριμένο.

    Συγχαρητήρια.

    Είναι χειρότερο ακόμα και από τα κουράδια που κατά καιρούς ανεβάζω ο ίδιος. Δεν πίστευα οτι είναι εφικτό, αλλά αποδεικνύεται οτι στον κόσμο της ψευτο-BDSM ψευτο-λογοτεχνίας όλα γίνονται.

    Kudos για την προσπάθεια, but don't give up the fuckin' day job.

    Χαιρετισμούς,
    DH
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: "Δράκοι", λογοκριμένο.

    Δεν πιστεύω ότι τα κουράδια είναι σημάδι κατατεθέν του χείριστου. Εξυπηρετούν πέρα από τις σεξουαλικές απολαύσεις κάποιων ακόλαστων, αλλά και την τροφική αλυσίδα. Ακριβώς μετά το σερβίρισμα των αχνιστών κοπράνων ακολουθεί η ολοκληρωτική εκμετάλλευση τους από τους μικροοργανισμούς, που τους έχουν ανάγκη για την επιβίωση τους.
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Οι Μοίρες



    «Οι Μοίρες»

    Το να χτυπάς το κουδούνι σε ένα άγνωστο σπίτι μέσα στη νύχτα , μοιάζει με το πασπάτεμα ενός κλειδωμένου μπαούλου . Καθώς περιμένεις να ανοίξει , νιώθεις ότι κάτι σε περιμένει να το αρπάξεις ή να σε αρπάξει . Δεν υπάρχει τίποτα το τρομακτικό σε αυτό , παρά μόνο ίσως η απογοήτευση ότι ίσως , δε θα συμβεί τίποτα από τα δύο …
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Δεύτερη φορά δεν πρόκειται να χτυπήσω . Με ενοχλεί να ακούω το κουδούνι για άλλη μια φορά στα σπίτια που επισκέπτομαι . Δε θέλω να δένομαι μαζί τους . Μπορεί να πιστέψω ότι είναι αληθινοί …
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Γι’ αυτό μετά από μερικά δευτερόλεπτα και δίχως να έχω αντιληφθεί καμία κίνηση από μέσα , γυρνώ τη πλάτη μου στη πόρτα . Αυτή ανοίγει σα να περίμενε την ευκαιρία . Συγκρατώ τον εαυτό μου , πριν ενστικτωδώς γυρίσει . Ούτε κι αυτή αποκρίνεται . Μία αναμέτρηση δίχως πρόσωπο μέσα στις σκιές . Σχεδόν νιώθω ένα κατάλευκο χέρι να απλώνεται ασώματο για να μ’ αγγίξει .

    Μαλακίες !

    Γυρνώ και κανένας . Μόνο η πόρτα ανοιχτή …
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Φως δεν έχει . Κάποιος προσπαθεί να κερδίσει τις εντυπώσεις . Μπαίνω μέσα και κλείνω το χρώμα του δρόμου απέξω . Ένας διάδρομος και κεριά στα πλαϊνά του . Χαμογελώ , μου θυμίζει αεροδιάδρομο στη νύχτα . Απλώνω , όσο με παίρνει , τα χέρια μου και ετοιμάζομαι για προσγείωση .

    Το επιβατικό «Δράκος» , ζητάει άδεια προσγείωσης από τον πύργο ελέγχου.

    Σα μικρό παιδί που παίζει , κάνω την είσοδο βουτηγμένος μέσα σε μια ανάλαφρη ευθυμία . Στα τρία μέτρα ένας μικρός διάδρομος από κεριά λοξοδρομεί . Το σαλόνι …
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Μία μπανιέρα με πόδια , στο κέντρο ενός κατά άλλα αδιάφορου δωματίου . Μία γυμνή κοπέλα μέσα της , με τα μάτια κλειστά . Κεριά κολλημένα περιμετρικά και γερμένα προς τα μέσα . Ρυάκια καυτά κυλούν πάνω στο λευκό μάρμαρο και χάνονται στα κενά που αφήνει , το κορίτσι από κάτω της . Υγρό κερί στάζει και κυλάει προς τα μαλλιά , παγιδεύοντας το μαύρο χρώμα τους σε σταγόνες που πήζουν σα μαργαριτάρια . Στα σημεία , που δίοδο το λευκό ζεστό δε βρίσκει , συσπειρώνεται και δημιουργεί επίπεδα που ανυψώνονται αργά .
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Σε κάποιον άλλο η όλη εικόνα θα μύριζε ρομαντισμό , σ’ εμένα λάμψεις ενοχλητικές και εικόνες φευγαλέες από γυναίκες που τρέχουν φλεγόμενες και γυμνές στο δρόμο . Δε θα της διαταράξω το όνειρο , γιατί έτσι μοιάζει , σα να κοιμάται . Βγάζω το φιλαράκι μου και φυσάω απαλά στην κόψη του . Έτσι για καλή τύχη .
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Πλησιάζω και σηκώνω ελάχιστα το χέρι , στο οποίο φωλιάζει ο φιλαράκος . Στη πρώτη φλόγα που συναντά , λυγίζω το καρπό ανεπαίσθητα και την παίρνει μαζί του . Μαζί του δραπετεύουν και υγρές σταγόνες . Βαδίζω δίπλα από φλεγόμενα σημεία που ορίζουν ένα περίγραμμα και με το μαγικό μου ραβδί αφαιρώ τον ορισμό του . Φλόγα με φλόγα , το μέταλλο μου απορροφά το φως και δίνει άλλη πνοή σε αυτό το δωμάτιο. Στην τελευταία κοντοστέκομαι και κοιτώ το αποτέλεσμα . Μία μικρή τοπική ομίχλη κρύβει το κορίτσι , από το βλέμμα του ιερόσυλου . Χαμογελώ ικανοποιημένος και κλέβω και την τελευταία σταγόνα ελπίδας για τη φωτιά .
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    Η λάμα έχει σκεπαστεί από μία κρούστα μαλακής εκδίκησης . Το κερί παγώνει και θέλω κάπου να το απλώσω . Σκύβω πάνω από το κεφάλι του κοριτσιού και απλώνω τη πάστα που στερεοποιείται στο πρόσωπο της . Τα σκουρόχρωμα χείλια της αλλάζουν χρώμα και υφή .
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Οι Μοίρες"

    «Σου πάει το κερί» , ανοίγει τα μάτια της και με κοιτάει .
    «Σ’ ευχαριστώ» , ζωή που λυγάει κοιμισμένη .
    «Θα επιστρέψω» , αφήνω το φίλο μου να της κρατάει συντροφιά και ξαναβγαίνω στο διάδρομο . Ακολουθώ την επόμενη γραμμή …




    (συνεχίζεται)
     
    Last edited by a moderator: 24 Μαρτίου 2017
  12. Απάντηση: "Οι Μοίρες"

    Έτσι αποσπασματικά που το "ανεβάζεις", σκέφτηκα ότι μάλλον θέλεις να διαβαστεί η υπογραφή σου πολλές φορές...
    Μπορεί και όχι.

    Εμένα μου αρέσει η μυρωδιά, πάντως.