Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενοχλητικοί βανίλλα/υπό/σλειβς/Nτομ/Μαστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 14 Οκτωβρίου 2017.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ωχ, φαντάζομαι  .

    Παρεμφερές επίσης, όταν δηλώνει κάποιος ότι έχει κάποια φετίχ, δεν σημαίνει ότι θέλει να τα κάνει μαζί με τον οποιονδήποτε...
     
  2. paliokoutavo97

    paliokoutavo97 New Member

    Τι το ενοχλητικό έχουν αυτά τα μελη?...εγώ προσωπικά δεν βλέπω κάτι ενοχλητικό μπορεί να μην θες να είσαι πάντα παρων πως θα γίνει? No offense
     
  3. Chairwoman

    Chairwoman Imitatio Dei

    Όσοι γράφουν ανορθογραφα κ όσοι γράφουν με greeklish. Αηδία.
     
  4. Chairwoman

    Chairwoman Imitatio Dei

    Τι θελα και το γράψα πως με αηδιαζουν τα greeklish από το πρωί μηνύματα με greeklish παίρνω... Μπλοκ από εδώ και πέρα και δεν θα φταίω....
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάτι που φαντάζει ενοχλητικό σε κάποιον, κάποιος άλλος μπορεί να το βρίσκει αδιάφορο ή ακόμα και χαριτωμένο.

    Προσωπικά πάντως κρατώ αποστάσεις διακριτικά από τους μίζερους, τους κακομοίρηδες και τους υστερικούς. Όπως επίσης από τους ξιπασμένους και τους κακιασμένους.

    Άνδρες και γυναίκες.

    Μακριά από μένα μεν, αλλά φυσικά καλά να είναι οι άνθρωποι και όπως του βγαίνει του καθενός.
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Να άνοιγε όμως λέτε και ένα νήμα με τίτλο:

    "Γουστόζικοι βανίλλα/υπό/σλέιβς/Ντομς/Μάστερς"

    για να πιαστεί το θέμα ολοκληρωμένα;

    Να μη λέμε δηλαδή τι δεν μας αρέσει. Να λέμε επίσης και τι μας αρέσει.
     
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μπορεί να το κάνω εγώ μετά αν βρω χρόνο.
     
  8. Silinos

    Silinos New Member

    Ναι..Νομιζω θα αναφερθω σε brat προσωπικοτητες που δεν το χουν απλα σαν βιτσιο αλλα και τροπο ζωης στην καθημερινοτητα.Σαν ρολο στον χωρο μας δεν με ενοχλει[(σαν ρόλο και μονο,ετσι?Εγω απλα δεν θα χαραμισω χρονο να ασχοληθω με τετοιους χαρακτηρες)] αν αναφερομαστε μονο για εδω.Αλλα ετσι κι αλλιως απεχθανομαι εκτος και εντος χωρου αγενεστατες προσωπικοτητες,αθυροστομες και σιχαινομαι το υφακι χιλιων καρδιναλλιων απο μπαζα που νομιζουν οτι αξιζουν κατι.Επισης ειρωνιες και ''αλλα λογια ν αγαπιομαστε'' που λεμε,κοκκινη καρτα και δεν θελω καμια σχεση.Για αυτο οι επαφες μου ανεκαθεν ειχαν να κανουν με ευχαριστες,ευγενικες και καλοπροαιρετες προσωπικοτητες.Τωρα ο καθενας μας εχει τα βιτσια του και πολλοι καυλωνουν με τα παραπανω που εγω απεχθανομαι .Δικαιωμα τους και καλα κανουν..Γουστα ειναι αυτα..  
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Είπε ο ευγενέστατος.
     
  10. Silinos

    Silinos New Member

    Κοντος ψαλμος αλληλούια, αγαπητη μου..Οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε.Καλη σας συνεχεια..
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ε;
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Άγνωστος Χ:

    Καλώς σας βρήκα   Σας αρέσουν τα μικρά;

    -Κρατήθηκα μη πω μια μικρή τόση δα χριστοπ@ν@γί@.