Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είχα βάλει μια αγγελία..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 10 Ιανουαρίου 2018.

  1. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Πιστευω να μας πει την συνεχεια.Γιατι γραφει καταπληκτικα και θα ηθελα να δω την εξελιξη της ιστοριας
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Βρώμα η δουλειά που έλεγε κι ο Λεζες στο "The Kopanoi". Εξαιρετική γραφή πάντως
     
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    μου θυμισες μια εμπειρια που ειχα υπηρετωντας μια Κυρια που απαιτουσε να ειμαι παρων οταν πηγαινε στην τουαλετα κ αφου τελειωνε ηθελε να την σκουπιζω με το χαρτι μετα με μωρωμαντηλα κ μετα σαπουνισμα
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Τυχερός  
     
  5. Fiaggiammente_Phoenix

    Fiaggiammente_Phoenix Υπάρχω για να ζεις........

    Ενδιαφέρον.... Κατα την τελεση του πανηγυρικου γεγονοτος βρηκε στοχο ή τρεχανε δεξια κι αριστερά;
     
  6. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

     
  7. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Πόσο θα'θελα να είμαι στη θέση σου!