Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

'Εχετε χαρακτήρα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος estelwen, στις 25 Ιανουαρίου 2016.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Εχω, ο αχαρακτηριστος.

    Και ναθελα να κρυφτω, μεχρι στο αβαταρ τον εχω. ..

    Αλλα ειναι κι αλλοι, ψιλοαγνωστοι, καθενας με τα αξιοζηλευτα του.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Oνειρεύομαι πως είμαι η Ancient Tilda Swindon, αθάνατη, σοφή, γεμάτη υπερδυνάμεις και ανιδιοτελή διάθεση προσφοράς στην ανθρωπότητα, που κατέχω επτασφράγιστα μυστικά:
     
    Αλλά ενώ καταλήγω πάλι σε χαρακτήρα ενσαρκωμένο από την Tilda, καταλήγω να είμαι η Eve, ένα ρομαντικό και συναισθηματικό βαμπίρ, που επιβιώνει ταξιδεύοντας νύχτα, κάνοντας παρέα με αιωνόβιους ποιητές, ερωτευμένη με την ζωή, προσφέροντας σε όσους αγαπά, που ονειρεύεται να ζει στην Ταγγέρη ελεύθερη και χαρούμενη, διαβάζοντας και φιλοσοφώντας, χορεύοντας κι ακούγοντας μουσικάρες. Aλλά και πάλι η ζωή και οι ρημάδες οι ανάγκες της την οδηγούν αλλού...So, I go with the flow, like Eve...
     
     
  3. Carpe_Diem

    Carpe_Diem https://www.youtube.com/watch?v=NpJ11NDcpjU

    Η μια πλευρά του χαρακτήρα μου έχει κάποια στοιχεία απ αυτόν τον τύπο.
    Τα οποία δεν θα περιγράψω  




       

    Και η άλλη είναι ενός σάτυρου , αγαπώ πολύ τις τέχνες , τον έρωτα , την ύπαιθρο , σατιρίζω πρόσωπα και καταστάσεις δικές μου και άλλων και άλλα πολλά

     
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  4. Bess

    Bess .....

    Dr House...  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  6. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  8. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

     
    αγαπημενο...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εσύ είσαι ο ''βασικά να πούμε'' χεχεεε  
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Βασικα ευλογειτε!!