Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενοχλητικοί βανίλλα/υπό/σλειβς/Nτομ/Μαστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 14 Οκτωβρίου 2017.

  1. Zaira

    Zaira New Member

    Δεν δίνω δεύτερη ευκαιρία!Λέω πως το ignore δεν λειτουργεί μετά από χρήση 15-20 φορών!
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ έχω μια ignore list με τριψήφιο νούμερο ( πολλαπλά τριψήφιο ) και δεν μ' ενοχλεί κουνούπι. Ούτε είχα κάποιο τεχνικό πρόβλημα.
    Παίζει πάντως να μην μου έστελνε κανείς/καμία πμ έτσι κι αλλιώς. Σε κάθε περίπτωση, έχω και κλειστό το προφίλ μου.
    Μπορείς πάντα να επικοινωνήσεις με τους αρμόδιους, για να επιληφθούν του τεχνικού θέματος.

    Με λίγα λόγια, αν κάποιος θέλει να μην τον ενοχλούν, τρόποι υπάρχουν.  

    Y.Γ.

    @pilote ευγενέστατος, να είσαι καλά.  
     
    Last edited: 17 Οκτωβρίου 2017
  3. lexy

    lexy .ti.va.



    σε εμενα, όχι.  
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εγώ πάντως,επειδή με προβλημάτισε το γεγονός πως κάποιοι δεν ενοχλούνται από καμία,προσπάθησα κάνοντας το κουνούπι να ενοχλήσω κάποιον αλλά τζίφος...
    Το βρήκε χαριτωμένο  
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εισαι? 
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    λυπάμαι, σε πρόλαβε άλλος.  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αυτα παθαινεις αμ βλεπεις ταινια και δεν παρακολουθας το φορουμ συνεχεια χεχεχε
     
  8. Galatée

    Galatée Regular Member

    Θα έρθει και σε σένα, δεν μπορεί...
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Και λίγο πιο σοβαρά..

    Είναι εξαιρετικά δύσκολο να προσεγγίσεις και να ξεκινήσεις συζήτηση, ειδικά αν δεν " κινείσαι" δημόσια. Τη συγκεκριμένη ερώτηση δεν τη θεωρώ προσβλητική, ενοχλητική ή ό,τι - είναι απλώς μια ερώτηση. Σε φόρουμ ερωτισμού - λέμε τώρα - είμαστε , δεν είμαστε στη Λέσχη φίλων της φώκιας ας πούμε.

    Οι "ενοχλητικοί" είναι των μαζικών μηνυμάτων ,καταλαβαίνω, δοκιμάζουν κι ό,τι πιάσει, αν πιάσει, όποτε πιάσει. Δεν επαναλαμβάνονται αν δεν τους απαντηθεί το μήνυμά τους.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το αντίθετο θα έλεγα...
    Το θέμα παραμένει στο αν έχεις και μπορείς να πεις κάτι...
     
    Last edited by a moderator: 17 Οκτωβρίου 2017
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σώπα καλέ... Να μην μιλήσουμε και για την πλειοψηφία αυτών που ως εκ θαύματος, δεν μπορούν να αφήσουν τις σχέσεις τους γιατί είναι ευαλωτες και δεν μπορούν να τους το κάνουν αυτό (να τις κερατωνουν όμως μπορούν, ε, μην μπερδευομαστε). Αν και τι λέω... Είναι σεσσιον, όχι κέρατο, τς τς τς... Σα δεν ντρέπομαι.

    Φυσικά, κανείς δεν λέει ότι απλά είναι βολεμενος στην σχέση αυτή, έχει δέσει γάιδαρο και απλά θέλει μεζε και επιδορπιο μαζί με το κυρίως πιάτο...
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλά, θα κανονισουν τίποτα οι τσουπρες εδώ μέσα και να σας δω που δεν θα προλαβαινετε... Όχι να απαντάτε αλλά να κοπανατε κεφάλια σε τοίχους, γιατί εμείς (οι γυναίκες) συνήθως αυτό μας έρχεται να κάνουμε