Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'Εχετε χαρακτήρα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος estelwen, στις 25 Ιανουαρίου 2016.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ποιός ήρωας, αντιήρωας, δευτεραγωνιστής, κομπάρσος πιστεύετε ότι σας αντιπροσωπεύει ως χαρακτήρας ή/και περσόνα, ψυχοσύνθεση, κοσμοθεωρία;

    Ο χαρακτήρας αυτός μπορεί να προέρχεται από ταινίες, σειρές, θεατρικά έργα, comic, manga, και προφανώς βιβλία.
    Όποιος θέλει μπορεί να δικαιολογήσει την επιλογή του, αλλά γίνονται δεκτές και σκέτες εικόνες.
    Καλό θα ήταν να υπάρχει link στις σχετικές πηγές για να διευκολυνθούν οι μη ειδικοί.

    Περιορίστε την ανάρτηση στον εαυτό σας. Αν αναφέρεστε σε τρίτα άτομα, η νηματοθέτρια δηλώνει εξ αρχής ότι δεν αναλαμβάνει ευθύνες στην περίπτωση σαρκασμού, ξεκατινιάσματος, βεντέτας και παντοτινού μίσους.

    ΥΓ Για την βοήθεια που έλαβα, ευχαριστώ πολύ την @brenda για τη σύλληψη και τον @ShaDowKill_GpR για τη γέννα.  


    Θα ξεκινήσω εγώ.

    Θα ήθελα πολύ, μα πάρα πολύ να είμαι η Trinity του Μatrix. Γαμάτη, σταράτη, τσεκουράτη.

     

    αλλά νομίζω ότι πιο πολύ μοιάζω στη Mrs. Lovett του Sweeney Todd. Πονηρή, ύπουλη, αδίστακτη. Και το μαλλί μου προς τα κει πάει.

     
     
    Last edited: 25 Ιανουαρίου 2016
  2. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

          Φυσικά θα διαλέξω τον Deadpool και τον Green Morphin Power Ranger.
     
    Last edited: 25 Ιανουαρίου 2016
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  4. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

  5. νυκτόβιο πλασματάκι, κατά βάση μοναχικό, που του αρέσει ο ήλιος, τα δάση και οι παράκτιες περιοχές (καλώς) τρώει ότι βρει και ολοσχερώς... (οκ, τι να κάνουμε τώρα)
    να του μοιάσω (λίγο) στο νεοφιλελευθερισμό: βασική αρχή επιβίωσης από μικρό έχει το νόμο του ισχυρότερου
     
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Μα φυσικά η Τινκερμπέλ. Είναι όμορφη, αξιαγάπητη, δυναμική, με μαγική αστερόσκονη πάντα, ζηλιάρα και μόνιμα ερωτευμένη με τον δικό της Πίτερ Παν.

    ΥΓ. Υπάρχουν και άλλοι χαρακτήρες που θα ήθελα επίσης. Θα επανέλθω
     
  7. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Νομιζω μου ταιριαζει η Sally απο το Nightmare before Christmas.

     

    #αδεξια #ρεαλιστρια #κοκκινομαλλα #με_καμπυλες και #τασεις_φυγης
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

     

    Γιατί λατρεύω το σουρεάλ!!!
    Γιατί όσο και αν την πατάω επανέρχομαι απτόητη (όπως διαπίστωσα για μένα προς μεγάλη μου έκπληξη)!
    Γιατί αφοσιώνομαι απόλυτα στο σκοπό μου! Αν δε είναι ηδονοθηρικός ακόμη καλύτερα!
    Γιατί μονίμως ψάχνω κάτι να φάω!
         
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πρέπει να πω ότι μέχρι στιγμής οι επιλογές των κοριτσιών είναι εξαιρετικές.

    Taz, Τινκερμπέλ, Sally, Wile, thanks!  

    Aγόρια, υπερήρωες χωρίς δικαιολογία; Come on, you can do better!
     
  10. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Δεν το χα διαβάσει αυτό   ... από Iron Man σεεεε.... Δον Κιχώτη  
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όχι γιατί ο Stark έχει γκόμενες, ε; χμμμ...  
     
  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι


    Η "Ιστορία" του Iron Quixote

    Το έτος ήταν 2004 όλα ήταν καλά, παντού λεφτά, είχα την στολή μου τα σπίτια μου τις γκόμενες, η ζωή ήταν ωραία, αλλά όλα τα ωραία πράγματα κάποτε τελειώνουν. Έκανα μερικές λάθος κινήσεις και αγόρασα πολλά ακίνητα. Λίγα χρόνια μετά μου ήρθε ο ΕΝΦΙΑ τα πούλησα όλα εκτός από ένα σπαθί, μια ασπίδα, μια πανοπλία (καμία σχέση με αυτές που είχα   ) και ένα άλογο....