Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκανα καλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 6 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εκανα καλα?



    Η σωματικη ωριμανση ενος ατομου απο τα 12-13 ετη δεν ειναι αντιστοιχη της πνευματικης.Αυτη συντελειται σταδιακα,και την ευθυνη γι'αυτο εχουν πρωτιστως οι γονεις , οι δασκαλοι και αν θελουμε να το θεσουμε γενικοτερα οι προσλαμβανουσες που εχει μεσα στο κοινωνικο του περιβαλλον.Οι αρχες, οι αξιες οι συμβασεις που καθοριζουν και χαρακτηριζουν αυτο το περιβαλλον ειναι δικο μας δημιουργημα, των ενηλικων.
    Εμεις ειμαστε οι υπευθυνοι,συλλογικα και ατομικα.
    Καθε "μικρη τσουλιτσα" φερει το αποτυπωμα μας.

    Θα συμφωνησω οτι σαν κοινωνια ειμαστε βαθυτατα υποκριτικοι και αντιφατικοι(μεταξυ αλλων).Ας μην προπαθουμε να κανουμε και τα παιδια μας να μας μοιασουν.
     
  2. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Αγαπητή Mirella_trans_Domme,

    με το δεδομένο ότι η ιστορία του είναι πραγματική, καλά έκανες.

    Ίσως να μπορούσες να λειτουργούσες πιο απαξιωτικά του στυλ "σε παρακαλώ πολύ μη με ξαναπλησιάσεις" και να σηκωνόσουνα να έφευγες. Συνήθως, η Απαξίωση πληγώνει περισσότερο από μία επιθετική στάση απέναντι σε κάποια ζητήματα και προπάντων ανθρώπους. Αλλά όπως είπα: μέσες-άκρες λειτούργησες θεμιτά και ανθρώπινα...

    Vampire in a Cathedral
     
  3. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Απάντηση: Εκανα καλα?



    έκανες πάρα πολύ καλά γλυκιά μου.Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιον που δεν θα αντιδρούσε έτσι.Όλα έχουν και τα όριά τους και όσον αφορά θέματα παιδεραστίας κτλ-τότε δεν χωρεί καλύτερη συμπεριφορά.Μπράβο σου λοιπόν.
     
  4. δεν νομιζω οτι θα χρειαζοταν να του πεταξεις το ποτηρι με το ποτο η να αναποδογυρισεις το τραπεζι.απλα σηκωνεσαι και φευγεις
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σου πω κατι.
    Εκανα πολλα στην ζωη μου, καθε λαγνεια, καθε διαστροφη, ο,τι μπορεις να φανταστεις!
    Την παιδεραστεια ομως την σιχαινομαι και την απεχθανομαι οσο τιποτε!
    Ναι θα μπορουσα να σηκωθω απλα να φυγω, να γυρισω την πλατη μου, να του πω "μην με ξαναενοχλησεις".
    Ομως αυτο ειναι κατα καποιο τροπο στρουθοκαμηλισμος!
    Εφυγα, αρα δεν υπαρχει, αρα δεν συμβαινει!
    Πεστε με ψευτοσυντηρητικη, πεστε με πουτανα, πεστε με οπως θελετε, εγω αν δω καποιον μαλακα να "πειραζει" παιδι, θα του κοψω το πουλι και θα του το δωσω να το φαει και χεστηκα τι θα πει ο νομος!
    Οπως και θα ταισω την φολα σε οποιον δηλητηριαζει ζωα!
    Εγω πουτανα στην ψυχη ΔΕΝ θα γινω!
     
  6. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Εκανα καλα?

    τα λετε πολυ σωστα.
     
  7. παντως απο την στιγμη που ο πετρος ηθελε να εχει σχεση διαρκειας με την 14χρονη,αυτο εμενα μου λεει οτι το ατομο ειναι τουλαχιστον διαταραγμενο.Οσο αναφορα την αντιδραση σου Μιρελλα,κατα την αποψη μου θα μπορουσες να του δωσεις να καταλαβει τον αποτροπιασμο σου χωρις να κανεις σκηνη.Σκεψου οτι οι γυρω σου δεν γνωριζαν τον λογο της αντιδρασης σου και επομενως θα εβγαλαν ασχημο συμπερασμα για εσενα.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Για φαντασου!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εβγαλαν ασχημο συμπερασμα για εμενα?????????????
    Και τι θα μου κανουν ???? Θα μου κοψουν το επιδομα??????????
    Χεστηκαν οι γυρω μου σε εκεινη την καφετερια αν ζω η αν εχω πεθανει!
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Νομίζω ότι και οι δύο σας θα πρέπει να ηρεμήσετε για λίγες ημέρες...
    Το ban άρθηκε, αλλά δεν θα έχετε άλλη ευκαιρία.
     
    Last edited by a moderator: 20 Νοεμβρίου 2007
  10. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    να πιουνε κανα καφε να στανιαρουνε λιγο!!
     
  11. ναι,μις Δαναη.να πιουμε οσπους θελετε.Μαζι βεβαια...
     
  12. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    μη χασεις ευκαιρια εσυ!!