Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είναι κάτι στιγμές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος G_E, στις 31 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Eίναι κάτι στιγμές που θέλω να με τιμωρήσω όσο δεν πέρνει... είναι κάτι στιγμές που θέλω να με πνίξω στα φιλιά... Είναι κάτι στιγμές που θεωρώ ότι κάποιος μου κάνει πλάκα και ριχνεί τρελό γέλιο με την πάρτη μου.. Είναι κάποιες στιγμές που αναρωτιέμαι το "γιατί" χωρίς να έχει προηγηθεί κάτι... Είναι κάτι στιγμές που γεννιέμαι ξανά και επιλέγω εγώ το πως θα είναι το υπόλοιπο της ζωής μου και οι υπόλοιποι να πορεύονται από εμένα...σα να είμαι ο Θεος... Είναι κάποιες στιγμές που κλίνομαι στο καβούκι μου και δε θέλω να βγω απο κει για κανένα λόγο.. Είναι κάτι στιγμές που απορώ με την υπομονή μου και την υπομονή των άλλων που είναι γύρω μου.. Είναι κάποιες στιγμές που δεν θέλω να τελειώσουν ποτέ... Είναι κάποιες στιγμές που δεν θα ήθελα ποτέ να εμφανιστούν μπροστά μου..

    Είναι κάποιες στιγμές όπως τώρα που θέλω να κοιμηθώ και να μην ασχολιθώ με όλα αυτά τα Πρωτοχρονιάτικα και να ξυπνήσω και να μην σχολιαστεί το οτιδήποτε που να αφορά τις γιορτές...
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Είναι κάτι στιγμές...

    που νομιζω οτι καθε μερα γινομαι και πιο σοφος..
    ..και κατι αλλες που τα ιδια και τα ιδια λαθη κανω
     
  3. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Είναι κάτι στιγμές...

    ειναι κατι στιγμες ...
    που 8ελω να φυγω...μακρια απο ολους ...
    εγω τα βιβλια η μουσικη μου...τα πινελα μου..
    κοιτοντας ομως τους γιους μου
    σκεφτομαι..
    εισαι αστερι.. που πας?
    -------{--@
     
  4. Aribecy

    Aribecy Regular Member

    Ειναι στιγμες που κοιταζω το δρομο πισω μου, και θελω με ενα βλεμμα να εξαφανισω τα ιχνη μου.
    Ειναι στιγμες που κοιταζω βαθεια μες το μυαλο μου, και θελω με μια σκεψη να εξαφανισω καθε πονο.
    Ειναι και καποιες στιγμες..που μονο με τι σκεψη..αγγιγμα..και κοιταγμα αυτου που αγαπω..θελω να ξεχασω οτι ξερω...και να αφεθω στα χερια του,στο ελεος του,να αναγεννηθω.
     
  5. mprou

    mprou Regular Member

    Ειναι κατι στιγμες που θελω να ειναι και οι τελευταιες μου
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Είναι κάτι στιγμές...

    Ειναι στιγμες
    με σκέψεις όμορφες,
    σκέψεις για το ......αύριο,
    σκέψεις που δίχως αυτές ,
    το σήμερα θα ήταν ανούσιο ....
    Σκέψεις που με κάνουν να χαμογελάω ....
    Ειναι στιγμες με σκεψεις
    γεμάτες ......




     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Switcher

    Switcher Regular Member

    Ποιός αμφιβάλει ότι ότι ζούμε είναι εγκεφαλικό? Είμαστε σε μια διαδυτκιακή κοινότητα που συγκεντρώνει εξέχον κοινό και όχι τελειωμένους αγάμητους (τουλάχιστον στο λίγο διάστημα που βρίσκομαι εδώ και παρατηρώ δεν έχω ξεχωρίσει κάποιον) που το μόνο πουθα σκευτούν είναι πού θα χώσουν το πουλί τους ή που θα καρφώσουν την τρύπα τους. Είναι δυνατόν να μην ξυπνάει μέσα μας το σκοτεινό κομμάτι του εαυτού μας? Αυτό που σκεύτεται και αυτό που φοβόμαστε να βγάλουμε συχνά έξω?
     
  8. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Είναι κάτι στιγμές…
    …που σκέφτομαι πως η ζωή είναι υπέροχη, γενναιόδωρη και τόσο γλυκιά
    …που νιώθω ευγνωμοσύνη για τους ανθρώπους οι οποίοι με συνοδεύουν σε αυτή
    …που χαίρομαι για όσα έχω ζήσει, τα καλά και τα άσχημα
    …που υποψιάζομαι πως δεν υπάρχουν όρια
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Είναι κάτι στιγμές...

    ω ναι!!! 
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    "Είναι στιγμές,που θα κλάψεις..

    Μη φοβηθείς,θα ξεχάσεις.."

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. lotus

    lotus Silence