Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 18 Αυγούστου 2007.

?

Πιστεύεται πως οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ εκμεταλλεύονται τα φετίχ ορισμένων για να μεγαλώσουν τον τ

Poll closed 17 Σεπτεμβρίου 2007.
  1. ΝΑΙ

    20 vote(s)
    83,3%
  2. ΟΧΙ

    4 vote(s)
    16,7%
  1. frendy

    frendy Regular Member

    Πιστεύεται πως οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ εκμεταλλεύονται τα φετίχ ορισμένων για να μεγαλώσουν τον τραπεζικό τους λογαριασμό?

    Θέλω να δω τις απαντήσεις σας...
     
  2. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    male part

    επειδή δεν μπορούμε να βάλουμε όλες τις Αφέντρες στο ίδιο τσουβάλι δεν συμμετέχω στο συγκεκριμένο poll όπως είναι διατυπωμένο.
    πιστεύω όμως ,οτι όπως παντού ,θα υπάρχουν και σ αυτό το χώρο εκμεταλλευτές χωρίς όμως να αποτελούν τον κανόνα.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειμαι Κυρια και οχι πουτανα!
    Ουτε το επιπεδο μου ,ουτε η παιδεια μου θα μου επετρεπαν ποτε να εκμεταλλευτω τα φετιχ του σκλαβου μου!
    Και οποια το κανει ειναι καποια εκδιδομενη , για να μην πω τιποτε χειροτετο, που το "παιζει" Mistress χωρις να ειναι!
    Η μονη ανταμοιβη μου ειναι η αφοσοιωση και η αγαπη του σκλαβου μου!
    Και οποια θελει να διευρηνει ετσι με το να εκμεταλλευεται σκλαβους τους οικονομικους της οριζοντες, να παει να σφουγγαρισει σκαλες!
    Η εισαι Κυρια η δεν εισαι! Και οταν λεμε Κυρια εννοουμε σε ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Δηλαδή αγαπητή Μιρέλλα δεν έχεις πάρει ποτέ σου λεφτά από κάποιον υποτακτικό για να γίνεις η Αφέντρα του, έστω και για κάποιες ώρες?

    Αν νομίζεις ότι σε θίγω με την ερωτησή μου να μην απαντήσεις.
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Με θιγεις!!!!!! Και να ζητησεις συγγνωμη!!!!!!!!!!
    Οχι δεν πηρα ποτε χρηματα!!!!!!!!!!!!!!!!
    Και σε πληροφορω οτι υπαρχει σκλαβος εδω μεσα, που πηγαμε μαζι σε ξενοδοχειο για session, και φτανοντας εκει μου ειπε οτι δεν ειχε χρηματα να πληρωσει το δωματιο και του ειπα "οκ θα το πληρωσω εγω"!
    Και το πληρωσα!
    Και δεν καταλαβα! Επειδη ειμαι trans αυτοματως σημαινει πως εκδιδομαι κιολας?
    Τετοια νοοτροπια?
    Και αν εκδιδομουν νομιζεις πως θα ειχα προβλημα να το πω?
    Γιατι? τι θα ειχα να φοβηθω?
    Για κανε μας την χαρη!!!!
    Και τελικα αν εσυ εχεις συνηθισει να πληρωνεις καποιες για να στο παιζουν Αφεντρες μαγκια σου!
    Σημαινει ομως πως ακομη δεν βρηκες ουτε μια αληθινη Αφεντρα οσο και αν το προσπαθεις!
    Γιατι αραγε?
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Μαλλον δεν ανακαλύψαμε εμεις τον τροχο...
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Ελπιζω να μην εννοεις αυτο που καταλαβα Εγω, γιατι θα ειναι κριμα να τα ''ξερεις'' ολα απο τωρα.....
     
  9. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Και δεν καταλαβα! Επειδη ειμαι trans αυτοματως σημαινει πως εκδιδομαι κιολας?
    Τετοια νοοτροπια?

