Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερώτηση προς Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 1 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Πάντα το είχα απορία,

    εσείς οι αφεντάδες που είχατε γνωστές και άγνωστες Αφέντρες τώρα, ως σκλάβες σας παλιά, πώς αισθάνεστε;

    ή μάλλον πόσο για τον πούτσο αισθάνεστε;

    Θα μου πεις σιγά μην έχετε τα @@ ν' απαντήσετε!!

    υ.γ. @no_Taboo όχι για εσένα και για άλλους σαν εσένα. 'Οσοι δεν αντιλαμβάνονται το σαρκαστικό, καυστικό χιουμορίστικο στυλάκι του θέματος, μην μπαίνουν στον κόπο, σπάω τα @@ μου και μόνος μου, δεν χρειάζομαι βοήθεια!!!!!
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2015
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Έχεις τον τρόπο σου να κάνεις τον άλλο να αισθάνεται σαν στο σπίτι του στα νήματά σου, ρε μπαγάσα!  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ είμαι Κ γιαλαντζί και το έλεγα πάντα. Μετά δεν είχα ποτέ σκλάβα αλλά υπό. Και στο Ελλάντα είχα ελάχιστες και καμία δεν έχει γίνει μέχρι σήμερα Αφέντρα.
    Μάλλον επειδή δεν πίστευα, ούτε πιστεύω ότι όλο το BDSM ζει και αναπνέει μόνο στο internet.
    Αν κάποια από τις πρώην ξένες υπό μου έγινε Αφέντρα ( Αφού πάνω απ' την μισή μου ζωή την έκανα στο εξωτερικό ), με γεια της και χαρά της.
    Δεν με κόφτει καθόλου.
    Για τον πούτσο αισθάνομαι για κάποιες επιλογές συντρόφων, για το πως μου "βγήκαν" σαν άτομα.
    Τ' όποιο status τους το γράφω στ' αρχίδια μου.
    Συγνώμη για τον τόνο, είπα να μείνω στον τόνο του εισαγωγικού σου post και να μην βγω εκτός θέματος.

    Υ.Γ. Τ' αρχίδια αν και ποιος τα έχει, δεν θα κριθεί από το αν και πως θ' απαντήσει σ' ένα νήμα σ' ένα Forum.
    Εκτός και μιλάμε για virtual αρχίδια. Γιατί τ' αληθινά φαίνονται "έξω" κι όχι σε μια ιστοσελίδα.
    Και σε κάθε περίπτωση δεν είναι πίνακες, να τα έχουμε σε μόστρα για να τα βλέπουν όλοι/ες.
    Κάποιος τα δείχνει εκεί που θέλει, όταν το θέλει.  
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αυτό,

    ότι νομίζεις ότι όλα τα ποστ (ειδικά τα μου) γυρνούν γύρω από εσένα ξεπέρνα το λίγο!!

    Εκτός και αν μου την πεφτεις, αλλά θα πρέπει να πάρεις χαρτάκι προτεραιότητας υπάρχει ένα κοπάδι πίσω που περιμένει την σειρά του!!  
     
  5. Elune

    Elune Priceless

  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    ΟΚ, πες μου ότι δεν θέλεις να γράφω στα ποστ σου και δεν το κάνω. Η ας το, δεν το κάνω από μόνος μου.
    Ένα πράγμα μόνο κράτα. Κάνεις ακριβώς τα ίδια που κατακρίνεις. Λες σε άλλους ότι ανοίγουν νήματα για να τραβήξουν την προσοχή.
    Και ανοίγεις νήματα που είναι ξεκάθαρη προβοκάτσια ( quote τ λόγια σου. Σιγά μην έχετε τα @@ ν'απαντήσετε ).
    Δυο, τα χώνεις στους άλλους επειδή πάνε να σου επιβάλουν την άποψη τους. Και δεν κάνεις τίποτ' άλλο από το να μοιράζεις κρίσεις σε όσους δεν τα σκέφτονται σαν κι εσένα, λες και είσαι δικαστής.
    Τρία, καλή σου μέρα, ειλικρινά και μάθε να συνδιαλέγεσαι. Αυτό είναι που πρέπει να ξεπεράσεις εσύ.
    Γιατί σ' αντίθεση με αυτό που σίγουρα πιστεύεις ( αλλιώς δεν θα το έγραφες ), εγώ ξέρω ότι το σύμπαν, δεν περιστρέφεται γύρω από μένα.
    Μάλλον κάποτε πρέπει να το μάθεις κι εσύ.

    Υ.Γ. Εύχομαι η ουρά να είναι τεράστια και να σε ξεζουμίσουν πριν φτάσει το νούμερο μου  
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Κράτα τα νούμερα κι εγώ κρατάω την ουσία.. και αν το γουστάρω θα πάρω και γάτα, όχι όμως για λύση συντροφικότητας.
    Αν από το @@ θα απαντήσετε καταλαβαίνεις αυτό που γράφεις, πρέπει να στο κάνω ακόμη πιο νιανιά από το υ.γ. που έβαλα. Ξαναδιάβασε το όλο το νήμα με πιο καθαρό μυαλό, χωρίς να προκαταβάλλεις και μετά αν θες επέμενε στα ίδια.
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Μμμμ...έχω δύο γάτες  
     
  9. Μιάοοπρρρ!
    Τρείς...
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    εσύ είσαι γατί  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τα σπας & μόνος σου τι μας σκοτίζεις; : )) πως να το πω γτ τόση πικρία...;

    Πολλά είναι για τον π@@τσο αλλά οκ.-
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Δεν είναι πικρία καλή μου.. Δεν ζούμε όλοι στην Κόρινθο!  

    Είναι καυστικότητα σε διάφορες καταστάσεις που τις θεωρώ ηλιθίες!!

    Επίσης είναι ναρκισσισμός, στα όρια ματαιοδοξίας! Σαν να θεωρώ ότι όλα γυρίζουν γύρω μου, όχι; Για άλλον μήπως τα λέω; Ας είναι και αν δεν είναι σιγά!!

    Εσένα δεν σε πειράζουν; Αν όχι, καλά κάνεις
    Αν ναι, πάλι καλά κάνεις!

    Εγώ βαριέμαι πολύ, αυτή την περίοδο κι εδώ ξεσπάω την βαρεμάρα μου!!