Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσωτερικός διαλογος με τον Αγγελο και τον Διαβολο μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 6 Μαϊου 2018.

  1. "άσε μας κουκλίτσα μου"
    αυτό (θα) είχα απαντήσει
     
  2. Ο καλύτερος σύμβουλος είναι να ακούς το ένστικτο σου και το τι γουστάρει η ψυχούλα σου την δεδομένη στιγμή ..Ότι κι αν σου λέει . Είτε έχει φωτοστέφανο είτε κερατακια και ουρά ! Ο χειρότερος σύμβουλος από την άλλη είναι οι φωνές φθόνου η ζήλιας που μπορεί να ψιθυρίζουν μερικοί, καλυμμένες ως συμβουλές !
     
  3. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Τόφεραν οι συνθήκες. Εκείνος εκεί, εκείνη εκεί. Σε απόσταση δύο αναπνοών που όσο εύκολα μπορούσε να γίνει τριών, τόσο εύκολα μπορούσε να γίνει και μιάς. Κάνανε ψιλοψιλοκουβέντα, τα απολύτως απαραίτητα και κρατήσανε ένα... κλίμα 'φιλικό' αλλά όχι ακριβώς οικείο. Το κλίμα ήταν όσο πρέπει να είναι μεταξύ δύο άγνωστων που έτυχε να συναντηθούν, ή μάλλον βρεθούν τυχαία μιά δυο φορές στη ζωή τους γιατί έτυχε να πρέπει να βρίσκονται κάπου.
    Άγνωστοι μεν, ενδιαφέρον άγνωστοι δε. Παρόμοια ηλικία, από βαθμολογία 1-10 και οι δύο στο ίδιο επίπεδο εμφανισιακά, μάτια ανθρώπων περπατημένων που έμαθαν απο νωρίς τους άλλους ανθρώπους.
    Όταν σε κάποια φάση στεκόντουσαν ο ένας δίπλα στον άλλο, εκείνος σκεφτόταν ότι εάν αυτός και αυτή πηδιόντουσαν, θα ζούσανε ανεπανάληπτους οργασμούς. Αυτή σκέφτηκε στιγμιαία το πήδημα, αλλά το προσπέρασε και συνέχισε να απασχολεί το μυαλό της με τις σκέψεις της ημέρας. Εκείνος ήξερε ότι θα χρειαζόταν δουλειά και υπομονή οποιαδήποτε μέθοδος προσέγγισης κι αν επέλεγε, αν αποφάσιζε οτι θα το έκανε στα επόμενα δευτερόλεπτα. Αν και την είδε πολύ λίγο, ήξερε ότι δεν ήταν έτοιμη να φτάσει στα επίπεδα που είχε εκείνος συνηθίσει και ότι εκείνη θα χρειαζόταν εκπαίδευση. Μόλις θα έκαναν σεξ, θα είχε ξεκάθαρη εικόνα αναφορικά με το τί εκπαίδευση και πόση, για να την μετατρέψει σε ότι ήθελε στο κρεβάτι. Οι κάβλες του γούσταραν συνδιασμό αγρίμι, γατούλα, λεοπάρδαλη εκείνη την περίοδο. Την έβλεπε να έχει προοπτικές τόσο για αυτό όσο και για άλλους συνδιασμούς.

    Καθώς τα επεξεργαζόταν όλα αυτά, ένοιωσε μια περίεργη αίσθηση στα σωθικά του και στιγμιαία (με την σειρά του) αναρωτήθηκε εάν έφταιγε η φασολάδα που έφαγε το μεσημέρι. Ήξερε καλά αυτή την αίσθηση. Όχι ακριβώς πεταλούδες, αλλά σαν δύο βατράχια που χοροπηδάνε.Και φτού πετάγεται το ένα, έγινε αγγελοβατράχι, φτού και το άλλο, διαβολοβατράχι.
    Το ένα να λέει
    'Οχι τώρα, κρατήσου μην χαλάσεις το κορίτσι, αφήσε το στην υσηχία του και μην το ζαλίσεις με τα όσα έχεις μέσα σου',
    το άλλο να λέει
    'Κάντο τώρα, μην καθυστερείς το αναπόφευκτο. Ποιός νομίζεις οτι είσαι και πόσο νομίζεις ότι θα αντέξεις να πηγαίνεις κόντρα στη φύση σου;'
    και εκείνος να λέει
    'Μαλάκες σκάστε και δεν πάει άλλο το πράμα, είμαι στα όρια μου'

    Εν κατακλείδι, απο τα πιό σημαντικά ερώτηματα που προκύπτουν απο αυτό τον εσωτερικό διάλογο είναι το εξής:
    Έκλασε ή δεν έκλασε μέσα στο ασανσέρ τελικά;
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Νομιζω ειναι θεμα υπολογισμου ρισκου.
    Ζυγιζεις τι αντεχεις στη χειροτερη περιπτωση και προχωρας αναλογα
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ντινακι μου ενα θα σου πω.. ειμαστε οι επιλογες μας.
    ζησε την επιλογη σου
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εγώ ξέρω ότι το σεξ είναι υγεία.
    Έχουμε δει τα αποτελέσματα της αγαμίας. Βαράνε άσχημα...
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Πολλά μπορούν να ξεκινήσουν με εναν καλό καφέ ! 
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor



    ...θα πας κι ας σου βγει και σε κακό?
    Φιλάκια! 
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Από το Τρωϊκο κάστρο η Ανδρομάχη
    στον Έκτορα που κίναε για τη μάχη
    φώναξε με φωνή φαρμακωμένη:
    Στρατιώτη μου τη μάχη θα κερδίσει
    όποιος πολύ το λαχταράει να ζήσει.
    Όποιος στη μάχη πάει για να πεθάνει,
    στρατιώτη μου για πόλεμο δεν κάνει.

    Θα πας επειδή το θες και θα πας για να περάσεις καλά αλλιώς μην το κάνεις καθόλου. Ζύγισε τι θες πραγματικά και κάντο. Και αν φας τα μούτρα σου οι πραγματικοί σου φίλοι θα είναι εκεί για να σε στηρίξουν.
     
  10. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Η ζωη σε εναν καφέ..σε μια στιγμή!
    Έτσι κι αλλιώς τα πράγματα θα κυλήσουν οπως εκείνα θέλουν..
    Η ζωή ξέρει...  
    Sing for the momment.....
     
  11. IceQueen

    IceQueen Vermilion Evolved

    Άσε τον Άγγελο και τον Διάβολο. Οι στατιστικές τι λένε? Πόσο πιθανό είναι να ξανακολλήσεις και να υποφέρεις? Υπάρχει περίπτωση να σε φθείρει το "μετά"; Αξίζουν δυο ώρες για να χαλάσεις την ηρεμία που με κόπο κατάφερες να χτίσεις; Αν η απάντηση είναι "ναι", πλύσου, ντύσου, στολίσου κι ετοιμάσου για πολλά ρίχτερ.
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τελικα τι εκανες ? !!!