Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δραπετεύει κανείς από τη σαδομαζοχιστική του φύση;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slave22, στις 2 Μαϊου 2010.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαα τέλειος τίτλος. ... Ευχαριστώ πολύ..... γέλασα με την ψυχή μου
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    Εσύ να κάτσεις φρόνημα
     
  3. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Δραπετεύει.Με μια σιδερόμπαλα στο πόδι.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όπερ έδει δείξαι...
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    dedicated... 
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Και όχι μόνον...
    Παλιό, αλλά καλό...
     
  7. Δραπετεύει κανείς από τη σαδομαζοχιστική του φύση;

    ΟΧΙ. Τοσο απλα...
     
  8. ellianna

    ellianna Regular Member

    Αν είναι όντως η φύση του και όχι μια περαστική καυλα,μια εμπειρία για να χουμε να λέμε,όχι...
    Και αν το κάνει,απλά εξαπατά εαυτόν καθώς πάντα ένα κομμάτι του θα μένει ανολοκλήρωτο,μισό.
    Το να αποδεχτούμε την φύση μας και να νιώθουμε καλά με αυτήν,αποτελεί μεγαλείο και αφαιρεί μεγάλο φορτίο από τους ώμους μας..
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μπορεί να δραπετεύσει για λίγο, αλλα σίγουρα δεν θα μπορεί να ξεφύγει.
    Πάντα θα ειναι ενας "κυνηγός" που θα αναζητά το "θηραμα" του .
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ακόμη και αν μπορούσε να το κάνει, γιατί να δραπετεύσει κάποιος της φύσης του?
    Τι είναι αυτό που έχει κάποιος περισσότερο δικό του από την ίδια του την φύση ?
     
  11. katerina

    katerina Regular Member

    i ' ve been there , done that (βλακειες εκανα) ... πολλακις μαλιστα.
    μιζερια, κλαμα, καταθλιψη, πονος ψυχικος χωρις να καταλαβαινω πως και γιατι...
    ποτε ξανα
    Οχι δεν γινεται
     
  12. Iagos

    Iagos Contributor

    Περιγράφεται η σαδομαζοχιστική όπως αποκαλείται φύση ως φυλακή ή μου φαίνεται...

    Δραπέτης είναι εκείνος που δεν αντέχει τον εγκλεισμό, τον περιορισμό, την συνήθεια.....

    Μάλλον δραπέτης είναι ο φύση vanilla που πηγαίνει να ανταμώσει τον σαδομαζοχισμό....

    Φυσικά αν θεωρήσουμε τον σαδομαζοχισμό ως ένα περιβάλλον εγκλεισμού και καταπίεσης τότε η δραπέτευση επιβάλλεται.

    Προσωπικά δεν νιώθω πως είμαι φυλακή ώστε να θεωρώ αναγκαία την δραπετεύση μου....