Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Necrotik, στις 19 Δεκεμβρίου 2010.

  1. pecado_mortal

    pecado_mortal Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    οπου και να γραψεις slaverose ακυρη εισαι.
    Anyway οσο για το ερωτημα που εθεσε ο nekrotik νομιζω οτι η ισορροπια ειναι η ιδανικη λυση
     
  2. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

       
     
  3. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    γράψε εσύ κάτι που δεν είναι άκυρο ..   τουλάχιστον έχω άποψη   και την εκφράζω   με τον τρόπο μου  
    εγώ δεν τα βρίσκω άκυρα αυτά που λέω .. δεν ξέρω γιατί ολοί τα βρίσκουν άκυρα .. συμφωνείς Ninevi .. !!!
       
     
  4. Re: Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    Κοιτα συμπτωση!!! Το ίδιο πίστευε και η προγιαγιά μου αλλα εχει πεθάνει.

    Φαρσάλων;
     
  5. Re: Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    Κι' εγώ ρε παιδί μου δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    Συμφωνώ, cob. Αν και είναι γνωστό ότι προτιμώ τις πουτίγκες.
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

      rep rep rep
     
  8. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    Κολλήσαμε με τα γλυκά ρεεεεε    
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ερώτηση προς τις Κυριαρχικές Γυναίκες

    Ένας άνθρωπος άβουλος, χωρίς άποψη και χωρίς λόγο, δεν νομίζω ότι αρέσει σε κανένα, είτε άνδρα είτε γυναίκα.
    Η ανισότητα της σχέσης αφορά στο διαπροσωπικό δούναι και λαβείν και μόνο.
     
  10. Πολυ! Εξυπνη και Πολυ! ωραια η ερωτηση σου. Αν ειναι πραγματικα Κυριαρχικη μια γυναικα δεν επιλεγει εναν κακομοιρο αντρα ουτε εναν ''οχι και τοσο αντρα'' για να εχει διπλα τηs. γιατι μια δυναμικη γυναικα αισθανεται μια ανωτεροτητα για τον εαυτο τηs γιατι νιωθει ξεχωριστη! οποτε ποσο ''Κυριαρχικο'' ειναι να ντυνει εναν αντρα γυναικεια να του συμπεριφερεται σαν σκουπιδι να ειναι κακομοιροs kαι να ερχεται σε ερωτικεs περιπτυξειs με ενα τετοιο ατομο? αυτο ειναι Υποτιμητικο για Εκεινη ειναι σαν να θεωρει για τον εαυτο τηs οτι τηs αξιζει εναs ''oxι και τοσο αντραs'' για αυτο και επιλεγει κατι τετοιο! Μια Δυναμικη γυναικα επιλεγει εναν γοητευτικο αντρα ασχετα απο το BDSM γιατι νιωθει σιγουρη για τον εαυτο τηs Kαι ξερει οτι μπορει να κατακτησει ενα γοητευτικο δυναμικο αντρα με την προυποθεση και εκεινοs να μην προσβαλει την κυριαρχια τηs και Αυτο να ειναι αμοιβαιο και απο τουs ΔΥΟ! Εξαλλου το BDSM στην ουσια ειναι φαντασιακα παιχνιδια ρολων και εξουσιαs. το σημαντικο ειναι η ελξη αναμεσα στο αρσενικο και στο θηλυκο η γυναικα να μπορει να αποπλανησει- κατακτησει εναν αντρα! η κατακτηση ειναι! τεχνη! ξεκιναs απο το μυαλο του αλλου για να καταληξειs και στα υπολοιπα! εξαλλου το σεξ ειναι το μεγαλο Μυστηριο που παντα θελει τη μυσταγωγια επανω στο ανθρωπινο σωμα να ''κενταει' τη φαντασια, την ηδονη και την αισθηση οτι απολαμβανουμε ο εναs τον αλλον! γιατι ο Ερωταs Ειναι θεμα βιοχημικηs αντιδρασηs!.....
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2018
  11. Θέλω ο sub μου να είναι ένα άτομο που να μπορεί να σταθεί στην κοινωνία, να είναι δυναμικός στην ζωή του, να μην φοβάται και κρύβεται πίσω από την σκιά μου... Δεν είμαι η μανούλα του ούτε η τροφός του.

    Δεν είναι ανάγκη να στάζει την λεγόμενη βαρβατίλα, δεν με νοιάζει να είναι ντουκι, δεν θέλω να έχει συμπεριφορά "μαμαω και δέρνω"...

    Φυσιολογικους ανθρώπους θαρρώ ψάχνει η πλειοψηφία... Τι, όχι ;
     
  12. Οχι βεβαια