Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εγκυμοσύνη και BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος astarti, στις 2 Ιουλίου 2015.

  1. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Θα πρέπει μία έγκυος γυναίκα να σταματά προσωρινά οποιαδήποτε BDSM τεχνική ή μπορεί να δοκιμάσει με ασφάλεια κάποιες ?? Το ερώτημα απευθύνεται και σε κυρίαρχους /ες και σε υποτακτικούς/ες. Δεκτές εμπειρίες και συμβουλές εν γένει επισης...
     
  2. Άκου να δεις οι εγκυμοσύνες και οι τοκετοί αναβάλονται σε αυτή την χώρα επ' αόριστον.
    Από εδώ και μπρος θα φέρνουν τα παιδιά στον κόσμο οι ΠΕΛΑΡΓΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ.
     
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Σωστό, πολύ σωστό!!!Ας περιοριστούμε στην περίπτωση της προχωρημένης και μη αναμενόμενης λοιπον...
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βαλατε ολοι αβαταρ με δραχμουλες και με μπερδευετε  
     
  5. Ναι, επίτηδες το κάναμε...
    Εγώ έβαλα τις ΝΕΟΔΡΑΧΜΕΣ (με τον Μέγα Ψεκασμένο Στρατηγό Άνεμο).
    Η astarti (μάλλον υπέργηρη) τις ΠΑΛΑΙΟΔΡΑΧΜΕΣ... τον Κωλοκουτρών και τον Παπανικολάου
     
  6. Οι ΠΕΛΑΡΓΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ θα πληρώνονται με ΑΕΡΑ ΚΟΠΑΝΙΣΤΟ.
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Κι εγώ αυτό έπαθα!! Μα όλοι 5.000;; Βάλτε και κανένα κατοστάρικο ρε παιδιά...
     
  8. Κάποια έχει φαντασιώσεις με τον Κοραή και την Θεά Αθηνά.
    Κοίτα να δεις αν όλα πάνε φούντο, κατοστάρικο λίγο δυσκολάκι να υπάρχει.
    Τα πιο ψηλά που θα υπάρχουν θα είναι τα 500άρικα at best.
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Στο θέμα τώρα, νομίζω ότι δεν είναι απαγορευτικές όλες οι Bondage και S/M δραστηριότητες στην εγκυμοσύνη. Όπως δεν είναι και το σεξ.
    Βέβαια θέλει πολλή προσοχή, διπλή θα έλεγα μιας και προσέχεις (για) δυο.
     
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Να προσθέσω πάντως ότι κάποιες φορές (δεν ξέρω αν ισχύει γενικά) στη διάρκεια της εγκυμοσύνης οι ορέξεις είναι πάρα μα πάρα πολύ αυξημένες...
     
  11. Ιόλη

    Ιόλη New Member

    Θα μιλήσω για μένα,μιας και το έζησα πρόσφατα.
    Όλες οι δραστηριότητες είναι απαγορευμένες,μαστίγωμα,λιωμενο κερί.Και δεν έχουν όλες οι έγκυες ορέξεις.
    Ε/εμείς Ε/είχαμε ''κόψει'' τις δραστηριότητες σε όλη την εγκυμοσύνη,με απόφαση του Κυρίου πάντα.
     
  12. Ναι, Μαργαρίτα Νικολάγιεβνα το bondage παίζει με διπλή προσοχή.
    Αλλά εγώ προσωπικά στην θέα κοιλιάς εγκύου δεν δύναμαι (μου προξενεί κάτι το ντεκαβλέ).