Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 12 Μαρτίου 2008.

?

Οι γυναίκες είναι προτιμότερο να κάνουν σεξ, με ή χωρίς εσώρουχα;

  1. Με εσώρουχα

    82 vote(s)
    59,0%
  2. Γυμνές

    38 vote(s)
    27,3%
  3. Δεν έχω καμία προτίμηση

    19 vote(s)
    13,7%
  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ειναι στιγμες και στιγμες...
    Καποιες φορες μαρεσει να μην υπαρχει ιχνος που να ντυνει τα κορμια μας αλλες παλι και ενα μικρο εςωρουχο μεμονωμενο η ενα ακομη πιο μικρο στολιδι ειναι πολυ πιο ερεθιςτικο.
    Φυςικα θα παραμενει μεγαλη μου αδυναμια στο να τυλιγουν τη σαρκα οι δαντελες και οι διαφανειες
     
  2. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  3. brenda

    brenda FU very much

    Ουδείς αντιλέγει για την αισθησιακή τους επίδραση...αγγίζει όμως ναρκισσευτικές, λατρευτικές και άλλες λειτουργίες...αποσπά από το αντικείμενο, που γυμνό και απερίβλητο, καθίσταται απροστάτευτο και δεκτικό σε άλλου είδους ''στολίδια''....
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δε νομιζω πως αποσπα τη προσοχη ουσιαστικα αν εκει θελεις να εστιασεις..φυσικα και εχει μια δοση αισθησιασμου το ντυμενο με μικρες λεπτομεριες κορμι για αυτο και ισως λειτουργει πιο ερεθιστικα η φαντασια για το επομενο λεπτο...
    Παρ ολα αυτα και εγω δηλωνω γοητευμενη απο τη γυμνια
     
  5. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Σκασκορσέ με σκελέα. Τέλος. Back του 30's.
     
  6. Maze_

    Maze_ Maze

    Ωραία τα εσώρουχα σέξι και καυλωτικά,αλλά μου αρέσει όταν την αγγίζω,να νιώθω την ζεστή σάρκα της....
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το σύνηθες είναι η υ μου να μη φορά εσώρουχα ούτε εντός, ούτε εκτός σπιτιού.
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Γυμνες επειδη μπορεις να θαυμασεις ολο το σωμα.
     
  9. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    επιμένω στο γυμνό....στο εκτεθειμένο, διαθέσιμο κορμί.

    τα εσώρουχα όμως δεν καταργούνται, η επιλογή τους,η αγορά τους το αν θα φορεθούν ή όχι είναι, πότε θα αφαιρεθούν κλπ....παρέχουν ευκαιρίες άσκησης ελέγχου.....
     
  10. Τα εσώρουχα εξάπτουν τον ερωτησμό, ίσως και τη φαντασία, αλλα μέχρι εκεί. Και να γεμίζουν τα ταμεία των σχετικών global fucking intustry.
    Το γυμνό κορμή, η αίσθηση, η μυρωδιά του έρωτα, κάνουν τη διαφορά.
    χωρίς περιττά και ανούσια στολίδια.
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Χμμμ η αλήθεια είναι οτι όσες φορές μου έτυχε η εκαστοτε παρτενέρ μου να φοράει εσώρουχα μετά απο λίγο είχαν σκιστεί.
    Οπότε αν είναι για την καύλα του πόνου που δημιουργεί το ύφασμα στο δέρμα οταν τεντώνεται για να σκιστεί τότε ναί.
    Αν τα έχει ακριβοπληρώσει όμως και θέλει να τα έχει και την επόμενη μέρα τοτε ας κάνει ένα ωραίο στριπτίζ και να τα βγάλει.