Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση σκλάβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 26 Οκτωβρίου 2006.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    ΘΑ ηθελα να σας καταθέσω την προσωπική μου ιστορία πως μυήθηκα.
    Είχα δεσμό με μία μεγαλύτερη από μενα 45αρα. Κάποια φορα τσακωθήκαμε χοντρα και αρχισα να τη βρίζω . Αρχικα αντέδρασε , αλλά σε λίγη ώρα σταμάτησε να μιλά και με κοίταζε περίεργα . Της λέω είσαι μια πουτανάρα που το μονο που σε ενδιαφέρει είναι πως να γαμιέσαι . Με κοιταξε κατέβασε το κεφάλι και είπε ναι...
    Αυτό με τρέλανε. ¨Ηθελε να τη ξευτελίσω. Την έβαλα να πέσει κάτω να γδυθεί και να με παρακάλει να τη γαμήσω και αν τα έλεγε καλά τότε θα της άνοιγα τον κωλο στα δύο κάτι που δεν το ειχα κάνει ποτε΄.
    Έγινε χαλί τσουλάκι μου δεν πίστευα στα αφτια μου τότε της λέω στήσου στα 4 και μείνε με το κιλοτάκι και αν μου το κουνάς ίσως φανώ καλός μαζί σου.
    Υπάκουε λες και το ευχαριστιόταν. Δεν ήξερα πόσο μακριά θα το πάει αλλά μου άρεσε.
    Άρχισα να τη΄γαμάω και να της δέρνω τον κώλο. Δεν ήθελα να τελειώσω και βγήκα ζητώντας να με ακολουθήσει στα τέσσερα.
    το έκανε και βογγούσε . Δεν ξέρω αν ήταν από το πόνο ή από κάβλα. Πήρα κάτι χειροπέδες που είχα πάρει από ένα μαγαζι αποκριάτικο πους τις είχα βρει 6 ευρώ και της έδεσα τα χέρια πίσω από την πλάτη. Έτσι τουρλώνεις καλύτερα τον κώλο σου της λέω.
    Έκανε τα πάντα .Της πιάνω το μουνι και ήταν μουσκεμα . την έβαλα γονατιστή να καθίσει και να μου παίρνει πίπα ενω τσιμπούσα τις ρώγες της και της έδινα χαστούκια στο πρόσωπο καθώς με έγλυφε και την έβριζα με αφορμή τα όσα μου είχα κάνει και ξεκινήσαμε να τσακωνόμασταν. Της έλεγα από δω και πέρα θα με ακούς. Μέσα σε όλα αυτά μου απαντά ότι πεις εσύ θα κάνω από δω και πέρα. Μου άνοιξε την όρεξη πιο πολύ .
    Τότε της λέως πως θα γαμιέσαι και θα καάνεις ότι θέλει και μία φίλη από ένα φιλικό ζευγάρι που παλαιότερα κάναμε τρίγωνα με το σύζυγό της και μου είχε εξομολογηθεί πως της αρέσει να παίζει και με γυναίκες.
    Πάλι η απάντηση ήταν ναι.
    Λέω τότε περίμενε και θα δεις τώρα.
    Σηκώνομαι και παίρνω τηελφωνο τη φίλη και για να μη χαθεί η ευκαιρία αλλά και για να δω που θα το φθάσει.
    αν θέλετε τη συνέχει αμου λέτε...
     
  2. Masterkostas

    Masterkostas New Member

    Συνέχισε φίλε μου . Πολύ καλό.-
     
  3. Louis112

    Louis112 New Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Δωσε....
     
  4. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Οι ρώγες της ειχαν καβλώσει πολύ ,ειχαν πεταχτει... άρχισα να της τσιμπαω και να δίνω και σφαλιάρες στα βυζιά της. επειδή δεν ήταν μεγάλα το χέρι έφευγε και πολλές φορές κατέληγε στο πρόσωπό της . της φώναζα "Ετσι θα γίνεις υπακουη..." . Άρχισε να αναστεναζει να βογγάει και διαφορα τέτοια. .Όταν πηρα τη φίλη από το ζευγαρι άρχισα ν ατης λέω τα κλασικά ενώ η άλλη με έβλεπε να της μιλάω γλυκα και να την λέω αγάπη και μωρό μου.
    Ξαφνικά λέω στη φίλη έχω τη μουνιτσα εδώ δεμένη να την κάνεις ότι θέλεις. Τι λες έρχεσαι.
    Σε 40 λεπτα ήταν εκεί. Όλη αυτη την ώρα εγω μεταγχειριζόμου τη δική μου σαν σκουπίδι . Την έβαλα να μου γλύψει μέχρι και τον κώλο και της κάρφφωνα τον πουτσο στο λαρύγγι και την ένιωθα να πνίγεται πολλές φορές. Όταν μου έρχονταν να τη χύσω τη γύρναγα και της βάραγγα τον κώλο ενώ την έβαζα να μου υπόσχεται πως θα ,μου γνωρίσει όλες τις τσούλες φίλες της και θα μου τις ψήνει για να τις ξεσκίζω.
    Το κουδούνι κτύπησε και μπήκε μέσα η φίλη που είχα πάρει τηλεφωνο.
    Της ανοίγω με την πούτσα όρθια μπαινει μέσα και μου λέει όλο σηκωμάρες είσαι...
    Με το που βλέπει την γκόμενα στα γόνατα με τις χειροπέδες μου λέει δεν το πιστεύω ...γουστάρω,,, απίστευτα τώρα θα σου δείξω τι πουτανάκι ειναι η δικιά σου..
    βγάζει τη μίνι φουστίτσα και κολάει το μουνί της ,παραμεριζοντας το στριγκάκι ,στο πρόσωπο της δικιάς μου για να τη γλύψει. Εκείνη ήταν πολύ δειλή.
    Τότε γυρνάω και βγάζω τη ζώνη από το παντελόνι και αρχίζω και της δέρνω τον κώλο για να βγάλει τη γλώσσα έξω...
     
