Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εισαι νινι ακομα....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος zou, στις 31 Δεκεμβρίου 2007.

  1. zou

    zou

    Ορμωμενη απο μια συζητηση και λογω της προσωπικης μου εμπειριας, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...

    Κατα ποσο Π/πιστευετε οτι η ηλικια του υποτακτικου (οχι απαραιτητα θηλυκου η αρσενικου) παιζει ρολο στο -ας μου επιτρεπει η εκφραση- "καμακι" Των Κυριαρχων και οχι στο πραγματικο προσωπο και χαρακτηρα του υποτακτικου..
     
  2. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: Εισαι νινι ακομα....

    Πιστεβω οτι ολα ειναι σχετκα μπορει εναs μεγαλοs σαμπ να δισκολευτει με καπιον μικρο slave μπορει οπωs και εναs μικροs σαμπ με εναν μεγαλο slave ολα ειναι θεμα χαραχτιροs
     
  3. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Εισαι νινι ακομα....

    εξαρτάται "που" στοχεύει ο φέρων το κάμαξ
     
  4. zou

    zou

    manos δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις..
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Θεωρω οτι οι εμπειριες της ζωης ειναι αρρηκτα συνδεδεμενες με την προοδο ειτε ενος Κυριαρχου ειτε ενος υποτακτικου.Ευτυχως ή δυστυχως αυτες ερχονται με την παροδο των χρονων.Φυσικο και επομενο λοιπον ειναι και στο θεμα καμακι να συμβαινει κατι αναλογο.Αλλα τα ενδιαφεροντα και οι εμπειριες με μια διαφορα μεγαλη οποτε και δεν θα υπαρχει επικοινωνια.
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ αμα μια μικρη κοπελλα εχει περισοτερες εμπειριες απο μενα μπορω να πω πως θα με ανησυχησει περισοτερο χεχεχε!ειμαι απο αυτους που πιστευουν ολα στην ωρα τους!σιγουρα με καποιο κοριτσι μικροτερο απο μενα δεν θα εχω τον ιδιο τροπο σκεψεις!και αυτο που εχω καταλαβει απο οσες εμπειριες μπορει να ειχα ειναι πως εγω επρεπε να κατεβω και οχι αυτη να ανεβει πραγμα λογικο!απο εκει και περα ειναι θεμα αντοχων 
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μπορεί κάποιοι Κυρίαρχοι να βρίσκουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον και απόλαυση στο να "πλάσουν" έναν άπειρο υποτακτικό.
    βέβαια υπάρχουν και άλλοι οι οποίοι το θεωρούν μεγάλη ευθύνη ή απλά κουραστικό,και προτιμούν κάποιον πιο έμπειρο.

    καθαρά υποκειμενικό.
    και λογικό θα έλεγα,αρκεί να μην τον βλέπουν ως το "εύκολο θύμα"
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ναι να το πλασουν να το ζημοσουν να το ψησουν για να το απολαυσει αλλος καποια στιγμη αργοτερα χεχεχεχε!τη ωραια τη καλα!!!!!!!! 
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ή να καμαρωνουν για το δημιουργημα τους και να απολαμβανουν τους καρπους των μοχθων τους  
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ας φροντίσουν να το απολαύσουν αυτοί και κανένας άλλος!!! 
    καθαρά θέμα του Κυρίαρχου αυτό πιστεύω.
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αμα ειναι ζαχαροπλαστες ισως! 
     
  12. zou

    zou

    Bad habits εχεις αδικο... Τον υποτακτικο τον πλαθεις... Εχει δικιο η Georgia.. Υπαρχουν Κυριαρχοι που θελουν να πλασουν κατι δικο τους και οχι να παρουν κατι "ετοιμο"...