Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'Ενα γατί

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος anmaya, στις 26 Απριλίου 2018.

  1. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    ‘Ενα γατί


    “Ελα εδώ γατί μου”, της είπε, και εκείνη του νιαούρισε ξανά και βολεύτηκε δίπλα του στον καναπέ, με το κεφάλι της ακουμπισμένο στα πόδια του.

    Της ερχόταν τόσο φυσικά να του νιαουρίζει, να τρίβεται στην αγκαλιά του, να τον μυρίζει.
    Τα χάδια του την ηρεμούσαν, την έκαναν να αισθάνεται ασφαλής και μπορούσε να μην σκέφτεται τίποτα, μόνο να νιώθει.
    Και όπως πάντα, κάθε φορά που βρισκόταν κοντά του, η παρουσία του την γέμιζε ολόκληρη. Ηταν δικιά του. Του άνηκε. Ηταν ο Κύριος της.

    Εσβησε κάθε άλλη σκέψη απο το μυαλό της και αφέθηκε στα χέρια του. Τα ένιωσε να την χαιδεύουν, να αγγίζουν το κορμί της, και άρχισε να τρέμει ελαφρά.
    Αυτός το κατάλαβε και γέλασε.. “έλα να σου βάλω την ουρά σου, μου φαίνεται το χρειάζεσαι” ...

    Τα χέρια του έγιναν πιο απαιτητικά, την άνοιξαν και η όμορφη ουρά που της είχε πάρει βρήκε τη θέση της, λίγο πιο άγρια απο όσο περίμενε, και το βλέμμα της αγρίεψε για μια στιγμή.

    “Τι έγινε γατί ?”
    “Τίποτα Κύριε”
    απάντησε γρήγορα, προσπαθώντας να κρύψει το βλέμμα της, αλλά εκείνος ήξερε, και της σήκωσε το κεφάλι τραβώντας τα σγουρά μαλλιά της προς τα πάνω.

    “Κοίταξε με” τον κοίταξε, και αυτά που είδε στα μάτια του της έκοψαν την ανάσα. Οσες φορές και αν τα είχε δεί, πάντα έτσι ένιωθε. Ο Κύριος της μπορούσε να την δεί, ολόκληρη, όλες τις πλευρές της, Και την γυναίκα, και την αγριόγατα, και το γατί.

    “Αγρίεψε το γατί ? Θα βγάλει τα νύχια του ?” την προκαλούσε, εκείνη δεν σκέφτηκε και πολύ, υπάκουσε και με μια γρήγορη κίνηση του γρατζούνισε το χέρι που κρατούσε τα μαλλιά της, προσπαθώντας να τον δαγκώσει ταυτόχρονα.

    Μάταια, ήταν γρήγορος και αυτός, της έπιασε και τα δύο χέρια με το δικό του και την γύρισε ανάσκελα στον καναπέ.
    Την κράτησε ακίνητη για λίγες στιγμές. Την κοίταξε και χαμογέλασε.
    Με το άλλο χέρι άρχισε να την χαιδεύει άγρια, κάνοντας την να βογγήξει παραπονεμένα.

    “Ανοιξε τα πόδια σου” τη διέταξε, και εκείνη υπάκουσε. Ενιωθε το χέρι του ανάμεσα στα πόδια της, τα δάχτυλα του μπαινόβγαιναν μέσα της και στο τέλος δεν μπορούσε να σκεφτεί τίποτα, μόνο αυτόν.
    Την έκανε να χύσει ξανά και ξανά, ώσπου έμεινε να τρέμει και να νιαουρίζει στην αγκαλιά του.

    Αυτός σηκώθηκε, και προχώρησε προς το δωμάτιο. “Γρήγορα μέσα” της είπε, “μόλις αρχίσαμε”.

    Εκείνη κατέβηκε από τον καναπέ, με τα πόδια της να τρέμουν, και τον ακολούθησε στα τέσσερα...


    (Συνεχίζεται..)
     
  2. Υπέροχο...!
     
  3. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Χαίρομαι που σου άρεσε  
     
  4. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Ένα γατί

    Μέρος Δεύτερο
     
  5. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Με το που μπήκε στα τέσσερα στο δωμάτιο, την περίμενε δίπλα στο γραφείο.

