Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκείνος και Εγώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος zozefiin, στις 29 Νοεμβρίου 2016.

  1. zozefiin

    zozefiin Guest

    πόσο πόνο αντέχει μια ψυχή ? πόσα δάκρυα? πόσες πληγές που αιμορραγούν ασταμάτητα? και τι κάνεις όταν αυτές τις πληγές τις έχεις προκαλέσει εσύ σε εσένα?Και τι αστεία είναι η απάντηση τρίτων ''σκότωσε ή θάψε τον κακό σου εαυτό''...μια απάντηση που σε θυμώνει αλλά ταυτόχρονα σε κάνει να γελάς ...γτ εσύ ξέρεις ναι ξέρεις ότι ο δυνατός είναι ο κακός σου εαυτός...ο καλός μπροστά του μοιάζει με ένα θρασύτατο παιδί με αυτό το θράσος και την παρόρμηση που έχουν τα μικρά παιδιά, που όταν σε βρουν πιο χαλαρό νομίζουν ότι έχουν την δύναμη να πάρουν τα ινία , ότι θα καταφέρουν να ξεσκίσουν , να θάψουν η έστω να πετάξουν αυτό τον κακό εαυτό...τον εαυτό που σε κάνει να κλαις σαν μωρό παιδί...αυτόν τον εαυτό που σου απαγορεύει να ζήσεις, να γελάσεις,να χαρείς...
    Αυτός που αντί να αγαπάει καταστρέφει,διαλύει και όχι γτ είναι ένας κακός σαδιστής αλλά γτ με αυτό τον τρόπο νιώθει ασφαλής και με αυτό τον τρόπο νομίζει ότι απλά θα πονάει λιγότερο... Και έρχεται κάποιο ξημέρωμα από τα πολλά που έχουν περάσει που νιώθει ότι και οι δυο είναι ίσοι και παλεύουν,παλεύουν για να μείνει ο ένας ...και εσύ πίνεις,όχι γτ το έχεις ανάγκη αλλά γτ προσπαθείς να δυναμώσεις τον αδύναμο εαυτό σου έστω και λίγο η απλά και μόνο για να τους σταματήσεις....αλλά δεν τα κατάφερες..... Σκοτάδι κρύο ,πόνος δάκρυα απελπισία...αλλά εσύ είσαι εκεί.. και μέσα σε αυτά τα σκοτάδια υπάρχει ένα μικρο φως ,τόσο μικρο όσο ένας κόκκος άμμου και είναι η ελπίδα ..ακόμα δεν τελείωσε τπτ είμαι ζωντανός....
     
  2. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Θα ήθελα να γίνω και εγώ κακός. Να δω πως είναι. Να νικήσω τον καλό μου εαυτό. Να καταστρέψω και εγώ με καταστροφή όμως, όχι με αγάπη ή/και συμπόνια. Να δω πως είναι...

    Όποιος μάθει πόσο πόνο αντέχει τελικά η ψυχή και πόσα δάκρυα ας το μοιραστεί και με τους υπόλοιπους μας παρακαλώ.

    Να δω πόσο έχω ακόμα...

    Ελπίζω όχι πολύ...
     
  3. ellianna

    ellianna Regular Member

    Είπες ολα όσα ήθελα να πω αλλά δεν ήξερα να τα πω...Σαν να μίλησες μεσα
    απο εμένα για μένα...άψογο
     
  4. zozefiin

    zozefiin Guest

    ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!!!
     
  5. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Μέσα μας υπάρχουν δύο λύκοι ο καλός και ο κακός, θα νικήσει αυτός στον οποίο εμείς δίνουμε περισσότερη τροφή ....
    Ινδιάνικη παροιμία....
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    Φρόντισε να ταΐσεις και τους 2...
    Τους έχεις ανάγκη
     
  7. pistols

    pistols Regular Member

    συγνωμη αλλα τι αναγκη υπαρχει να ταιζουμε τον κακο μας εαυτο?????
     
  8. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    μπορεί να είναι ένα πρώτο στάδιο για την εξημέρωσή του ,ο αφανισμός του είναι de facto αδύνατος
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Φρεγάτα μου πανέμορφη
    Φρεγάτα μου πανώρια
    Σε βλέπουν και ζουλεύουνε
    Τα άλλα τα βαπόρια

    Φρεγάτα έλα πάρε με
    Αχ έλα, έλα, έλα
    Στην Πόλη πήγαινέ με ευθύς
    Και στην κορφή κανέλα!
     
  10. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    η συνύπαρξη και των δυο μας πλευρών ειναι θέμα ισορροπίας .. αν χάσεις έναν απο τους δύο χάνεις το μισο παιχνίδι και την μισή απόλαυση .
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    Απάντησε για εμένα ο φίλτατος @Dom M
    Ευχαριστώ φίλε μου