Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Φεβρουαρίου 2006.

?

E/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;

  1. bdsm

    28 vote(s)
    26,7%
  2. vanilla

    22 vote(s)
    21,0%
  3. και τα δύο

    21 vote(s)
    20,0%
  4. δεν έχω σχέση

    34 vote(s)
    32,4%
  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Vanilla θα έλεγα αλλά με πολλά στοιχεία BDSM καθότι δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό.
    Πως λέμε ρε παιδί μου " θα σε γαμήσω που θα σε γαμήσω, ας βάλω και λίγο αίσθημα "   
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    για την ωρα εχω και Κυριο και βανιλα σχεση...
    η βανιλα σχεση παει κατα διαολου...κλασσικα.
    η καρδια μου ηδη διαλεγει δρομο....
     
  3. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Re: Ε/είστε σε bdsm ή vanilla σχέση;



    Παρόμοια μπερδέματα εμείς οι σουμπίτσες...!
     
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εχω σχεση, συζουμε, τον πλακωνω συχνα στις φαπες αμα με παραζορισει, αυτος με βριζει, εγω τον φτυνω, αυτος με φασκελωνει, οταν παει να κατσει στο pc του τραβω την καρεκλα με αποτελεσμα να κοπανιστει στο παρκε, αλλοτε παλι μου κλεινει το φως ενω κανω ντους μπας και τσακιστω, κατι σαν τον πολεμο τωμ Ροουζ ενα πραγμα!
    Ειμαστε τοσο υποδειγματικο ζευγαρι!
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Το πρωτο στην ουσια.
     
  6. spikehead

    spikehead Regular Member

    Βασικά με εμένα συμβαίνει κάτι αρκετά περίεργο,

    Είμαι σε μία BDSM σχέση με μια κοπέλα που είμασταν και παλιότερα μαζι, αλλά σε vanilla σχέση.
    Τότε κανείς από μας δεν είχε εκδηλωθεί ως προς το BDSM

    Αυτό εκδηλώθηκε όταν ξανασυναντηθήκαμε μετά από καιρό και το συζητήσαμε.
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Έχω bdsm συντρόφους.

    Όχι σχέση, όμως.
     
  8. Vicky

    Vicky Regular Member

    Είμαι σε bdsm σχέση και περνάω υπέροχα !!!  
     
  9. Eri

    Eri

    Εδω κ καιρο ειμαι μονη κ το απολαμβανω.......
     
  10. faoust

    faoust New Member

    Εδώ και 3 μήνες κάνω σόλο καριέρα μετά από vanilla σχέση.ψάχνω sub όμως!όσες ενδιαφέροντάι,πληροφορίες στο απέναντι ψιλικατζίδικο,ζητήστε την κυρία Κούλα!Ευάερος,ευήλιος και διαμπερής! 
     
  11. M_DIM

    M_DIM Regular Member

  12. lina

    lina Regular Member

    Συγνώμη βρε Π/παιδιά αλλά όλοι Σ/σας είστε μόνοι, σόλο, μπακούρια και κανα δυο σε βανιλλα σχέση και λέω τώρα εγώ μια χαρά είμαι που και δεν το ξέραμε ότι υπάρχει και το κάναμε μια χαρα και όταν το είδαμε και γραμμένο χαρήκαμε και όλα καλα.
    τωρα εγώ η νέα τί να υποθέσω??? ότι το BDSM είναι σκηνικά με αγνώστους για την καυλα μόνο ???? Μήπως δεν πάμε καλά με τον Κ. μου μου πράτταμε εν εγνοια του φόρουμ και έπρεπε να ξεκινήσουμε βανιλλοειδώς και να προχωρήσουμε διαβάζοντας???