Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενοχλητικοί βανίλλα/υπό/σλειβς/Nτομ/Μαστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 14 Οκτωβρίου 2017.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Η έλλειψη αυτοπαρατηρησης
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Οι υπό που δηλώνουν άμεσα διαθέσιμοι, χωρίς να σε έχουν ρωτήσει τα βασικά...
    Οι άνθρωποι που σου συστηνονται και παρουσιάζουν τα προσόντα τους...
    Οι άνθρωποι που σου στέλνουν τα προσόντα τους (έλεος αυτές οι πουτσοσελφι, μην ρωτάτε αν είναι οκ, κλειδωμένα τα προτιμώ άλλωστε, οπότε...)
    Οι άνθρωποι που σου στέλνουν και σου αραδιαζουν τα φετίχ τους και σε ρωτάνε αν τα κάνεις... Κατά παραγγελία Domme κοινώς...
    Όπου άνθρωποι στην περίπτωση μου μπορείτε να βάλετε υπό, μποτομ, σκλάβοι ή καλύτερα, φετιχιστες...
     
  3. jim28

    jim28 Regular Member

    ..και οι κορασίδες που νομίζουν οτι bdsm είναι ο Mr. Grey που φαντάζονται πως θα βρούνε.
     
  4. Όσοι στέλνουν "ti psaxnis ?"
     
  5. centcool

    centcool Guest

    και οι «ενοχλώ?» στα pm είναι κάπως ενοχλητικοί.
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τα greeklish να φανταστώ;

    Εγώ επίσης δεν μπορώ όταν δεν χρησιμοποιούν τα σωστά σημεία στιξης... Για κάποιο λόγο.
     
  7. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    γιατι παντα ενοχλουν...
     
  8. KASEFI

    KASEFI New Member

    Αυτοί οι οποίοι συμπληρώνουν ερωτηματολόγιο... ύψος... πλάτος... βάθος... χρωμα...

    Αυτοί οι οποίοι μετά από τρία μηνύματα σου ανακοινώνουν ότι είσαι η σκλάβα τους... όταν τα μοναδικά που έχετε πει είναι καλησπέρα, τι κάνεις, όνομα, από που είσαι ...
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Φοβικότητα, σηκωμένο φρύδι ή εναλλακτική πώληση..?
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν βρίσκω τιποτα ενοχλητικό....ο καθένας με την καύλα του.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το "Είσαι Μίστρεςς" ; και το "θέλω να μου πεις τις φαντασιώσεις σου", το βρίσκω ενοχλητικότατο.
     
  12. centcool

    centcool Guest

    Χα, μπερδεύουν το masochist με το mistress επειδή ξεκινούν απο το ίδιο σύμφωνο.. ?