Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εν δυναμει καυλιαριδες απο κουνια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 31 Ιανουαρίου 2017.

  1. Μπωρω να συνειδητοποιησω και να παραδεχτω οτι ημουν αρκετα pervert απο παιδακι κι ολας. Θυμαμαι πολυ καλα καποιες αρκετα σεξουαλικες εξερευνησεις μου σε αρκετα μικρη ηλικια και συνειδητοποιω ποσα παραξενα πραγματα με ερεθιζαν. Μπορω να δω στον παιδικο μου εαυτο φετιχ, που ισως τωρα δυσκολευομαι να παραδεχτω...το κανω παρ ολα αυτα. Πιανω τον εαυτο μου σε μικρη ηλικια να φαντασιωνεται καταστασεις ουρολαγνικου χαρακτηρα. Να παρατηρει τα ομορφα ποδια της νεας ηλικιακα θειας μου και να ερεθιζεται.Να με κλοτσαει κοριτσακι στα αρχιδια γιατι την πειραζω στο διαλειμα και να μου αρεσει.Παρατηρω τον εαυτο μου στην εκτη δημοτικου, οταν και εκανε την πρακτηκη της για ενα μηνα φοιτητρια δασκαλα, να ερεθιζεται οταν αυτη γινεται αυστηρη...Παρατηρω πολλα φετιχ που για καποια χρονια εκρυβα καλα, κυριως απ τον ιδιο μου τον εαυτο. Δεν ισχυει πλεον. Αλλα αυτο με κανει να αναρωτηθω...μηπως τελικα ειμαστε πολυ περισσοτερο καυλαριδες και weirdos απο τη φυση μας και ολα αυτα καταπιεζονται απο τα κοινωνικα πλαισια; Μηπως το μεγαλυτερο ποσοστο των ανθρωπων εκει εξω ειναι γεμματο φετιχ η τασεις προς κυριαρχια η υποταγη αντιστοιχα; Μηπως οι πραγματικα vanilla ανθρωποι ειναι οι πραγματικη μειονοτητα...Η μηπως μονο εγω ημουν παραξενο παιδακι;
     
  2. newentry

    newentry απλά ρώτα

    Μια χαρά παιδάκι ήσουν αδερφέ...όπως το πες...όλοι έχουν φετίχ...απλά κάποιοι/ες δεν το έχουν ανακαλύψει ακόμη και κάποιοι/ες απλά δεν τολμάν να τα πραγματοποιήσουν λόγω της γνωστής κοινωνίας μας...
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    πάλι η κοινωνία φταίει; εμείς όλο λείπουμε;
     
  4. newentry

    newentry απλά ρώτα

    Εμείς είμαστε οι κοινωνία...
    Όπως όλοι έχουμε φετίχ, όλοι έχουμε και κολλήματα ταυτόχρονα...
     
  5. Maelstrom

    Maelstrom Premium Member

    Αν εξαιρεσεις τις κλοτσιές στ΄αρχίδια μου θυμιζεις εμενα. Και με τις θείες καλά τα πήγαινα, και με τις δασκάλες. Ειχα κάνει θυμάμαι πολλή εξάσκηση για να μαθω να ζωγραφίζω γυμνο γυναικείο σώμα, και αμέσως σχεδίασα κάτι πένσες και αγκιστρια που εφάρμοζαν στα βυζιά. Και έκρυβα τις ζωγραφιές σε ενα μικρό δάσος λιγο περα απ το σπίτι.
    Εννοειται οτι βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό το οτι μου συνέβη κατι τετοιο. Αν συνυπολογήσεις την βία που χαρακτηριζει τα πιτσιρίκια με τις πρώτες ερωτικές αναζητήσεις δένει πολύ λογικά.
    Για την κοινωνία δεν διαφωνώ. Ανέκαθεν προσπαθούσε να αμβλύνει ό,τι αμβλύνεται και αρεσκόταν στην ομοιογένεια.
    Αλλα ισως να είναι και καλύτερα έτσι. Κάποια πράγματα εχουν μεγαλύτερη αξία αν τα ανακαλύψεις μόνος σου και τα αποδεχτείς κόντρα στο ρεύμα.

    Φαντάζεσαι να ηταν οι perv πλειοψηφία? Θα υπήρχε ένα αντίστοιχο εξοβελισμένο φόρουμ που θα έμπαιναν κρυφά οι vanilla για να διαβάζουν για το ιεραποστολικό.
    Ασε που τα sex shops θα πουλούσαν μεταξωτά γάντια για να μην πληγώνεις την παρτενερ σου στο πισωκολλητό.
    Boring ..!!!!
     
  6. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Μηπως το μεγαλυτερο ποσοστο των ανθρωπων εκει εξω ειναι γεμματο φετιχ η τασεις προς κυριαρχια η υποταγη αντιστοιχα; Μηπως οι πραγματικα vanilla ανθρωποι ειναι οι πραγματικη μειονοτητα...[/QUOTE]

    Από τη στιγμή που η καύλα δεν αναγαγεται σε φετίχ, όχι!
     
  7. Νομίζω ότι η σωστή ερώτηση... είναι και ποιος δεν έχει?
    Η σωστή απάντηση εδώ κατά τη γνώμη μου ότι κατά 94% όλοι έχουν όμως ο καθωσπρεπισμός η φίμωση τον θέλω είναι μεγάλη μάστιγα της εποχής ...κανείς δε λέει αυτό που πραγματικά θέλει... και όλοι κρύβονται πίσω από ένα προσωπείο το οποίο είναι από πηλό και από σίδερο όμως να ναι... βασανίζει το εγώ..... ότι από αυτά που σκεφτόμαστε πατάνε πάνω στον παράγοντα καύλα ...δεν θεωρούνται διαστροφή... άλλωστε οτι σε καυλωνει σε ελέγχει......