Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επειδή είσαι μ..λάκας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 9 Οκτωβρίου 2008.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Άμεσος λόγος χωρίς περιττές υπερβολές... Με άρεσε...
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Τι να σε κάνω που δεν μπορώ να σε reput-άρω...!!!!!!  

    Mε άρεσε πολύ!!! Θέλουμε κ άλλοοοοοοοο!!!!  ​
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Σωστός ο ίνκο!!!


    Απορώ με τις αντοχές σου, ώρες ώρες......
     
  4. naida

    naida Regular Member

    Πολύ καλό.Μου άρεσε πολύ η ιστορία σου και ο τρόπος που την έγραψες.
    Κι εμένα θα με νευρίαζε μια τέτοια συμπεριφορά και πιθανόν να αντιδρούσα πιο άσχημα
    απ'ότι εσύ.Τελικά η πρώτη εντύπωση είναι αυτή που μετράει ή μήπως παίζει και δεύτερη ευκαιρία;
     
  5. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    ξυπναω-σερφαρω-βρησκω που.....-παω τον γαμα.....και μετα για καφε. μαλιστα!!ο ορισμος του μηδενισμου.
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Επειδή είσαι μ..λάκας..

    Και μετά έρχεσαι και ρωτάς εμένα γιατί σε λέω έτσι...
    Δες και αυτά που βγάζεις και στους άλλους... !!
    Απήλαυσε το.... "και μην το αποποιηθείς, δε σε ''μειώνει'' λεει η ευφυέστατη llazouli.., στο λέω κι Εγώ!

    Η ιστορία σου είναι αληθινή... Αυτή η αμεσότητα... αυτές οι αισθήσεις...δεν βγαίνουν μέσα από την φαντασία!

    Φιλιά Man !
     
     
  7. MiB

    MiB Regular Member

    Re: Απάντηση: Επειδή είσαι μ..λάκας..

    Πολύ ενδιαφέρον.. όχι τόσο καθεαυτό το περιεχόμενο (τουλάχιστον για μένα), όσο το διαφενόμενο ταλέντο σου στη (γραπτή) περιγραφή των γεγονότων. Βασικά αυτό ήταν που με κράτησε και διάβασα όλη την ιστορία..

    Μια μικρή απορία μόνο:

    Υποτίθεται ότι δεν έκανες τον κόπο να επισκευθείς κάποιον τύπο που απ' ότι λες "ορεγόσουν" για καιρό, μόνο και μόνο λόγω της απόστασης (έτσι κατάλαβα τουλάχιστον).. Όμως τελικά αποφάσισες να κάνεις τον κόπο για κάποιον που εξ' αρχής δε σου έκανε και την καλύτερη εντύπωση, έστω και με τη σκέψη ότι θα συνδύαζες και τις 2 επισκέψεις με ένα δρομολόγιο.. Τελικά, έκανες τον κόπο να πας μέχρι εκεί, επιβεβαίωσες στον εαυτό σου ότι ο συγκεκριμένος τύπος είναι όντως μαλάκας, αλλά σε αυτόν που "ορεγόσουν" και λογικά θα πέρναγες καλύτερα μαζί του δεν πήγες κι ας ήταν μια καλή ευκαιρία..

    Αν θέλεις μου λες το σκεπτικό σου.. αν όχι, no problem.. καλή καρδιά..  
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Επειδή είσαι μ..λάκας..

    Δε μου άρεσε η συμπεριφορά του εξ αρχης,όχι η εμφανισή του.Βασική παρανόηση..
    Από ΄κει και πέρα παίζουν δύο πράγματα:παρόρμηση και παιχνίδι..Μερικές φορές μπορούμε να κάνουμε τα πιο απίστευτα(και ίσως ανούσια πράγματα) για να διασκεδάσουμε(βλέπε flames εδώ μέσα)..
    Αλλο.Δεν υπήρξε θέμα επιβεβαίωσης,γιατί απλά την εισπράττω από αλλού..Το κάθε χλιαρό ξεκωλάκι είναι εύκολο να το χειριστείς και αλλοίμονο άμα περιμέναμε να εισπράξουμε επιβεβαίωση απο ΄κει..
    Ελπίζω να σε κάλυψα..  

    Ήταν νωρίς να πάω για ποτό..  :rollinglaugh:

    Από ΄κει και πέρα σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια  
     
  9. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Επειδή είσαι μ..λάκας..

    Πολυ ωραιο Incomplete ομως πανω που το εστρωσες...το παρατησες!  
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

     

    Εξαιρετικό !
     
  11. MasterM

    MasterM New Member

    πολύ ωραία αφήγηση αν κι έμεινα τελικά με το ερωτηματικό, μοιάζει να τον γούσταρες υπό μιαν έννοια, γιατί δεν τον πάλεψες να τον στρώσεις;

    θα τον πήδαγα μόνο στα 4 μπροστά στον καθρέφτη του τραβώντας τον απ τα μαλλιά, κάτι τέτοιοι τύποι ξενερώνουν βλέποντας τη φάτσα τους...
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Επειδή είσαι μ..λάκας..

    Δεν μου φαινεται περιεργο καποιος να πει μαλακα τον αλλον.. ετσι και αλλιως στο τελος μονο οι Μαλακες επιβιώνουν!