Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος FaiaOusia, στις 28 Μαϊου 2016.

  1. FaiaOusia

    FaiaOusia New Member

    Εχω την εξης ερωτηση: εχουμε εναν αντρα ο ειναι παντελως αδιαφορος και απαθης για το ανδρικο φυλο και για οποιαδηποτε αλλη παρα φυση σεξουαλικη πραξη και του αρεσουν μονο οι γυναικες.
    Του προκαλει ομως διεγερση η εικονα μιας γυναικας να ποναει κατα την διαρκεια της συνευρεσης σε βαθμο που ακομα και αν φαντασιωθει στο μυαλο του οτι αυτος ειναι στη θεση της γυναικας που ποναει, ερεθιζεται.(Αλλα μονο ως φαντασιωση οτι ειναι πραγματικη γυναικα.)
    Αυτο το πραγμα ειναι καποιου ειδος φετιχ και αν ναι τι ειναι ?
     
  2. "Τα παίρνεις όλα πολύ στα σοβαρά"  

    Από τη μία το να βάλουμε τον εαυτό μας στη θέση του άλλου, μας βοηθάει να αντιληφθούμε το τί νιώθει. Από την άλλη πολλές φορές κάνουμε προβολή του εαυτού μας και των επιθυμιων του, στους άλλους.

    Μη βιαστείς να βγάλεις συμπέρασμα.
     
  3. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Καλημέρα  

    Ένδιαφέρον νήμα! Αυτό που μου κέντρισε πολύ το ένδιαφέρον διαβάζοντας την απορεία σου... είναι το πόσες εμμονές ή φαντασιώσεις μπορεί
    να έχει ένας άνθρωπος... Άλλες φυσιολογικές και άλλες (δεν θα έλεγα μη φυσιολογικές) θα έλεγα παράξενες  

    Να πούμε λοιπόν οτι οτιδήποτε ταξιδεύει στην φαντασία μας... δεν μας βάζει ταμπέλα... μπορεί να σκεφτείς μέχρι και οτι πάς με άνδρα και
    να έχεις διέγερση... δεν σε κάνει gay και ούτε είναι μια ανώμαλη φαντασίωση.... όσο παραμένει φαντασιωση δεν υπάρχει καν λόγος να
    αναρωτιέται κανείς....

    Η Τηλεόραση, τα βιβλία και φυσικά τα πορνό διαφημίζουν κάθε είδους σεξ και είναι απόλυτα φυσιολογικό να υπάρχει μια αχαλίνωτη φαντασίωση...

    Θα συμφωνήσω με την τοποθέτηση του @Don_Giovanni πιο πάνω και θα συμπληρώσω ότι αυτή η φαντασία σου μπορεί και να υπάρχει και απο
    ανησυχία για το πως βιώνει τον πόνο η γυναικεία πλευρά και αν υπάρχει ηδονή σε αυτό...

    Δυστηχώς δεν μπορώ να σου απαντήσω πάνω σε αυτό... αλλά θα ήθελα να ακούσω και εγώ τι είδους φετίχ είναι αυτό αν είναι...

    Θα ήθελα να σου κάνω μερικές ερωτήσεις.

    - Μέσα στα πλαίσια της φαντασιωσής σου φαντάζεσαι και οτι φοράς γυναικεία ρούχα; και αν ναι το έχεις δοκιμάσει ποτέ;

    -Όταν φαντασιώνεσαι οτι είσαι απο την μεριά της γυναίκας... Φαντάζεσαι απλά ότι έχετε αλλάξει σώματα με την Χ συντροφό σου ή φαντασιώνεσαι οτι
    στο κάνει κάποιος άνδρας αυτό;

    - Υπάρχει κάτι σε αυτήν την φαντασίωση που θα ήθελες να γίνει πραγματικότητα; θα ήθελες να έχεις έναν υποτακτικό ρόλο και να βιώσεις τον πόνο;

    -Η Φαντασίωση αυτή εχει προχωρήσει και σε άλλα πλαίσια η μένει μόνο στην βίωση του πόνου...;


    Υ.Γ Αν η ερώτηση 2 σε μπερδεύει ευχαρίστως να την αναδιατυπώσω ξανά. 
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2016
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Dominant Sadist dreamophilic crossdresser trans
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Eίναι "καλό" που το σκέφτεσαι και ακόμα "καλύτερο" που το εκφράζεις.
    Δεν έχει εξ όσων γνωρίζω κάποιο όνομα.
    Κατά τα άλλα, εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους.
    Οι υπόλοιποι περισσεύουμε...
     
  6. katerina

    katerina Regular Member

    Come again?
     
  7. FaiaOusia

    FaiaOusia New Member

    Η αληθεια ειναι οτι με ιντριγκαρει πολυ το πως βιωνει τον πονο η γυναικα στο σεξ. Θα περιμενω μεχρι να αναπτυχθει η τεχνολογια ωστε να μπορω να μπω στο σωμα μιας γυναικας για περιορισμενο διαστημα οπως στις sci-fi ταινιες.  
    Εχω φαντασιωση οτι ειμαι καποια γυναικα την οποια δεν γνωριζω προφανως και οτι παω με καποιον αντρα, αλλα οχι σε βαθμο που να ηθελα να παιξω αυτο το ρολο γιατι δεν ειμαι γυναικα προφανως. Το αντιθετο ειμαι υπερβολικα βαρυς θα ελεγα.
    Μαλλον απλα μου αρεσουν τοσο πολυ οι γυναικες που θα ηθελα να τις γνωρισω απο ολες τις πλευρες τους.
    Πρεπει να φταιει και η πορνογραφια , επηρεαζει τη σκεψη του ανθρωπου υποσυνειδητα.
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2016
  8. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Αχαχαχχαχ sci-fi λέει  
    Ίσως να είσαι σαδιστής όπως λέει και ο @Dapom (Jesus    )

    Όταν λές βαρύς; βαριά φωνή;.... κιλά; βαριά προσωπικότητα;;;
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    και για δε βρισκεις καμια να σου ριξει μερικες?
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    το cross- dressing το σκέφτεσαι;
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Το πολυ πορνο αν κοψεις μπορει ν αλλαξει αυτο που φαντασιωνεσαι.