Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

.....Ενοχή.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος alicev, στις 26 Φεβρουαρίου 2015.

  1. alicev

    alicev New Member

    Με το χέρι στην καρδιά (ή όπου αλλού θεωρείται ιερό και άξιον)
    πόσες φορές έχετε νιώσει ενοχή-ες για το σύντροφό σας; Ποιά συμπεριφορά σας προκαλεί ενοχή; Αν νιώθετε, φυσικά. Ακόμα και όσοι υποστηρίζουν πως δεν νιώθουν ενοχή (υ.γ: μαθήματα σκατοψυχιάς θα το πω εγώ)
     
  2. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    εχω νιωσει ενοχη οταν αντιλαμβανομαι οτι δεν ειναι ο πουπουλενιος ερωτας και πως πρεπει να τον αφησω και να προχωρησω ενω εκεινος πεταει στο 7ο συννεφακι εγω πεταω στο επομενο αγορακι....
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    κάθε φορά που κάνω log in στο φόρουμ!!
     
  4. Ξόδεψα τη μισή ζωή μου αγαπώντας και μισώντας όλα εκείνα για τα οποία νιώθω ένοχος.
    Θα ξοδέψω την άλλη μισή προσπαθώντας να απαλλαγώ από τις ενοχές και να συγχωρέσω εκείνους που μου τις δημιούργησαν.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Είναι ένα εκ των τεσσάρων συναισθημάτων που ποτέ δεν έχω νοιώσει.
    Ως συναίσθημα το έχω βιώσει μόνο εξ αντανακλάσεως, έχω αντιληφθεί τον πόνο που προκαλεί σε εκείνον που την νοιώθει και κάποιες φορές έχω διαπιστώσει, παρατηρώντας τη σε άλλους, πως ίσως να είναι και "αποτελεσματική". Μόνο που έχω την εντύπωση πως η αποτελεσματικότητά της δεν δρα λυτρωτικά αλλά μάλλον οδηγεί σε φαύλο κύκλο.

    *είναι προφανές πως είμαι, σχεδόν, αναίσθητη  
     
  6. Τα συγχαρητήριά μου στους γονείς σου, που μεγάλωσαν μιά κόρη σχεδόν αναίσθητη και σωστά ευαίσθητη.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έχει περάσει η εποχή της ντροπής/ενοχής .

    Είμαι Άνιωθη, όχι σε όλα.
     
    Last edited by a moderator: 26 Φεβρουαρίου 2015
  8. Maze_

    Maze_ Maze

    Ενοχές μεγάλες ή μικρές είναι κρυμένες στην γωνία και μας παραμονεύουν...
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Να ρωτήσω αν επιτρέπεται         . Εχεις κλέψει ποτε τσίχλα απο το περίπτερο ή μολύβι απο σ.μ ;            
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    @bumblebee

    Όχι, δεν έχω κλέψει. Ψάχνεις τις αμαρτίες μου;  
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Εχω νιωσει ενοχές ακομη και που μιλουσα με τους γονεις μου στο τηλεφωνο.

    Κακο πραγμα η ζήλια!
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όταν της έλεγα πως έχω δουλειά έκτακτη και εγώ τα έπινα σε pubs παρακολουθώντας champions league