Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος αλεπουδάκι Του[n_g], στις 16 Ιανουαρίου 2012.

  1. Sos!Sos! Αυριο γιορταζει ο Κυριος μου...Και ακομα δεν εχω αποφασισει σχετικα με το δωρο.Σας παρακαλω τις προτασεις Σας/σας.
    Υ.Γ Παρακαλω να μην μου προτεινετε κατι του στυλ,παρτου μια πιπα η κατι αντιστοιχο.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    σκέψου τι του αρέσει και δεν το έχει και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε μαζί και κάντου μια έκπληξη..
     
  3. pnikosmika

    pnikosmika Regular Member

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Δυστυχως αυτό που θέλω να προτείνω θέλει προετοιμασία και το είχε κανει δώρο σε μένα η δική μου σκλάβα.
    Αλλά εσύ ως άσχετη σκλάβα δεν φρόντισες τίποτα   
    (Μην παρεξηγηθώ..)

    Anyway.   H ιδέα ειναι η εξής: Κανόνισε ένα session σε εξωτερικό χώρο πχ βουνό σε σκήνη κλπ... Ενδείκνυται και η θερμοκρασία για δική σου τιμωρία.  (Αν βέβαια αντέχει το πετσί σου τα μείον.. )

    Παντώς γενικά τα δώρα που έχουν κάνει σε μένα δεν είναι υλικά.... 
     
  4. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Αυτά είναι προσωπικά ζητήματα. Δεν μπορείς να ξέρεις τι αρέσει στον άλλο. Ένα μαστίγιο ίσως? Λογικά θα έχει... Να ψάξεις να βρεις κάποιο που να λείπει από την συλλογή του? Κάποιο άλλο εργαλείο για τη σχέση σας?
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Παντοφλες σκυλακια  
     
  6. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Έχεις την άδεια να του κανείς δώρο?  
    Γιατί εγώ κάποτε ως μικρή και άπειρη κορασίδα την μετάνιωσα την πρωτοβουλία. 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Ξυράφι παλαιού τύπου..

     
     
  8. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    http://http://www.gadgetbox.gr/product-30375.html

    Αχ τζουτζούκι θα μου τα πάρεις εμένα αυτό?
    Με τρελαίνειιιιιιιιιιιιιιιιι.......!!!!!!!!!
     
  9. Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Πολύ ωραία απορία.Αλλά ναι την εχω!
    Αυτό έγινε ηδη.Ενα ponytail στίς γιορτές,αλλά ευχαριστώ για την ιδέα.

    Δεν αρέσει όμως σε όλους τους Masters αυτό.Αλλά σε ευχαριστώ.

    xplod σήμερα το θέλεις το βρισιμό σου...Χαχαχαχα.

    Σας/σας ευχαριστώ όλους ειλικρινά για τις απαντήσεις και την βοήθεια.
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Μικρή, αν ήσουν δικιά μου σκλάβα θα σου έλεγα να μου κάνεις δώρο τον κόκκινο πειρασμό...(ferrari) που θα δεις στο βίντεο, πιστεύω όμως να έχει και ο Αφέντης σου τα ίδια γούστα με εμένα, (στα αυτοκίνητα εννοώ...  ) οπότε πάρε ένα τσουβάλι...ευρώπουλα και κάνε του αυτό το δώρο που βλέπεις στο βίντεο... 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Υπαρχει και πιο πρωτοτυπη προταση : wolverine claws
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Δώρο στον Κυρίαρχό μου?

    Υπάρχει ένα ωραίο site που χαρίζει εμπειρίες τύπου να οδηγήσεις ferrari ή F1, αερόστατα κλπ... Αν σε ενδιαφέρει, στείλε μου μήνυμα να σου το στείλω για να μην κάνω και διαφήμιση που δεν επιτρέπεται  

    Και να τον χαίρεσαι