Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 24 Ιουνίου 2010.

  1. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

    Ντόρα πάλι εντυπωσιάζομαι.

    Καλά τα έχετε δοκιμάσει όλα αυτά;
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

    Έχω παίξει αρκετές φορές με κλύσματα. Παίζω από τη δεκαετία του 80, τότε που μπορούσαμε να αγοράσουμε έτοιμα κλύσματα σε μπουκαλάκια, στα ράφια των σούπερ μάρκετ (στη Νέα Υόρκη, όχι στην ψωροκώσταινα).

    Το αρχικό ποστ του νήματος εξηγεί με περισσή σαφήνεια τη σχέση μου με τις συγκεκριμένες πρακτικές:

    Για όσους εξ υμών είναι πολύ μπουμπουνοκέφαλοι, ας επιχειρήσω μία ερμηνεία αυτής της δύσκολης εισαγωγής στο θέμα:

    1. Παίζω με κλύσματα, όταν γουστάρω, ή όταν γουστάρει ο παρτενέρ μου.
    2. Ασχολήθηκα με το θέμα πιο διεξοδικά, και για να βρω νέες ιδέες αλλά και για να μην κάνω επικίνδυνες μαλακίες.
    3. Κάθησα και μετέφρασα μερικά αποσπάσματα από το άρθρο αυτό, για να βοηθήσω τους μη αγγλομαθείς που ενδιαφέρονται.
    4. Προειδοποίησα ότι δεν κάνουμε όλα όσα διαβάζουμε στο νετ αλλά χρησιμοποιούμε την κοινή λογική. Δεν είναι απαραίτητο να κάνεις κλύσμα με όλο το βαρέλι για να τη βρεις. Όμως το κείμενο είναι άκρως καυλωτικό.
    5. Όποιος επιθυμεί να πειραματιστεί με όλο το βαρέλι, να ρωτήσει γιατρό πρώτα ή καμία καλόβολη νοσοκόμα. Έχει την πλήρη ευθύνη των πράξεών του. Ουδεμία ευθύνη φέρει η dora_salonica αν χεστεί μέχρι θανάτου.
     
  3. kinkybitch4fucker

    kinkybitch4fucker New Member

    Απάντηση: Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

    εχω κανει κλισμα με κατουρα... τρελή καύλα
     
  4. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

    φανταστικη αισθηση! μου εκανε κλυσμα και μετα μου φορεσε πανα για να βγω εξω! δεν ξερω τι λετε εμενα μου ερεσε και εκτοτε το αναζητω..
     
  5. eros_hermes

    eros_hermes Regular Member

    Απάντηση: Ερωτικό Κλύσμα: Απόλαυση και Τιμωρία

    Dora

    Πολύ ωραίο και κατατοπιστικό το άρθρο σου.Περιμένω αν έχεις περισσότερα.
     
  6. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    μεχρι 2 λιτρα κ κατι μπορω ναντεξω μεχρι τωρα...αργοτερα και με συνεχεις βελτιωσεις του κλυσματος που θα μου γινουν δεν ξερω ποσο μπορω να την φτασω την αντοχη..αλλα το τελευταιο κοματι με φοβισε πολυ η αληθια ειναι και δεν θα δεχτω μαλον ποτε να το κανω....!!!
     
  7. conner

    conner Contributor

    Οι συσκευές που κυκλοφορούν στο εμπόριο έχουν χωρητικότητα 2 λίτρα.