Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσωρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slave_25, στις 22 Δεκεμβρίου 2007.

  1. slave_25

    slave_25 New Member

    ειναι νορμαλ να προσκυνά ο υποτακτικός/η τα εσωρουχα Του/Της, να τα φοραει όλο το ωράδυ στο πρόσωπο ? και να ναι τόσο πολυ φορεμένα ....
     
  2. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Και γιατί να μην είναι ?!!!!
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Πολύ φορεμένα; Χμμμ....   Και οκ εσύ τα θες έτσι, αλλά ποιά θα βρεθεί να αφήσει τα εσώρουχα της να βγάλουν μανιτάρια πάνω της για να στα δώσει εσένα να χαρείς;  
     
  4. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    Για μενα προσωπικα οτι μας ευχαριστει ειναι νορμαλ και δεν "κατακρινω" τιποτα..
    (εξαιρεση 3 περιπτωσεις : Νεκροφιλια-Παιδεραστια-Ζωοφιλια. Αυτα δεν τα θεωρω νορμαλ
    και δεν τα συζητω καν αν θελησει καποιος να με πεισει για το αντιθετο)
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    slave_25 οσο τα εχεις στο σπιτι σου δεν εχω κανενα προβλημα!αν βεβαια αρχησεις και τα κουβαλας μαζι σου τοτε..... 
     
  6. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    ναι,ναι ειναι πολυ νορμαλ 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Φαντζαζομαι, οταν εννοεις πολυφορεμενα, εννοεις ιδρωμενα, ρουχα που καποιος η καποια φορα απο το πρωι!
    Διοτι πολυφορεμενα με την εννοια, "το κυλλοτακι αυτο εχω να το πλυνω απο τοτε που στην Αθηνα κυκλοφορουσαν με αμαξες" ε, δεν λεει απο θεμα υγιεινης.
     
  8. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    ΕΝΤΑΚΣΕΙ ΜΟΘ ΑΡΕΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΟΙ ΤΑ ΕΣΟΡΟΘΧΑ ΤΙΣ ΚΙΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΟΘ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΝΤΙΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΣΕΡΕΙΣ ΠΟΛΙ ΠΑΘΥΤΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΙΠΟΤΑΓΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΦΙΣΙΚΑ ΘΑΛΑΧΤΑΡΟΘΣΑ ΝΑ ΙΠΡΕΤΙΣΟ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΡΙΟΛΕΚΤΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΙΝΙΣΟ ΚΙΡΙΑ ΜΙΡΕΛΛΑ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΣΑΣ ΤΣΟΘΛΑΚΙ ΞΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΠΡΟΘΜ ΚΑΙ ΕΚΣΟ ΑΠΟ ΑΘΤΟ ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΜΟΘ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΤΑΠΙΝΟΘΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΣΟΘΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΔΡΑΣΙ ΝΟΜΙΖΟ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΑΠΑΝΤΙΣΙ
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Εσωρουχα

    Υπαρχουν καποια πραγματα που λεγονται με προσωπικα μηνυματα και δεν γινονται βουκινο του στυλ "εδω το καλο ζυγουρι".
    Δευτερον μην γραφεις με κεφαλαια διοτι δεν εχω ωτοασπιδες!
     
  10. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    εντακσει απλα εδεικσα το σεβασμο μου και αυτοεξευτελιστικα
     
  11. Puma

    Puma Regular Member

    Χαχαχα!!

    - "Είδα απλωμένο ένα ωραίο εσώρουχο σου που δεν είχα ξαναδεί... τώρα το πήρες??"
    - "Όχι, είναι εκείνο με τις αποχρώσεις του κίτρινου και καφέ που φορούσες συχνά πυκνά τα βράδια... είχα καιρό να βάλω πλυντήριο..."  
     
  12. slave_25

    slave_25 New Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    μα δεν εννοουσα φορεμενα απο την εποχη των σπηλαιων.
    Εννοουσα με την φυσικη μυρωδια του αφεντη (στην περιπτωση μου)... ειναι καπως προχωρημενο βεβαια και δε τολμησα και πολλες φορες να το συζητησω...διοτι ολων το μυαλο παει σε κατι πολυ βρωμικο, ενω δεν ειναι...