Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είναι το feminization σεξιστικό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος consuela, στις 25 Νοεμβρίου 2016.

  1. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Άμα το παιδί και η τσούπρα τη βρίσκουν αναμετάξυ τους, τι λόγος του πέφτει του κυρ σεξιστή;
    Α, εμείς στο χωριό μας έτσι τα μάθαμε
     
  2. Απλά υποκλίνομαι.
     
  3. Χα χα χα χα .... άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τη φούστα του αλλιώς!!!! Θεός!!!!!
     
  4. George _89

    George _89 New Member

    Αποψη μου ειναι να μην συγχεουμε τα πολιτικο-κοινωνικα με τα σεξουαλικα φετιχ. Ειναι εντελως ασχετα μεταξυ τους. Αν αυτο του αρεσει του αλλου αυτο κανει.. θεωρω οτι ειναι απλο..
     
  5. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Καλησπέρα σας θα ήθελα την γνώμη σας αν ένας σκλάβος πρέπει να δεχθεί την θηλυκοποίηση ακόμα και αν δεν το θέλει επειδή θέλει την ευτυχία τγς Αφέντρας του? Κι αν αρνηθεί τον κάνει αυτό λιγότερο σκλάβο
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @nikossub93

    Επειδή δεν είμαι σίγουρος ότι με τη λέξη σκλάβος εννοούμε τα ίδια πράγματα, τι σημαίνει για εσένα αυτή η λέξη;
     
  7. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Για μένα σκλάβος σημαίνει ένας άνθρωπος που έχει αποφασήσει να υποταχθεί σε μια Κυρία και να ικανοποιεί τις επιθυμίες Της χωρίς να σκέφτεται την προσωπική του ικανοποίηση
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στο λέω χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας και χωρίς να θέλω να πουλήσω εξυπνάδα, προσπάθησε να δεις το οξύμωρο στα υπογραμμισμένα.
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Να το συζητήσεις μαζί της να σου πει...
    Μεγάλα παιδιά είστε, αφορά σε εσας τους δυο...
    Στα μεταξύ σας, δεν πέφτει λόγος κανενός...
    Πρέπει δεν υπάρχουν, άνθρωπες που συλλειτουργούν βεβαίως...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έχω την εντύπωση πως πρόκειται περί δυνητικής ευκτικής, που πιθανότατα αναζητά modus operandi σε κάποιο εγχειρίδιο χρήσης...
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντησα σε άλλο thread στον ίδιο φίλο ότι δεν υπάρχει Βασιλική οδός.
     
  12. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Φαίνεται οξύμορο το αποφασίζει να υποταχθεί? Μα η υποταγή κάποιου υποτακτικού σε μια Αφέντρα δεν είναι και θέμα βούλησης? Πως μπορεί μια Αφέντρα να υποτάξει κάπιοιον αν αυτός δεν το θέλει?