Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενώ τρέμουν οι χορδές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 23 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χωρίς μουσική δεν θα άντεχα να ζώ...
    Η μουσική υπάρχει παντού και μας συντροφεύει από τις πρώτες στιγμές της ζωής μας.
    Εφράζει κάθε πιθανό συναίσθημα που έχουμε βιώσει και πιστεύω πως δεν υπάρχει άνθρωπος που δεν έχει ταυτιστεί έστω και μια φορά στη ζωή του με ένα μουσικό κομμάτι...
    Σαν επίδραση, πάνω σε εμένα τουλάχιστον, έχω παρατηρήσει ότι μπορεί να επηρεάσει τη διάθεσή μου σε μεγάλο βαθμό...Νιώθω αυτά που ακούω!. Όσον αφορά τις προσωπικές περιπτύξεις προτιμώ να ακούω την "μουσική" που δημιουργείται από τα σώματα μας...
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μου θυμίζεις κάποια με την οποία είχαμε ζήσει μαζί για κάποια χρόνια. Από "τρελή" μουσική στυλ Venetian Snares, chillstep μέχρι κλασική. Από πινακοθήκες, μουσεία και λοιπά "κουλά" που λέγαμε.
    Και στο τέλος? Μέγιστη φαν ταινιών splatter από Ταυλάνδη, Κορέα, Ιαπωνία. Τι αιματάκι και λοιπά. Αν δεν κρατιόμουν, να την έκανα ανθρώπινο χάρτη θα το γούσταρε τα μάλα.
    Για να την έβγαζα μετά φωτογραφίες, να τις κοιτάζει και να splatterιαζει με την πάρτη της χαχα  

    Υ.Γ. Κανά παϊδάκι μαζί με τα corn flakes κάποιες φορές είχαμε σκεφτεί να το φάμε χαχαχα...Και πριν μας παρεξηγήσει κανείς, δεν έχει κανείς απ' τους δυο μας τα διαλυτικά στο πληκτρολόγιο. Μην νομίσουν ότι σκεφτόμαστε να φάμε μωρά χαχαχα...

    Άντε ζορίστηκα με το word Παιδάκια = Παϊδάκια  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να είστε καλά, που μας επαναφέρατε στην τάξη. Περιεκτικότατη η απάντηση σας.

    Υ.Γ. Πολύ καλή η μουσική σας επιλογή  
     
  4. Τι μου θυμισες!!!!! Περα οτι αγαπαω φανατικα ασιατικη καφριλα... (@sweet_release το oh fortuna ηταν το αμεσως επομενο παρασυρθηκα...) ειπες παιδακια και θυμηθηκα μια ταινια που μου ταραξε το ειναι.. εκανα κανα χρονο να φαω dumblings
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ευχαριστώ πολύ για το επίθετο που επιλέξατε...και για το σχόλιο περί της μουσικής....τα εκτιμώ πολύ  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xaxaxa, κατάλαβες τι έγινε εδώ? Ας είναι καλά η @sweet_release, γιατί το off topicιασα τα μάλα. Για να με τιμωρήσω, υπόσχομαι ν' ακούω Γονίδη όλο το βράδυ. Εσύ δεν ξέρω, αποφάσισε μόνη σου χαχαχα   
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ σας ευχαριστώ για τον κόπο και τον χρόνο που διαθέσατε. Είναι πάντα πολύ ευχάριστο, να θέλει κάποιος/α, ν' αφήσει ένα ίχνος του/της σε κάτι που έγραψες.
    Πόσο μάλλον όταν "φαίνεται" το μεράκι και η "δροσιά" στα λόγια του/της. Είστε πάντα ευπρόσδεκτη  
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    @dark_lady[Α] είμαι σίγουρη... ....επειδή είμαι κι εγώ λάτρης ασιάτικης διαστροφής για πες τον τίτλο να το δούμε! εμένα δεν μου κόβει τίποτα την όρεξη  
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    @Tenebra_Silente τελευταία παρέκκλιση υπόσχομαι!  
     
  10. Α ολα κι ολα Γονιδης ειναι respect!!!!
    Προσωπικα θα ξεκινησω με τη συλλογη απο στρουμφακια επειτα μικρο μου πονυ και θα κλεισω με το χορευω μονος γιατι ειμαι ο δολοφονος...,το τελευταιο ψαξτο θα σ αρεσει!
    @sweet_release dumbling λεγεται και πιστεψε με κι εγω ετσι ελεγα.. μετα απ αυτο αλλαξα γνωμη
     
  11. Εμενα λεει γιατι τον τρελανα σημερα...
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, @sweet_release, @dark_lady[Α] σαν στο σπίτι σας, πλάκα έκανα χαχα. Όταν ξεσκίζω εγώ τα νήματα των άλλων είναι καλά? Πάντως @dark_lady[Α] μέχρι να γράψεις για τον Γονίδη, δεν είχα κανένα θέμα.
    Μου ήταν πολύ ευχάριστη η κουβεντούλα μας, μετά μου τα χάλασες. Τα στρουμφάκια και το μικρό μου πόνυ δεν είναι τιμωρία, αλλά άσματα. Τι τιμωρία, εσύ πας για Nirvana χαχαχα.

    Το βρήκα...Θα το κρατήσω. για να νανουρίζω το μελλοντικό Σκοταδάκι, όταν έρθει...    



    Υ.Γ. @sweet_release όχι φατσούλα ντροπιασμένη, με κάνεις να νιώθω άσχημα