    “Θέλω να σε πονέσω” της είπε “να δώσω λίγο χρώμα στον όμορφο κώλο σου” και την σήκωσε όρθια από τα μαλλιά και την έστησε στο γραφείο.
    Πήγε πίσω της και αυτή ένιωσε τα χέρια του να αγγίζουν τον κώλο της, να περνάνε από τη μέση της, να ανεβαίνουν στην πλάτη της, και άρχισε να τρέμει με το άγγιγμα του.
    Με το πόδι του της άνοιξε πιο καλά τα πόδια και πέρασε άγρια το χέρι του από το μουνί της, κάνοντας την να σηκωθεί στις μύτες των ποδιών της

    “Δεν θα κουνηθείς”
    “Μάλιστα Κύριε”

    Προσπάθησε να αδειάσει το κεφάλι της, να ετοιμαστεί, όταν ξαφνικά ήρθε το πρώτο χτύπημα. Και μετά και το δεύτερο, και το τρίτο.
    Ένιωσε τη γνώριμη έξαψη να απλώνεται στο κορμί της, τσούξιμο, ευχαρίστηση, πόνος, δώσιμο, το χέρι του συνέχιζε να πέφτει δυνατά στον κώλο της, άλλαζε ρυθμό, ένταση, δεν ήξερε πια τι να περιμένει, προσπαθούσε να μείνει ακίνητη, αν και το σώμα της χόρευε στο ρυθμό του, δεν ήταν δικό της πια.

    Έβγαλε μια φωνή πόνου καθώς ένα ιδιαίτερα δυνατό χτύπημα σχεδόν την μετακίνησε από τη θέση της και χρειάστηκε να πιαστεί από το γραφείο για να μην πέσει.

    “Τι έγινε γατί μου ? Θα σου φύγει η ουρά ? “

    Την έπιασε από τη μέση και την επανέφερε στην αρχική της θέση.
    Πίεσε τη σφήνα πιο καλά μέσα της, και έχωσε δυο δάχτυλα στο μουνί της, που είχε αρχίσει ήδη να υγραίνεται.
    Το γατί βόγκηξε δυνατά και αυτός ικανοποιημένος, συνέχισε να δίνει ένα όμορφο κόκκινο χρώμα στον κώλο της.
    Κύματα ζέστης και λευκού πόνου έρχονταν και έφευγαν, το γατί φοβόταν και λαχταρούσε το κάθε επόμενο χτύπημα. Έπαιρνε τον πόνο που της χάριζε και τον μετέτρεπε σε ηδονή.

    Ξαφνικά αυτός σταμάτησε, τον ένιωσε να πιέζεται πάνω της. Τέντωσε τον κώλο της προς τα πίσω, ήθελε τόσο πολύ να τον νιώσει μέσα της, αλλά αυτός της ψιθύρισε στο αυτί “Στο κρεβάτι, θέλω το στόμα σου”.

    Γύρισε και τον κοίταξε παραπονεμένα αλλά τον ακολούθησε γρήγορα και ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι. Γονάτισε κοντά στην άκρη του κρεβατιού και του έδωσε υπάκουα τα χέρια της. ΄Ηξερε πως του άρεσε να της δένει τα χέρια, όταν χρησιμοποιεί το στόμα της για την ευχαρίστησή του. Αυτός έδεσε τις δέστρες μεταξύ τους με μια γρήγορη κίνηση, και στάθηκε όρθιος μπροστά της.

    Πόσο την καύλωνε να είναι γονατιστή μπροστά του, να τον βλέπει έτσι “ο Κύριος μου” σκέφτηκε, και άνοιξε τα χείλη της. Μόλις που πρόλαβε να τον γευτεί λίγο με τη γλώσσα της, και της έπιασε το κεφάλι και άρχισε να της γαμάει στο στόμα. Λίγες κοφτές κινήσεις και μετά χώθηκε βαθιά στο στόμα της, στο λαιμό της, ένιωσε την ανάσα της να κόβεται και τα πρώτα δάκρυα να γεμίζουν τα μάτια της.

    “Κοίτα με”

    αυτή τον κοίταξε με θολωμένο βλέμμα, όσο αυτός μπαινόβγαινε στο στόμα της, κάνοντας τα δάκρυα να τρέχουν ελεύθερα πια αλλά και το μουνί της να στάζει με κάθε κίνησή του. Έβγαζε σιγανούς γατίσιους ήχους από το λαρύγγι της, μην μπορώντας να εκφράσει και αλλιώς όλες τις σκέψεις που περνούσαν αστραπιαία από το μυαλό της..

    “είμαι δική σας Κύριε μου, γαμήστε μου το στόμα, σας παρακαλώ, ναι ναι”
    “δεν μπορώ άλλο”
    “θέλω και άλλο, ναι”
    “αν συνεχίσει και άλλο το βλέπω θα πνιγώ”
    “αντέχω λίγο ακόμη, αντέχω”
    “ω, θα χύσω”
    “θέλω να χύσει στο στόμα μου, αχ πόσο το θέλω”

    (Συνεχίζεται..)