  5. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Τοτε σαν να αρχισε να κάνει πίσω,
    Δεν ηθελε η λένα (ο δεσμός μου) να συνεχίσει. Της ήταν αδιανόητο να γλύψει ΄'αλλη γηυναίκα. Αν έκανα και εγω πίσω όμως τα έχανα όλα . Έτσι σκεφτηκα να κορυφώσω την κατάσταση μηπως βγω κερδισμένος. Της πήρα τη μουρη της λένας και την κόλησα στην μουνάρα της Μαίρης και της είπα γλυφτην πριν σε λιώσω στο ξύλο.. Άρχισε να τη φιλαει περιμετρικα από το μουνί της . Εγω άρχισα να της βάζω δάχτυλο στο μουνι για να την καβλώσω . Η Μαίρη που κατάλαβε τη γινόταν έβγαλε από τη τσάντα της ένα μικρο δονητή ..ομπρελοκ και μου τον έδωσε. Της το έχωνα στο μουνι της λένας αλλα χάνονταν.
    Εφερα ενα μπουκάλι αναψυκτικο και άρχιζα να της το βάζω προειδοποιώντας την λένα πως αν πάει να ξεφύγει θα σπάσει μέσα της.
    Όχι όχι ενταξει θα τα κάνω όλα άρχιζε να φωνάζει..
    τότε η Μαίρη άρχισε να μου γελάει πονηρά και μου είπε πως θέλει να της κάνει πολλά αλλά να της λύσουμε πρώτα τις χειροπαίδες..
    Το έκανα τότε η Μαίρη ΄πήρε τη ζώνη και...
     
  6. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    την έβαλε να συρθει κάτω και να την ακολουθήσει μέχρι το κρεβάτι.
    Μόλις έφτασε την έβαλε να ακουμπήσει στο κρεβάτι και άρχισε να της δέρνει και εκείνη τον κώλο με λύσα και της φωναζε "μωρη πουτάνα που το έπαιζες ψηλομήτα τώρα θα δεις τον δικό σου να με γαμάει και εσύ θα παίζεις το μουνακι σου και θα μας γλύφεις.
    Μάλιστα της έδωσε και ένα χαστουκάκι.
    Απίστευτα τα όσα συνέβαιναν αλλά με είχαν καβλώσει τρελλά
    τότε άρχισα να παίζω με τη μαίρη .Τη γαμούσα πισοκολητά και η λένα της έγλυφε το μουνι της...
    Μετά από μερικά λεπτά έβαλε η Μαίρη τη λένα της γλυψει τον κώλο της .
    Μετά αρχισε να της τσιμπάει τις ρώγες .
    Κάποια στιγμή με ρωταει η Μαίρη έχεις γαμήσει τον κώλο της λένας σου;
    Η απάντηση ήταν αρνητική .
    Τότε τη διέταξε η Μαίρη να καθίσει στα τέσσερα της έφτυσε την τρύπα και μου είπε όρμα της απότομα και μη σταματάς μέχρι να χύσεις. Της τον ξέσκισα τον κώλο και αυτή πήγε και κάθησε μπροστά της και άρχισε να της ρίχνει σκαμπίλια διατάζοντάς την να λέει δυνατά πόσο πολύ της άρεσε το ξέσκισμα... Αν αργούσε κλάσματα δευτερολέπτου έτρωγε σκαμπίλια..
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Ωραία Kinky ιστορία, για να χαλαρώσουμε από το bdsm … που συζητάμε εδώ μέσα ,
    και να διαβασουμε και κατι αναλαφρο .

    Πες μας και το τέλος !

     
     
  8. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Η μΑΊΡΗ ΤΗς ανοιγε τα κωλομέρια για ναμπαινω πιο βαθια μεσα της. Φωναζε πονάω και έτυρωγε σκαμπιλι από τη Μαίρη. Νόμιζα πως όλα ήταν ονειρο η ταινία επιστημονικής φαντασίας. Αν και ήμουν ερεθισμένοσ σκεφτόμουν την επόμενη μέρα... Δεν ηξερα πως θα αντιδράσει. Κάποια στιγμή όμως κόντευα να χύσω και σταμάτησα.
    Γυρνάω και λέω στη Μαιρη βαρεθηκα να την πηδάω παρτην και καντης εσυ παιχνίδ.
    ΌΠως καθόταν πισοκολητά άρχισε να της ρίχνει σκαμπίλια στον κώλο και να της φωνάζει είσαι αναξια τσουλα που δεν τον έκανες να χύσει ελπίζω να κάνεις εμένα .
    ξάπλωσε μπροστα στη μούρη της και άρχισε να της τραβάει τα μαλιά για να γλύψει τη μουναρα της .
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας

    Γιατι?
     
  10. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    ουφ παναγια μου    :alien:
     
  11. Masterkostas

    Masterkostas New Member

    Τελικά ολοκλήρωσες???
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ολοκληρώνει σιγά-σιγά