Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευχές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 22 Δεκεμβρίου 2017.

  1. espimain

    espimain Contributor

  2. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Επίσης ! Με υγεία και ότι επιθυμεί ο καθένας !
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παιδιά καλές γιορτές εύχομαι σε όλους, με υγεία πάνω από όλα σε εσάς και στους δικούς σας ανθρώπους. Αυτό έχει σημασία και όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες.
     
  4. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Με την σειρά μου να ευχηθώ προκαταβολικά καλη χρονια σε ολους και σε ολες με Υ Γ Ε Ι Α .Ολα τα υπόλοιπα ευκολα η δύσκολα βρίσκονται.Τα λεμε με τον καινούργιο χρόνο κάποια στιγμή  
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Ας ευχηθω κ γω σε ολους μας υγεια, ειρηνη, αγαπη και διαμαντια, πολλα διαμαντια!!
    Χρονια πολλα κ υπερτελεια!!!
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Καλές γιορτές με υγεία πάνω από όλα κ με προσωπική γαλήνη  
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ευχές λοιπον!!! Δηλαδή μπορώ να είμαι όσο ουτοπιστική θέλω;;;; τέλεια!!!!  
    Δεν θα πω τιποτα για υγεία,είμαστε όλοι αναλώσιμοι, καμία κοινωνία δεν πρόκοψε επειδή οι πολίτες της ήταν υγιείς. Η υγεία, όπως και άλλα τύπου ειρήνη, είναι αποτέλεσμα κι όχι ζητούμενο.
    Εγώ εύχομαι να γεμίσει ο κόσμος μας ανοιχτά μυαλά σαν αλεξίπτωτα για να λειτουργούν σφαιρικά!
     
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Εύχομαι υγεία, γιατί δεν είναι για όλους δεδομένο, ανθρωπιά, δύναμη ψυχής για να μπορούμε να συμπαραστεκόμαστε στους γύρω μας, πολλοί το έχουν ανάγκη.
    Τα όνειρα του καθενός μας να γίνουν πραγματικότητα ειδικά αν είναι για το ανώτερο καλό μας, πηγαία χαμόγελα και ζεστά συναισθήματα για τον εαυτό μας και για τους συνανθρώπους μας.
    Και να μην ξεχνάμε ότι μπορούμε να πράττουμε πάντα τα καλύτερα.
    Να περάσουμε όλοι όσο πιο όμορφα μπορούμε και ανάμεσα στους ανθρώπους που θέλουμε να είμαστε πραγματικά μαζί.
    Ας κάνουμε και φέτος την προσπάθεια μας για αναγέννηση  

    Καλά Χριστούγεννα

     
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    χρονια πολλα,κα (υ) λη χρονια να εχουμε,να μπει σε ολους ( ο καινουριος χρονος) με το καλο.....
    Ευχομαι υγεια σε ολους....

     
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Χρόνια πολλά και καλές γιορτές να έχουμε.
     
  11. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Υγεια παιδια, χαρα, ευτυχια, ομορφια στη ζωη ολων μας!
    Και πολλα πολλα χαμογελα!
     
  12. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

     

    Καλά Χριστούγεννα σε όλους, με αγάπη!