Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπλήρωση φαντασιώσεων ή αλλιώς, a la carte απαιτήσεις ένθεν κι ένθεν, εκείθεν κι εντεύθεν.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος brenda, στις 16 Απριλίου 2018.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Καλά, μη νομίζεις, κοιμάμαι τελικά τα βράδια, σαν πουλάκι... 
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Του ψησίματος..?
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δε ξέρω ρε παιδί μου...εγώ το 'χω δύσκολο και στο απρόσωπο.Δεν είναι κάτι που μου βγαίνει εύκολα και με τη μία και σε κάποιον που δεν έχω ανταλλάξει δυο κουβέντες καν...Άλλο να πω πράγματα για εμένα και άλλο να εκφράσω τι με ελκύει.Νιώθω ότι είναι πολύ προσωπικό.Οπότε όταν βλέπω άλλους να λένε τα φετίχ τους ή το τι έχουν ανάγκη γενικώς,έτσι τόσο ανοιχτά,το αναγνωρίζω,είναι κάτι...
    Δε το μπορούν όλοι.
     
  4. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Είναι όντως πολύ προσωπικό αλλά εδωμέσα και να μην το δηλώσεις ευθέως, αν κάποιος γράφει στα νήματα... καταλαβαίνεις τα γούστα του απο τις απόψεις του. Το φόρουμ ευνοεί αυτους που θέλουν να ανοιχτούν προς αναζήτηση και κάλυψη των επιθυμιών τους.
     
  5. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    @Queen87 τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να θεωρείται έκθεση από κάποιους το να εκφέρουν γνώμες και προτιμήσεις σε αυτά που τους ενδιαφέρουν ακριβώς για το λόγο που είπες και να μη θεωρείται έκθεση το να λένε τα γούστα τους μεμονωμένα σε δικά τους επιλεγμενα άτομα κι ας μη τα γνωρίζουν.Έχει κάποιο point κι αυτό...

    Δεν είχα σκεφτεί το ότι το που γράφεις και τι γράφεις,ασχέτως με το αν λες τα γούστα σου ή όχι,μπορεί να δείξει το τι σε ελκύει.
    Μπορεί να ισχύει αλλά δεν είναι απόλυτο αυτό...
    Αρκετοί για παράδειγμα έχουν κάνει ερωτήσεις σχετικά με τη σκατολαγνεία σε νήμα με αυτή τη θεματολογία,αυτό δε σημαίνει ότι αρέσκονται σε αυτό...απλώς επειδή είναι σπάνιο,θέλουν να μάθουν για αυτό,έτσι από περιέργεια.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    A la carte...

    Να με ζντρίμπζεις την δεξά ρώγα 37 μοίρες...
    Μετά να με δώκεις 43 με το κρόπι στο κάτω μισό στο δεξί κωλομέρι και 7 στο δεξί πίσω μπούτι...
    15 δεύτερα κερί στο αριστερό κωλομέρι από ύψος 85 εκατοστών...
    (Κοιτάζοντας στον καθρέφτη το κερί να πέφτει ανακράζει)..:
    Αυτό είναι 85 πόντοι..? Ούτε 80 δεν είναι..!
    Αμπγιούζ, αμπγιούζ... Θύμησέ μου ποιο σέιφγουέρντ είχαμε πει να πω..!
    Τι εννοείς το ξέχασες, και τι θα πω εγώ τώρα..?
    Πώς θα σταματήσεις..?

    Τέτοια..!
    Δεν είναι ...γλυκούλια..?

    Ή αλλιώς..?
    "Δεν ξέρετε εσεις οι μάστουρες τι τραβάμε εμείς τα υποταχτικά για σας. Κινδυνεύουμε! Να σέβεστε..."!
     
    Last edited: 18 Απριλίου 2018
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    χαχα!

    υπερ-βολές  
     
  8. brenda

    brenda FU very much

     

    Indeed... 
    'Οχι όμως να δεχτούμε ότι κι η άλλη μεργιά πάει παραπίσω.
    Αυτά τα: ''να μού μιλάς στον πληθυντικό'', τα ''πέσε στα τέσσερα μωρή τσούλα'' και τα ''ξες ποια είμαι Εγώ?'', ''malakisou kai videoskopise to gia ton afenti'', είναι το ίδγιο αστεία, -αν όχι περισσότερο- με όλα τα ανθ-υπο-σουμπίστικα ντυ κώλ που προανέφερες.
    Δεν θέλω να πλατειάσω, όλοι ξεύρουμε, όλοι τα΄χουμε δει.
    Εκεί πήγαινε το ένθεν κι ένθεν, εκείθεν κι εντεύθεν, διότι δεν εξαιρώ το σπίτι μου και την αφεντιά μου.
    Το θέμα δεν είναι να καυτηριάσουμε, και να μιλήσουμε απλά ''για τους άλλους'', κλάιν μάιν, ο καθένας είναι υπόλογος των επιλογών του, το θέμα είναι να δούμε ποιος τρόπος είναι πιο λειτουργικός για την επικοινωνία, καυτηριάζοντας ενδεχομένως και τα δικά μας σκάρτα και τις δικές μας αδυναμίες.
    Κι αν πάει η μαλακία σύγνεφο, -που πάει, έτσι κι αλλιώς-, εμείς δεν είμαστε οι άμεμπτοι στυλοβάτες καμιάς ηθικής, όσο ανήθικη και να' ναι (lol) .
    Όλοι μας το παίζουμε το έργο σε κάποιο βαθμό, το θέμα είναι, πως θα ήταν καλύτερο το έργο αυτό?
    Πως θα το απολαμβάναμε περισσότερο? Οέο? 
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ιντίντ, up to a point... It's a matter of where this fucking point is, though...
    Να συμπληρώσω ως το πλέον σύνηθες το "δείξε μου τα βυζγιά σου τώρα"...
     
  10. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Διάβασα subject, σκέφτηκα «χόλι μάδερ οβ φουκ». Διάωασα το εναρκτήριο post, ομολογώ πως κατανοώ.

    Βρείτε μου όμως ένα από τα αρχικά ερωτήματα που αν δεν απαντηθεί χάνουμε κάτι δομικό και ουσιώδες.

    Βλέπω ένα μάτσο από ερωτήματα που έχουν, όντως, ακαδημαϊκό ενδιαφέρον, αλλά, όλα μαζί, δεν βασίζονται σε ενιαία σκέψη και προβληματισμό.

    Κάτι σαν το εβδομαδιαίο προτεινόμενο favourites playlist του Apple Music που προσγειώθηκε πριν λίγες ώρες, που συνδυάζει το Earth του Jesper Kyd και το Malhjari από το Bajirao Mastani, με κομμάτια από Elitsa Alexandrova και Eric V. Hachikian. Τελείως άσχετα μεταξύ τους, παρότι ενδιαφέροντα ως μεμονωμένες περιπτώσεις.

    Ακούγεται περίεργο αλλά θεωρώ κάθε μεμονωμένο ερώτημα της @brenda απολύτως λογικό και, ταυτόχρονα, αποσυνδεδεμένο από κάθε άλλο.

    Ποιος ο λόγος να απασχολείται κανείς με το ρόλο της αφέλειας που εκφράζει ελεύθερα στο διαδίκτυο, σε σχέση με την ουσία των πραγμάτων; Ούτε η αφέλεια εκλείπει ποτέ, ούτε η ουσία γίνεται πιο προσιτή, ακόμη και αν δούμε τα πάντα σε infinite time scale.
     
  11.  
     
  12. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Συμφωνω!