    Εγώ δεν είπα ποτέ πως επειδή είσαι trans εκδίδεσαι κιόλας. Εγώ ένα απλό ερώτημα έθεσα και αν νομίζεις πως σε έθιξα ζητώ συγγνώμη. Πάντως πιστεύω πως οι περισσότερες που δηλώνουν ΑΦΕΝΤΡΕΣ θέλουν να εκμεταλλευτούν τους υποτακτικούς σαν και εμένα και να κονομήσουν. Ελπίζω εσύ να αποτελείς την εξαίρεση, η οποία όμως τις περισσότερες φορές επιβεβαιώνει και τον κανόνα.

    Σημαινει ομως πως ακομη δεν βρηκες ουτε μια αληθινη Αφεντρα οσο και αν το προσπαθεις!
    Γιατι αραγε?

    Μήπως τελικά δεν υπάρχουν???????????????
     
    Last edited: 18 Αυγούστου 2007
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεχομαι την συγνωμη και ακουσε με!
    Αυτες που ενα πρωι ξυπνησαν και ειπαν "Α! θα το παιξω Αφεντρα" ασφαλως και δεν ειναι αληθινες!
    Εγω ξεκινησα στο Βερολινο και οχι σαν Αφεντρα αλλα σαν σκλαβα!
    Καμμια αληθινη Αφεντρα δεν ειναι αληθινη αν πρωτα δεν υπαρξει ως σκλαβα!
    Μονο ετσι μαθαινεις πως σκεπτεται, πως αντιδρα ενας σκλαβος!
    Μονο ετσι μαθαινεις να μην εκμεταλλευεσαι κατι το οποιον ησουν κι εσυ και σιγουρα δεν θα σου αρεσε να σε εκμεταλλευονται καποιοι αλλοι.
    Και ημουν αε dungeon room αληθινο! Σε υπογειο επαυλης! Με 4 Αφεντες να με διδασκουν! Για εναν ολοκληρο μηνα! Κλεισμενη μονιμα, χωρις το "φευγα και ελα παλι αυριο".
    Κατουρουσαν πανω σε ψωμι και μου το εδιναν να το φαω!
    Εφτυναν μεσα στο νερο που επινα!
    Με μαστιγωναν και μετρουσα τις πιτσιλιες της μουχλας στο ταβανι για να ξεχνω το τσουξιμο απο το μαστιγιο!
    Με εμαθαν πως να μαστιγωνω χωρις να αφηνω σημαδια η αιματα πισω μου!
    Και με διδαξαν ποτε να μην εκμεταλλευτω σκλαβο! Ακομη και τα αξεσουαρ μου να τα αγορασω η ιδια!
    Να μην ζητησω ποτε τιποτε αν θελω να ειμαι η Κυρια!
    Δεν ξερω για τι ειδους Αφεντρες μιλας εδω, αν χρηματιζονται η οχι!
    Εγω παντως δεν ανηκω σε αυτο το ειδος! Και δεν τις θεωρω Αφεντρες! Γιατι? Μα γιατι δεν υπηρξαν σκλαβες!
    Αλλες απο ναι χρηματικη αναγκη, αλλες γιατι ενοιωσαν να χρωστουν εκδικηση στα αρσενικα, το γυρισαν σε Αφεντρες!
    Τον σκλαβο δεν τον μισεις! Τον υποτασσεις αλλα τον αγαπας! Τον νοιωθεις! Ειναι το αντιστιχο σου! Το ταιρι σου! Τα αρχικα S/M ειναι διπλα το ενα στο αλλο! Δεν ειναι πανω το S και απο κατω το M.
    Στεκονται το ενα διπλα στο αλλο! Μονο του καθενα δεν σημαινει τιποτε! Διπλα το ενα στο αλλο κατι σημαινουν!!
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2007
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Πιστεύω πως με κάλυψες...

    Αλλά έχω μία απορία. Ολες αυτές που βρίσκονται στο forum και δηλώνουν ΑΦΕΝΤΡΕΣ γιατί δεν απαντούν στο ερωτημά μου?
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2007
  12. Urania

    Urania New Member

    Τι λέτε ρε παιδιά!!   
    Συμβαίνουν τέτοιο πράγματα και σε αυτόν το χώρο;
    Που έμπλεξα πάλι!  
    Δηλαδή αν (λέμε τώρα) επιλέξω να γίνω υποτακτική υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τον αντίστοιχο Κυρίαρχό ή Κυρίαρχη;