Ενοχλητικοί βανίλλα/υπό/σλειβς/Nτομ/Μαστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Μαντλίν, στις 14 Οκτωβρίου 2017.

1. Μαντλίν

Μαντλίν Contributor

Θέλω να μάθω ( η περιέργεια σκότωσε τη gata ) τι πράγματα μπορεί να είναι ενοχλητικά;

Για π.χ:

υπο ή Κ που δεν έχουν καμία σχέση με αυτό που λένε
    υπο που ρωτούν για το πόσες/ους υπο έχει και τι κάνει με αυτές/ούς
    Γίνε η Κυρία μου/ο Κύριος μου, τι μου;; ( επίμονα )
    ή το άλλο : Θα είστε αυτό και θέΛω και αυτό, αυτό και αυτό...για πείτε, η σειρά σας Κύριε/α.

..τα πιο ενοχλητικά, ναι;

Πολλοί άνθρωποι θα πουν ότι νομίζουν ότι κάποιος/α θέλει να ακούσει για να πάρουν αυτό που θέλουν.
    Guess what, no, it' s not cute! :p:oops:

ssmaster, rea.., X-east and 5 others like this.
  2. Μυθοπλαστης

Μυθοπλαστης Ξέρεις να πηδιέσαι... να μαγειρεύεις ξέρεις ? Contributor

Μακράν το καλύτερο είναι * θελω να μου κάνεις , αυτα που θέλω ... ΑφεντοΚυριε μου ... ή κατά λάθος ειμαι στο σαιτ 3 χρόνια

3. Μαντλίν

Μαντλίν Contributor

έτσι, τα λέει και τα 2 για να μην ξεχνιέται. :p

4. masterlord

masterlord https://youtu.be/0FMfsT11pdA

Αυτές που δεν ξέρουν τι θέλουν...

enigma7070 likes this.
  5. LatexCDVickie

LatexCDVickie New Member

Δεν ξερω αν τυχαινει μονο σε εμενα αλλα εχω ακουσει απο μερικους κατι αρρωστα φετιχ και μου τα λενε και αποτομα που πολλες φορες αρχιζω να σκεφτομαι οτι ισως πρεπει να το κλεισω κ να παω για υπνο:p

6. Μυθοπλαστης

Μυθοπλαστης Ξέρεις να πηδιέσαι... να μαγειρεύεις ξέρεις ? Contributor

Ανάλογα ... κοίτα , αν κάποιος ( παραδειγμα ) θεωρεί την παιδεραστία φετιχ .. ναι ειναι να κλείνεις τον υπολογιστή και να τρέχει , για τα άλλα .. κολοκυθόπιτα :happy: . .Α

7. charlotte

charlotte ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει Contributor

Κάτι περαστικοί πηδήκουλες που παριστάνουν τους ειδήμονες, γιατί είμαι κι εγώ ευγενικιά πανάθεμα με! Α! Και οι ειδήμονες που ενώ μ έχουν γραμμένη στα κοχονες τους περιμένουν να πέσω στα πατώματα για πάρτη τους γιατί δηλώνω υποταχτικιό η ρουφιάνα

moxito, Apollyon, milgeo69 and 6 others like this.
  8. BaD_HabitS

BaD_HabitS Contributor

παραπονιαρα:)

charlotte likes this.
  9. cadpmpc

cadpmpc Contributor

Να μια καλή αφορμή για να καταλάβει κάποιος πως "λειτουργεί" το πράμα μποθγουέιζ...

JUST...BE Obedient and charlotte like this.
  10. pilote

pilote Μην αφήνεις τους άλλους να καθορίζουν τα όριά σου

Όσες (και όσοι) νομίζουν ότι επειδή δηλώνουν Κ, <<έχουν πιάσει τον Πάπα από τ' αρχίδια>>.

11. femdomstories

femdomstories έχω μια μεταχειρισμένη, ενδιαφέρεσαι Auto?

τα παρεακια

12. Sovarologeis1

Sovarologeis1 New Member

Το χειροτερο ειναι σε,κατι αγγελιες π βλεπεις δηθεν υπο γραφει ο. Αλλος ετσι στο ασχετο. Καποια με στραπ για σημερα το βραδυ? Και αντιστοιχα οι δηθεν κυριαρχοι κυριαρχες που μολις σου πιασουν κουβεντα σου πετανε το ειμαι στον καναπε ξαπλωμενη/ος και θελω μια καρτουλα ... ΜΑΚΡΥΑ