Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσκεμμένη αποχή από το σεξ - Τι σας ξυπνάει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος blackcuckoldsessions, στις 1 Αυγούστου 2015.

  1. Έχετε κάνει εσκεμμένη αποχή από το σεξ για ένα μήνα και πάνω;

    Τι σας ξυπνάει μέσα σάς; Και τι απόφαση κάνετε τελικά την ημέρα του σεξ;

    Α) ΆΝΤΡΑΣ

    Β) ΓΥΝΑΊΚΑ
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Γυναικα, οχι δεν εχω κανει. Δεν βρισκω το λογο να το κανω.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άντρας...
    Έχω κάνει και πάνω από μια φορά...
    Γιατί απλά δεν είχα όρεξη εκείνες τις περιόδους...
    Η ήμουν χωρίς σεξουαλική παρτενέρ και δεν μ' ένοιαζε να ψάξω/βρω...
    H εκείνη που με την οποία ήμουν ερωτευμένος, ήταν μακριά μου...
    Και θα χρειαζόταν πάνω από μήνας, για να ξαναβρεθούμε...
    Και δεν μ' ενδιέφερε να πηδηχτώ με κάποια άλλη...
    Η ( το κυριότερο ) είχα το πάνω κεφάλι, τόσο τίγκα με προβλήματα/διάφορα θέματα ν' αντιμετωπίσω...
    Που το να κάνω σεξ, ήταν το τελευταίο πράγμα που σκεπτόμουν...

    Όταν επανήλθα σεξουαλικά ενεργός, δεν ήταν θέμα απόφασης...
    Δεν μου ξύπνησε τίποτε το συνταρακτικό...
    Η, η απόσταση είχε λήξει...
    Η μου είχε γυρίσει η όρεξη για σεξ...
    Και τόσο στην μια περίπτωση, όσο και στην άλλη, το έκανα...
    Δίχως να μου χρειάζονται περαιτέρω αναλύσεις...
    Και απλά το ευχαριστήθηκα... 
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2015
  4. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Πειθαρχία, αυτοκυριαρχία. Δεν είναι το κάθε άτομο πιθανός ερωτικός σύντροφος (της μίας νύχτας ή και παραπάνω). Για να "ξυπνήσω" πρέπει το άτομο που θα γνωρίσω να έχει ενδιαφέρουσα ψυχή. Να μου διεγείρει το ενδιαφέρων και όχι απλά να έχει έναν στρογγυλό κώλο και μεγάλα βυζιά.
    Α)
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Χαλασε ο κοσμος  
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    ΟΧΙ εσκεμμένη αποχή δεν έχω κάνει ποτέ...και προσωπικά δεν βρίσκω το λόγο να το κάνω. Το αντίθετο θα έλεγα.
    Προσωπικά βρίσκω το σεξ και τη μουσική δύο απο τους καλύτερους τρόπους εκτόνωσης και απόλαυσης.
     
  7. Παρομοίως Dapom  
     
  8. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    εχω κανει κ πολυ προσφατα....απο τον δεκεμβρη ως ιουνιο.
    μεγαλη δοκιμασια για μενα και ξεκαθαρη απομυθοποιηση του σεξ...!αντεξα μια χαρα και ειδα αλλιως καποια πραγματα....
     
  9. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    το θεμα αφορα μονον την αποχη απο επαφη? η ειδικοτερα κ απο αυτοικανοποίηση?


     
  10. Εννοείται και από sex και από αυτό ικανοποίηση!
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Δεν έχω κάνει ποτέ γιατί δεν χρειάστηκε. Δεν είμαι εύκολη στις επιλογές μου να πω την αλήθεια αλλά πάντα υπήρχε κάποιος άνθρωπος τον οποίο ποθούσα και ήθελα να έχω σεξουαλική επαφή μαζί του. Μπορεί απλά να έτυχε ή μπορεί να μου είναι τόσο σημαντικό το σεξ που να μου βγαίνει έτσι, δεν ξέρω  
    Μπορώ όμως να βρω λόγους για να το κάνει κάποιος. Για μένα ο μόνος (υπέραρκετος) λόγος θα ήταν να μου δοθεί ως εντολή  

    ΥΓ Τη μέρα του σεξ όμως δεν ξέρω τι θα σκεφτόταν ο Αλλος... πιθανόν πώς να διατηρήσει τη σωματική του ακεραιότητα...χαχαχαχαχα
     
  12. Εκεί είναι και το ζουμί @margarita_nikolayevna . . Εάν μετά από τόσες μέρες αποχής έρθει εκείνη η ώρα
    πως θα ήσουν + όλες αυτές τις μέρες τι σκεφτόσουν; ; Γιατί δεν μπορεί να μην σκεφτόσουν διάφορα πάνω στο sex