Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενοχλητικοί βανίλλα/υπό/σλειβς/Nτομ/Μαστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 14 Οκτωβρίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, θέλουν να βγάλουν τη σαδίστρια που κρύβω κ καλά μέσα μου.  
     
  2. Όχι τόσο τα greeklish οσο η χαζη ερώτηση.
     
  3. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Να σε ρωτανε τι ψάχνεις ενώ έχουν. Γαμήσει το προφίλ σου στις επισκέψεις ..

    Να σου λένε Μιλάμου αμέσως στον πληθυντικό και να σου στέλνουν καυλιά σε φώτο...
    Έλεος έχω δει και καλύτερα παιδες
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όταν μου στέλνουν μηνύματα με θέμα μια τελεία ή ένα σύμβολο, κι όταν μπαίνω τελικώς στο μήνυμα διαβάζω καμιά βλακεία του στυλ, τι ψάχνεις; /είσαι ευχαριστημένη από τη σεξουαλική σου ζωή/ σκλάβος σας και αναθεματίζω την ώρα που έχασα απο τη ζωή μου για να μπω στο ρημάδι το μήνυμα.
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το υφάκι κ η έμφυτη αγενεια.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    να το προσέξετε αυτό Madame Nawashi... το είχαν κι άλλοι και δεν είχαν καλή εξέλιξη. εκτός αυτού είναι και κολλητικό...  
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εσένα με το Madame θα σου πω κάποια στιγμή  
    Ευτυχώς δεν είναι σαν την γρίπη, ειδάλλως θα ανησυχουσα. Α με το παρδον, τι σφάλματα κάνω η Μανταμ...
    Ευτιχώς δεν είναι, σαν την γρηπη, ιδαλος. θα ανισιχουσα.  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γεγονός...
    Γνωστά άλλωστε τα περιστατικά τιμωρίας σούμπωνε εξ αιτίας λαθώνανε σε πόστια ή τα ξενύχτια πανωτέτοιωνε για να μάθουν γράμματα από τ' σουμπιά, η ρομπίαση και των μεν και των δε σε φάση ξέμπαρκη, για να μη πω και για πιο ζόρικα με παρτούζες συντακτικού ή όργια ερωτημάτων με ζητούμενο τον πολυπόθητο αυτοματισμό στον κειμενογράφο να βάζει αυτόματα κεφαλαία στις αντωνυμίες ή το συγγνωστό ξεβράκωμα πανωτέτοιων που δεν μπορούσανε να σταυρώσουνε αράδα χωρίς πρόκληση εγκεφαλικού κατά συρροήν κι εξακολούθησιν... Και δεν λέω για πταίσματα...
    Εξαιρούνται περιστατικά τηδε κακείσε δυσλεξίας. Άσε που το παλεύουν με αξιοπρέπεια και παίρνουν δέκα με τόνο...  
     
  9. Οι αφεντρες (καλα λεμε τωρα...) που για να αποδειξω οτι ειμαι σκλαβος,πρεπει να τις αγορασω μια καρτα κινητης τηλεφωνιας.
     
  10. centcool

    centcool Guest

    Γενικώς νομίζω η εκμετάλλευση (κεκαλυμμένη ή μή) είναι ενοχλητική.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ?
     
  12. centcool

    centcool Guest

    Δηλ. αυτό το στείλε μου κάρτα για το κινητό ας πούμε.