Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kiokio, στις 3 Μαϊου 2008.

  1. kiokio

    kiokio New Member

    Εμένα μου αρεσει η γυναίκα να φοράει μικροσκοπικά κυλοτάκια κάτω απο τη φούστα της η και καθόλου. Και όταν βγαίνουμε έξω να αφήνει να την παίρνουν μάτι άγνωστοι.Εμένα προσωπικά με φτιάχνει αφάνταστα. Ξέρει κανείς σε ποια κατηρία ανήκω?Υπάρχει κανείς/καμία με το ίδιο βίτσιο? 
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ.

    Σιγουρα ανηκεις στην κατηγορια αυτων που εχουν γεματο πορτοφολι για να αγοραζουν κυλοτακια......!!!!!! 
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    δεν υπαρχουν κατηγοριες..υπαρχουν ανθρωποι..τοσες κατηγοριες οσο και τοσοι ανθρωποι αν θες..
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Στον Σ.Μ.ο.Κ. ανήκεις.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ξεχασες να γραψεις "και στους ματακηδες". 
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Σ.Μ.ο.Κ. = Σύλλογος Ματάκηδων ο Κύκλωπας
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

      :rollinglaugh:Υπεροχος οπως παντα! 
     
  8. kiokio

    kiokio New Member

    Τώρα που το σκέφτομαι ίσως να μου αρέσει και το μάτι.Μία φίλη της γυναίκας μου ειχε το βίτσιο να μ'αφήνει να παίρνω μάτι και αυτή της έμαθε να κανει το ίδιο σε άλλους άντρες. Δυστυχώς μετακόμισε στο εξωτερικό και δεν εμεινε εδω να ιδρύσουν club:lol2: 
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!! Κυριες και Κυριοι, καλως ορισατε στο club "ΟΙ ΞΕΒΡΑΚΩΤΕΣ" !  
     
  10. kiokio

    kiokio New Member

    Πρόσφατη στατιστική που έγινε στην Ιταλία έδειξε ότι 33% των γυναικών έχουν βγει ραντεβού τουλάχιστον μία φορά χωρίς να φορέσουν κυλοτάκι.  
     
  11. Eri

    Eri

    Μπα πιο πολλες ειναι....Απλα δεν το λενε....
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τι να πω εγω, που βγηκα μονο με το μαυρο στρινγκ τις λουστρινι μποττες και τιποτε αλλο?????????
    Στην Ελλαδα, με 2 καρδουλες κολλημενες στις ρωγες, τους βυζους χυμα, και....................γιατι με κουβαλησαν στο αστυνομικο τμημα δεν το καταλαβα ποτέ!