Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εισαγωγή 3ου υποτακτικου μέλους.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Don Corleone, στις 9 Νοεμβρίου 2017.

  1. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Γεια σας.Ειμαστε ζευγάρι,χρονια παντρεμένοι και η σχέση μας εξελιχθικε με το πέρασμα των χρόνων σε κυρίαρχο-σαδιστη και υποτακτικη .Εδώ και κάποιο καιρό σκεφτομαστε να προσθεσουμε μια υποτακτικη φίλη μας ακόμα στη σχεση μας που όμως θα έχει τον ρόλο του ερωτικού παιχνιδιού της γυναίκας μου και θα δέχεται εντολές από εμένα. Τι να προσέξω δεδομένου ότι δεν υπάρχει εμπειρια με 2ο υποτακτικό μέλος και προσωπικά δεν έχω διαχειριστεί ποτέ μια κατάσταση παρόμοια, έχω κάποιες επιφυλάξεις δεδομένου ότι η όλη συζήτηση αυτή γίνεται εδώ και αρκετούς μήνες και μονίμως από την πλευρά την δική μου και της γυναίκας μου υπάρχουν καποιες αναστολές που εξαφανιζοντε βέβαια κάθε φορά που καταλαβαίνουμε ότι έχουμε ''τερματισει'' οι 2μας και θέλουμε καινούργιες εμπειρίες.Πάλι ομως κάτι κρατάει πίσω την υλοποίηση.Πως να αρχισουμε κάτι τέτοιο?Ποιες θα είναι οι γραμμές που πρέπει να ακολουθησουμε ούτος ώστε αν μετανοιωσουνε να βγούμε από αυτο το σχήμα χωρίς να έχουμε προβλήματα.Το 3ο πρόσωπο είναι φίλη μας και έχουμε μια εμπιστοσύνη αλλά εγώ θα προτιμούσα να μην είναι καν μια γνωστή μας για να μην σκέφτομαι την μετέπειτα συμπεριφορά μου που νομίζω ότι θα επηρεαστει όσο να ναι...
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Αυτα ειναι προβληματα..
     
  3. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Δεν είναι κάτι εύκολο και θα πρέπει να είστε έτοιμοι και οι δύο για το ενδεχόμενο μόνιμης αλλαγής ερωτικού συντρόφου
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ο Don Corleone ήξερε να λύνει πολυ εύκολα τα προβληματα
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Απο τι καταλαβαίνω ουτε εσυ εισαι έτοιμος για κάτι τέτοιο ουτε και η γυναίκα σου !
    Αν όντως έχει φτάσει η σχέση σας σε D/s το υ άτομο δεν έχει το δικαίωμα για αμφισβήτηση στα θελω του Κ του !
    Αρα ουτε εσυ μπορείς να επιβληθείς στα θελω σου ουτε εκείνη να τα
    υλοποίησει !