Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενώ τρέμουν οι χορδές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 23 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    jesus!!!   χαχααχαχχαα με σημάδεψε! 
     
  2. κανονας παρεας heavy μεταλλαδων... οσο πιο brutal τοσο αγαπαμε γονιδη! μη με ρωτησετε γιατι.. οταν το εκανα εγω ελαβα μονο φονικα βλεμματα
     
  3. obetientpearl

    obetientpearl Regular Member



    Το σκοταδάκι νανουρίζεται και με αυτό γιατί με το άλλο θα ξυπνάει το έρμο! Και άντε να το ξανακοιμήσεις!
     
  4. obetientpearl

    obetientpearl Regular Member

     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Του έχω ήδη ετοιμάσει play list με τα πιο απίθανα και άσχετα. Από λύρα σε Didgeridoo και από bagpipes σε metal και κλασική.
    Ως προς το μαστιγιάκι, θ' αφήσω σ' εκείνο να διαλέξει χρώμα, όλα κι όλα χαχαχα.
    Αν σκεφτώ βέβαια τον χαρακτήρα της μητέρας του και τον δικό μου.
    Σίγουρα δεν θα βγει "ήρεμο". Για τύραννο το κόβω, αγοράκι ή κοριτσάκι που να είναι   

    Πάντως η πρώτη μουσική που θα του βάλω, θα είναι κάτι σαν κι αυτό :

     
  6. obetientpearl

    obetientpearl Regular Member



    Και αυτή θα είναι η πρώτη μέρα στο νηπιαγωγείο;
     
  7. να το πω να μη το πω...
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει, Σκοταδάκι είπαμε ( να συνηθίσει τα κεφαλαία χαχαχα), όχι οικογένεια Adams. Μόνο δυο πράγματα να μην μου γίνει, βανιλιάρικο και νομικός.
    Εγώ θα κάνω τ' αδύνατα δυνατά, να μην του υποδείξω ούτε πλαγίως κανένα δρόμο.
    Βέβαια αν μου γίνει κάτι απ' τα δυο παραπάνω, τι να κάνω? Παιδί μου θα είναι, θα τ' αγαπώ το ίδιο χαχαχα.   
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αφού το έχεις στην άκρη των δακτύλων. Πες το, έτσι κι αλλιώς το ξεπατώσαμε το νήμα χαχα
     
  10. δεν μπορω δεν βρισκω το τραγουδι...  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μπέρδεψες το νήμα με το Music challenge μήπως?    
     
  12. οοοοχιιιιιιιιι ειναι ενα παιδικο γαλλικο τραγουδι με ενα κροκοδειλο που εφαγε τους παντες!!!! ωραια μεθοδος διδασκαλιας ξενων γλωσσων