Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 6 Ιουνίου 2016.

  1. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

  2. xristosk

    xristosk New Member

    Καλησπέρα και από εμενα
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  3. JUST...BE Obedient

    JUST...BE Obedient New Member

  4. JUST...BE Obedient

    JUST...BE Obedient New Member

  5. JUST...BE Obedient

    JUST...BE Obedient New Member

  6. JUST...BE Obedient

    JUST...BE Obedient New Member

    ....δεν σκεφτόμουνα πολλά εκείνη την ώρα...το μονο που ήθελα ήταν νιώσω κάτι δικό μου...αφησα έξω από το μυαλό μου ότι με βασάνιζε...ότι με προβλημάτιζε....σταμάτησα τον χρόνο...και όλα γύρο μου είχανε φόντο ασπρόμαυρο...μυρωδιά από τα μαλλιά της...την αβρα από το σώμα της...τον ηχο από την ανάσα της....

    με τον τρόπο μου τις έδωσα να καταλάβει πως πρέπει απλά να με ακουλουθεί...δεν έχει επιλογές...όταν θα είναι μαζί μου...όλα είναι ένας μονόδρομος....που τον ορίζω μέχρι το τέλος μονο εγώ....

    την έβαλα σιωπηλά...να κάτσει ολόγυμνη στον καναπέ....τις έπιασα τα μαλλιά απαλά κότσο όπως μου αρέσει με μια μαύρη κορδέλα...

    πήρα στο χέρι μου την μαύρη καλτσα της..την μάζεψα στο χέρι μου...ένιωσα όλο μου το κορμί να ανατριχιάζει από την απαλή υφή του υφάσματος....έβαλα την άκρη από την πατούσα της και της την φόρεσα στο πόδι της....όσο ποιο απαλά μπορούσα...με το χέρι μου να γλιστραει στο μεταξένιο ύφασμα...και νιώθω όλους του κόμπους τις καλτσας έναν...έναν....μέχρι να φτάσω...στο γυμνο της μπούτι.....με την ίδια ακριβώς κίνηση της φόρεσα και την άλλη....

    ...έβαλα το ποδί της στον ωμο μου...καθως ήμουνα γονατιστός στο πάτωμα...και με λεπτές κινήσεις τις έδεσσα στις ζαρτιερες....

    λίγο ποιο εκεί...το δαντελένιο εσώρουχο της....η αφή μου πέρναγε ακόμα μια μοναδική εμπειρία...στην απόχρωση του μαύρου και του κόκκινου....

    έκλεινα τα ματια....και με τις ακρες...τον δαχτύλων μου ψηλάφιζα τα σχέδια που ήταν χαραγμένα στην δαντέλα.....ένιωθα πως στα χερια μου...είχα την δύναμη όλου του κόσμου....την μητρότητα....

    σιγά σιγά το πέρασα ανάμεσα από τα πόδια της....μέχρι να φτάσει στο σημείο να κριψει την ήδη υγρή κλειτορίδα της...και να μπει ανάμεσα από τους υπέροχους γλουτους της...

    ήδη ήμουν πολύ φορτισμένος....

    η αγριότητα τον χεριών μου...χάραζε την μέση της όπου ανέβηκαν μέχρι το στήθος της..... με περίσσιο ερωτισμό....πέρασα ανάμεσα από τους όμους της τα μεταξωτά ραντακια...από σουτιέν της...και μετά το έδεσσα πίσω από την πλάτη της....

    με μια κόκκινη κορδέλα....τις έδεσσα τα ματια.....

    το μονο που ακουγότανε ήταν ο ηχος από την ζώνη μου που έβγαινε από το παντελόνι μου.....
     
  7. pan_geor

    pan_geor New Member

  8. TESSERA-IKOSI

    TESSERA-IKOSI NO MALE SCAT

    ...εσωρουχα ναι ,οπωσδηποτε φορεμενα βεβαιως...
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.