Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 12 Μαρτίου 2008.

?

Οι γυναίκες είναι προτιμότερο να κάνουν σεξ, με ή χωρίς εσώρουχα;

  1. Με εσώρουχα

    82 vote(s)
    59,0%
  2. Γυμνές

    38 vote(s)
    27,3%
  3. Δεν έχω καμία προτίμηση

    19 vote(s)
    13,7%
  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    Γενικα χωρις..αν ειναι να φοραει κατι ας ειναι πολυχρωμες καλτσες μεχρι το γονατο....τεινουν γινουν φετιχ μου
     
  2. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Τίποτα πιο ελκυστικό που να κάνει τη γυναίκα ακόμα πιο ποθητή, από τα σέξυ εσώρουχα ...... οποιαδήποτε στιγμή !!!!!
       
     
  3. pistols

    pistols Regular Member

    τα εσωρουχα ειναι παντα καλο να υπαρχουν  
     
  4. kikos79

    kikos79 New Member

    Μα φυσικά ολόσωμο καλσόν. ...
     
  5. nikos_xrysa

    nikos_xrysa stay away

  6. pistols

    pistols Regular Member

  7. nikos_xrysa

    nikos_xrysa stay away

  8. stellakicd

    stellakicd Member

  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

  10. Mermaid

    Mermaid New Member

  11. ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ γοβεs και νεγκλιζε φυσικα ΣΕΞΙ ΣΤΥΛ και ΣΕΞ-ΑΠΙΛ! 
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Με εσώρουχα φυσικά. Για να έχουμε κάτι ακόμη να βγάλουμε και (για) να μας εξάπτουν τη φαντασία.

    Πέραν αυτού προσωπικά λατρεύω το τρίπτυχο "εσώρουχα-γόβες-καλσόν", καθώς θεωρώ ότι αναδεικνύουν τη θηλυκότητα και προσδίδουν ομορφιά και γοητεία.

    Αρκεί βέβαια να αποφεύγονται υπερβολές του τύπου "θα φορέσω 10 εσώρουχα το ένα πάνω από το άλλο, για να δω τι θα κάνεις"!! Εκεί πόσα πια να βγάλεις και να σκίσεις;   Δεν είμαι δα και ο Μπάμπης ο σουγιάς.

    Από την άλλη δεν είμαι και τόσο αυστηρός στα όποια πρωτόκολλα....αφού το να αναζητήσεις κάποια στιγμή το εσώρουχό της και να μην το βρίσκεις δεν είναι και τόσο κακή ιδέα. Ασχέτως αν κάτι τέτοιο επισύρει μετά ανακρίσεις, δοκιμασίες και "τιμωρίες".
     
    Last edited: 17 Φεβρουαρίου 2019